3.3mm offset, hôbedane, 38 hammast.
Kaal vaid 78g.
Seisukord on nagu uus.
5699kakskuus97
Otsing leidis 95 vastet
- 20. 06. 2026. 19:51
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: M: Garbaruk Dm Shimano mtb chainring 38T
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 237
- 20. 06. 2026. 19:51
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: FSA NS SIC Integrated Carbon Handlebar Stem Unit MTB
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 367
FSA NS SIC Integrated Carbon Handlebar Stem Unit MTB
60mm pikkus ja 760 mm laius
kaal 280g
Backsweep: 9°
Upsweep: 5°
Effective rise: 5 mm
Effective stem angle: -12°
Korra peale proovitud, endale jäi veidi pisikeseks. Nagu uus.
Kaasa kõik mis osteski. Lisatarvikute kinnitamiseks adapterid, hoidikud jne.
https://www.bike-discount.de/media/fc/0f ...
kaal 280g
Backsweep: 9°
Upsweep: 5°
Effective rise: 5 mm
Effective stem angle: -12°
Korra peale proovitud, endale jäi veidi pisikeseks. Nagu uus.
Kaasa kõik mis osteski. Lisatarvikute kinnitamiseks adapterid, hoidikud jne.
https://www.bike-discount.de/media/fc/0f ...
- 12. 06. 2026. 21:59
- Foorum: Müük: Muu
- Teema: Rattalukk abus bordo 5700 80cm
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1192
Rattalukk abus bordo 5700 80cm

Kaasas hoidik.
Uus/ avamata pakendis.
35eur
TLN
- 26. 04. 2026. 11:42
- Foorum: Müük: Riietus ja jalanõud
- Teema: Myydud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 135
Myydud
https://www.365rider.com/42286-large_default/shimano-xc702-mtb-shoes-white.jpg
https://www.facebook.com/share/1EBzLwLGwx/?mibextid=wwXIfr
Size 49 (sobilik pigem 47 tavajalatsi kandjale).
31.1 cm
Tavaline shimano liistulaius.
Mõned korrad trennis jalas käinud, kuid liist ei sobi jala kujuga ja ...
https://www.facebook.com/share/1EBzLwLGwx/?mibextid=wwXIfr
Size 49 (sobilik pigem 47 tavajalatsi kandjale).
31.1 cm
Tavaline shimano liistulaius.
Mõned korrad trennis jalas käinud, kuid liist ei sobi jala kujuga ja ...
- 24. 04. 2026. 21:33
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: Myydud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 103
Myydud
Uus ja pakendis
SRAM GX | Force 1 Cassette 11-speed XG-1175
XD bodyle
325g
115.-
Asub TLN Haabersti ringi läheduses
5699kakskuus97
SRAM GX | Force 1 Cassette 11-speed XG-1175
XD bodyle
325g
115.-
Asub TLN Haabersti ringi läheduses
5699kakskuus97
- 18. 04. 2026. 21:18
- Foorum: Ost
- Teema: Sram xd 11s kassett
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 98
- 06. 03. 2026. 19:18
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: Müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 236
Müüdud
Täpselt sellised nagu tootja lehel. Päriselus on logod läikivad hõbedased.
Kaasa nii Shimano MS, kui Sram XD body (uus)
https://www.newmen-components.de/Konfigurator?language=en&StuffId=d707ec0c-5ff3-4b65-9aff-f5b307d0513
Komplekt jäi uuenduskuurist üle. Väga viisakas korras. Kukutud ei ole ...
Kaasa nii Shimano MS, kui Sram XD body (uus)
https://www.newmen-components.de/Konfigurator?language=en&StuffId=d707ec0c-5ff3-4b65-9aff-f5b307d0513
Komplekt jäi uuenduskuurist üle. Väga viisakas korras. Kukutud ei ole ...
- 27. 02. 2026. 11:14
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: Müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 193
Müüdud
Hõbedased Newmen Fade Mtb 6-bolt rummud
28H, XD driver body
15x110mm + 12x148mm
DT Swiss straightpull 2.0 kodarad + brass nippel
Newmen performance trail 30mm pöiad + tubeless teip.
