M:Rattasärgid

Müügiks kõik, mida pähe-selga-kätte-jalga panna.
Foorumi reeglid
Enne postitamist palun tutvuda reeglitega: http://velo.clubbers.ee/viewtopic.php?f=45&t=17629
Vasta
RMS
Rattur
Postitusi: 137
Liitunud: 21. 04. 2018. 10:36

M:Rattasärgid

Postitus Postitas RMS »

Orbea RS1, suurus XL, tegelikkuses siiski M/L. Vähe kasutatud.
Pilt

R2-bike, suurus S, uueväärne.
Pilt

Moomoo, suurus M. Heas korras.
Pilt

Moomoo õhuke vihmajakk, suurus L, heas korras. NB! - seljal taskuid pole.
Pilt

Le Coq Sportif , suurus M, heas korras.
Pilt

Craft, suurus M, heas korras.
Pilt

Asukoht Mustamäe, Tallinnas saan enamus kohtadesse ka ise kohale tuua.
Kõigi esemete hind 10 EUR/tk.

Jutud PM.
Vasta

Mine “Müük: Riietus ja jalanõud”