Rattabaasi Rattakross

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
TONN
Rattur
Postitusi: 436
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Rattabaasi Rattakross

Postitus Postitas TONN »

Jagan siin saabuva ürituse teavet:
https://drive.google.com/file/d/1Dedfk1 ... sp=sharing
Asukoht:https://drive.google.com/file/d/1JLgEEZ ... sp=sharing

Vabandan kehva vormistuse eest.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.
parmaat
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 29. 08. 2009. 23:38

Re: Rattabaasi Rattakross

Postitus Postitas parmaat »

vinge rada, super märgistus ja ettevamistus ning muidugi pärast veel ujumine ja söök ning seltskond!
Aitähh ja hea meel, et ikka maastikuratturitele ka sõite tehakse! Igatahes alati uuesti kohal!
Vasta

Mine “Eesti võistlused”