Max system weight 150kg
https://www.facebook.com/share/1BsG3ASTuD/?mibextid=wwXIfr
Uued/kasutamata
190.-
TLN ...
28H, XD driver body
15x110mm + 12x148mm
DT Swiss straightpull 2.0 kodarad + brass nippel
Newmen performance trail 30mm pöiad + tubeless teip.
Max system weight 150kg
https://www.facebook.com/share/1BsG3ASTuD/?mibextid=wwXIfr
Uued/kasutamata
190.-
TLN ...
- 25. 02. 2026. 09:41
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: Müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 10707
Müüdud
https://www.workscomponents.co.uk/15-de ... -138-p.asp
Kaelakausi komplekt mtble mis muudab kaelanurga 1.5 kraadi laugemaks.
Sobilik 90-99mm kõrgusega headtubele. Ülemine cup 44,alumine 56mm.
55.-
Tln
5699kakskuus97
Kaelakausi komplekt mtble mis muudab kaelanurga 1.5 kraadi laugemaks.
Sobilik 90-99mm kõrgusega headtubele. Ülemine cup 44,alumine 56mm.
55.-
Tln
5699kakskuus97
- 21. 02. 2026. 09:18
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: Müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1321
Müüdud
https://www.facebook.com/marketplace/item/879572315244038/
58cm carbon raam
• Shimano 105 - R7000 2x11 (tagavaheti Ultegra koos 11-34 kassetiga)
• Shimano 105- R7000 Direct Mount pöiapidurid (julgemad võivad proovida alla ka 32mm rehve.
• Bontrager Aeolus Comp 5 TL jooksud ( A classic aluminum rim ...
58cm carbon raam
• Shimano 105 - R7000 2x11 (tagavaheti Ultegra koos 11-34 kassetiga)
• Shimano 105- R7000 Direct Mount pöiapidurid (julgemad võivad proovida alla ka 32mm rehve.
• Bontrager Aeolus Comp 5 TL jooksud ( A classic aluminum rim ...
- 21. 02. 2026. 09:18
- Foorum: Müük: Riietus ja jalanõud
- Teema: Müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 517
Müüdud
.
- 17. 09. 2025. 19:08
- Foorum: Hooldus
- Teema: Pidur kriuksub
- Vastuseid: 6
- Vaatamisi: 465
Re: Pidur kriuksub
Mis pidur? Kettad? Klotsid?
Antud juhul Slate Evo E23. Klotsid on mis iganes tal originaalis on - pidurid pärinevad uue ratta pealt.
Ketas on mingisugune 30-eurone Shimano. Poes suurt valikud ei olnud.
Kui vaja, saan õhtul klotsid välja tõmmata ja vaadata mis neile on peale kirjutatud ...
- 23. 08. 2025. 20:54
- Foorum: Müük: Hooldus
- Teema: Myydud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 401
Myydud

Väga heas korras.
50 eur
TLN
5699kakskuus97
- 21. 07. 2025. 14:00
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: Myydud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 356
Myydud

Nagu uus
29”
36mm upper tubes
140mm
Grip damper
15x110 boost axle
44mm offset
20cm steerertube
280 eur
TLN
5699kakskuus97
- 29. 06. 2025. 20:55
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: müüdud
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 3141
müüdud
https://www.pnwcomponents.eu/products/r ... opper-post
Kasutatud paar kuud, värskelt puhastatud hooldatud.
Väga heas korras.
125mm drop, reguleeritav tööriistavat lühemaks, kogupikkus 450mm.
Kaal 450g.
150.-
Asub TLN
Tel: 5699kakskuus97
Kasutatud paar kuud, värskelt puhastatud hooldatud.
Väga heas korras.
125mm drop, reguleeritav tööriistavat lühemaks, kogupikkus 450mm.
Kaal 450g.
150.-
Asub TLN
Tel: 5699kakskuus97
- 20. 09. 2024. 15:29
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Jamad uue rattaga!
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 3541
Re: Jamad uue rattaga!
Siis on ju üks eelnevast süüdi.fairtan kirjutas: 20. 09. 2024. 15:24 Ostsin internetist ratta ja lugu on selline, et raam oli väga kriimustatud. Raam oleks justkui asfaldile lastud. Nad ütlevad, et see pole nemad, vaid postkontor. Mida sel juhul teha?
Saada tagasi.
- 02. 05. 2024. 19:51
- Foorum: Jupid
- Teema: Ostuabi: dropper posti lukk
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 1379
Re: Ostuabi: dropper posti lukk

Mul selline uus foxi lukk hea hinnaga üle. Pm kui huvi.
- 02. 03. 2024. 14:05
- Foorum: Hooldus
- Teema: Lärmakad kaablid raamis
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 1144
- 23. 01. 2023. 21:05
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: FS ratta esiamordi vahetamine jäiga kahvli vastu?
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 4124
- 28. 09. 2022. 19:07
- Foorum: Jupid
- Teema: Lühem käpp
- Vastuseid: 26
- Vaatamisi: 7336
Re: Lühem käpp
Shimano nimetab oma 52mm chainlinega käppasid sobilikuks nii boost kui nonboost süsteemile.
- 23. 09. 2022. 20:36
- Foorum: Jupid
- Teema: Sram mixed shimano cassette
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 2249
Re: Sram mixed shimano cassette
Lisa shimano kassett + shimano kett, reguleeri b kruvi ja koik toimib kenasti.
- 09. 08. 2022. 20:50
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Prillid ja higi :)
- Vastuseid: 17
- Vaatamisi: 5928
Re: Prillid ja higi :)
Bliz breeze , null probleemi ka plus30ga uhada.
- 11. 06. 2022. 19:18
- Foorum: Jupid
- Teema: Garaveli ja matkaratta kotid
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2856
Re: Garaveli ja matkaratta kotid
Proshopis ühteist.
- 21. 08. 2021. 18:01
- Foorum: Jupid
- Teema: Ajurünnak õlinäppudele
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 4727
Re: Ajurünnak õlinäppudele
Aga kui tead et oled endast kliendina maksimumi andnud ja pood ei vasta samaga on ju asi lihtne...
Kirjuta foorumisse et tead täpselt mida vajad ja eira fakti nagu saksa või UK netipoodides poleks absull varuosi 3-5 päevase tarneajaga.
Hello darkness my old friend...
Kirjuta foorumisse et tead täpselt mida vajad ja eira fakti nagu saksa või UK netipoodides poleks absull varuosi 3-5 päevase tarneajaga.
Hello darkness my old friend...
- 08. 06. 2021. 15:39
- Foorum: Hooldus
- Teema: Soovitage rattahooldust hea mehaanikuga Haabersti - Nõmme kandis 2021
- Vastuseid: 16
- Vaatamisi: 7171
Re: Soovitage rattahooldust hea mehaanikuga Haabersti - Nõmme kandis 2021
Mina soovitan eelpostitajat!MK777 kirjutas: 08. 06. 2021. 14:50 Kui julged Nõmme piirkonnast kaugemale tulla siis saan isegi abiks olla...
- 09. 04. 2021. 07:56
- Foorum: Jupid
- Teema: Tubane rattahoidja
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 4570
- 05. 04. 2021. 20:32
- Foorum: Hooldus
- Teema: SRAM GX Eagle/SRAM XG1275 / 10-50 T ühe käigu plõksumine
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 5342
Re: SRAM GX Eagle/SRAM XG1275 / 10-50 T ühe käigu plõksumine
vb saab siit aimu milles asi võib olla:
https://youtu.be/Tsk3zAZyLaQ
https://youtu.be/Tsk3zAZyLaQ
- 16. 03. 2021. 18:46
- Foorum: Jupid
- Teema: XC dropper postide teema
- Vastuseid: 21
- Vaatamisi: 8286
Re: XC dropper postide teema
Kui võib jätkata samas teemas siis ma heameelega jätan uue teema avamatta.
Need esimeses sõnumis mainitud dropperid kindlasti piisa L suurus raamile oma pikkuse poolest seega milliseid droppereid on hetkel turul 80-100mm käiguga mille kogupikkus (u 400mm) piisaks siis L suurusele raamile (Trek ...
- 26. 01. 2021. 15:07
- Foorum: Kaotatud-leitud
- Teema: porilaud
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 6737
Re: porilaud
Mul põrus annelinnas kergteel sõites esiporikas lahti. spoileriga ja puha.sobib 28tollisele jooksule.
Viskasin põllule,kes leiab saab omale.
Õnnitlen.
&
Oletame et sul läheb suvel rannas crocs katki:
a. viskan katki läinud plätu merre ja kirjutan ehk keegi soovib selle ära tuua ja endale ...
- 26. 01. 2021. 10:06
- Foorum: Kaotatud-leitud
- Teema: leitud astangult wahoo kirjaga vigur.
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 2500
leitud astangult wahoo kirjaga vigur.
Tervist.
Ehk keegi tunneb detailist puudust ja oskab kaotatud asja ka kirjeldada.
5699kakskuus97
Ehk keegi tunneb detailist puudust ja oskab kaotatud asja ka kirjeldada.
5699kakskuus97
- 13. 01. 2021. 09:32
- Foorum: Jupid
- Teema: Carbon stem
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 3174
Re: Carbon stem
Mis teeb korralikust AL/alu stemmist korralikul AL/alu stemmi?
MTB kasutusse.
Oleneb mida stemmist otsida aga üldjuhul peab välja mõtlema mis vahekordades doseerida märksõnu: jäikus, mugavus, turvalisus, kerge kaal, maksumus.
Aga kui otsid mtble miskit hästi toimivat carbon lahendust ja oled ...
- 12. 01. 2021. 23:51
- Foorum: Jupid
- Teema: Carbon stem
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 3174
Re: Carbon stem
Carbon toimib üldiselt paremini/ohutumalt suuremate highstress konstruktsioonide korral, kus koormust saab jaotada suurele pinnale ja eks see tingib carbonist stemmide vähesuse ka.
Aga mnt peal esiosale konkreetsust juurde vaja või miks mitte korralik alu?
Aga mnt peal esiosale konkreetsust juurde vaja või miks mitte korralik alu?
- 06. 01. 2021. 15:03
- Foorum: Kummid
- Teema: Kõige kergem pehme seguga mtb rehv?
- Vastuseid: 6
- Vaatamisi: 5777
Re: Kõige kergem pehme seguga mtb rehv?
27.5 laiemad jooksud + rocket ron 27.5 2.8/2.6 speedgrip!? Kaal olematu, kiire,pehme,lõbus ja ei paki end lumest täis
- 30. 10. 2020. 19:53
- Foorum: Kasulikud näpunäited
- Teema: Piimajääkide eemaldus
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 7197
Re: Piimajääkide eemaldus
Mucoffi sealant remover. (kui vaja, mul purk üle)
- 15. 09. 2020. 20:28
- Foorum: Jupid
- Teema: Paremal käpal loks sees
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 1911
Re: Paremal käpal loks sees
Võta pulkadeks crankset lahti, st ka nondrive side vända küljest võll maha.
Puhasta,kata võlli nuudipealses carbonsafe määrdega ja pinguta kogu kupatus kokku ja siia juba preload jne...
/ fikseerimis alupoldid kontrolli üle igasuguste mõrade jne suhtes. Vajadusel saan varujuppidega tln piires ...
Puhasta,kata võlli nuudipealses carbonsafe määrdega ja pinguta kogu kupatus kokku ja siia juba preload jne...
/ fikseerimis alupoldid kontrolli üle igasuguste mõrade jne suhtes. Vajadusel saan varujuppidega tln piires ...
- 19. 08. 2020. 17:11
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Varastatud ratas FOCUS WHISTLER (must/punane)
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 2852
Re: Varastatud ratas FOCUS WHISTLER (must/punane)
Väga põhjalik kirjeldus, edu leidmisel!
- 04. 07. 2020. 15:22
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Eestis ei müüda Trek FX seeria rattaid?!?
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 12037
Re: Eestis ei müüda Trek FX seeria rattaid?!?
Ma usun kui teema algataja tõsiselt sooviks, suudaks ta Rademariga kasvõi meilitsi ühendust võtta ja saada infot nii mudeli saadavuste kohta poodides... kui ka tellimusvõimaluste osas.
Vihjeks võin öelda, et hiljuti on nii mõnigi tuttav eri varustuse ja jupitasemega siitsamast “planeedilt eesti ...
Vihjeks võin öelda, et hiljuti on nii mõnigi tuttav eri varustuse ja jupitasemega siitsamast “planeedilt eesti ...
- 09. 05. 2020. 19:33
- Foorum: Jupid
- Teema: Lenksu kõrgemaks tõstmine
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4009
Re: Lenksu kõrgemaks tõstmine
Suurema tõusuga lenks ja tulemus viisakam, soodsam, pommikindlam.
- 26. 11. 2019. 09:17
- Foorum: Hooldus
- Teema: Hooldus Tartus
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 6867
Re: Hooldus Tartus
Velospets.
- 19. 11. 2019. 10:33
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Hübriidratta amordi asendamine kõvakahvliga
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 6052
Re: Hübriidratta amordi asendamine kõvakahvliga
3. Geomeetria. Räägitakse, et geomeetria muutub. Jah, sõiduasend muutub madalamaks, aga midagi muud ju muutuda ei saa?
Lenks läks 6cm madalamaks/kahvel sai 6cm lühem.
Iga 1cm kohta tuli 0.5 kraadi kaelanurga muutust teravamaks, ehk 3kraadi jagu uut positsiooni kõigile raamipulkadele ja nende ...
- 03. 08. 2019. 12:04
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Ostuabi: Full Suspension MTB ~2k eur
- Vastuseid: 6
- Vaatamisi: 4643
Re: Ostuabi: Full Suspension MTB ~2k eur
Siit valikust alla 2k on canyon neuron al 7.0 hands down võitja. Jupp käigukastist amordini, rehvist dropperini enam kui korralik. 130mm fs tuleviku lõikes vaevalt et overkill oleks. Tänapäevane xc/trail rattad on niigi hallis alas nii amordi käigupikkuste ja geomeetriatega. Võinoh, 130 on do it all ...
- 05. 07. 2019. 11:14
- Foorum: Jupid
- Teema: Deore/SLX ringitegemine MTB 1x11
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2058
Re: Deore/SLX ringitegemine MTB 1x11
1x11 slx : kett,kassett,link,tagavaheti
Ja ette mingi x tootja narrow wide hammasratas, eraldi vändakomplekti poleks tarvis vahetana hakata.
Hästi netipoodides kolada peaks kuskil 175 eurise buffriga hakkama saama.
Edu!
Ja ette mingi x tootja narrow wide hammasratas, eraldi vändakomplekti poleks tarvis vahetana hakata.
Hästi netipoodides kolada peaks kuskil 175 eurise buffriga hakkama saama.
Edu!
- 02. 07. 2019. 20:09
- Foorum: Jupid
- Teema: 1x13 käigukast ROTORilt
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 4335
- 31. 05. 2019. 16:08
- Foorum: Jupid
- Teema: Shimano XT/SLX "12"
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 1754
Re: Shimano XT/SLX "12"
Ikkagi micospline... oijahhh
- 21. 04. 2019. 16:21
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Rattakiiver
- Vastuseid: 35
- Vaatamisi: 24602
- 17. 01. 2019. 12:06
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Ratturid suusaradadel
- Vastuseid: 77
- Vaatamisi: 36351
Re: Ratturid suusaradadel
Ma millegipärast usun...eeeet need suusaradadel ratastega kutad ja plikad ei käi väga siin foorumis lugemas ega huvitu rattaasjast nii nagu pärispäris.
- 22. 11. 2018. 19:26
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Ratta kaal
- Vastuseid: 21
- Vaatamisi: 11282
Re: Ratta kaal
kõige enam mõjutab rattakaal ikka rahakotti. Panusta ehk rohkem sinna kuldsesse keskteesse ja sõida rohkem.
- 20. 11. 2018. 18:06
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Kolm hardtail-i, kolm eri brändi! Milline nendest parim?
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 4391
Re: Kolm hardtail-i, kolm eri brändi! Milline nendest parim?
Focus, põhjuseid lihtsalt liigapalju selles hinnaklaasis.
- 16. 10. 2018. 14:28
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Kas scott aspect on väärt asi või soovitate muud?
- Vastuseid: 19
- Vaatamisi: 10011
Re: Kas scott aspect on väärt asi või soovitate muud?
No selle raha eest poest saadki sisuliselt maastikuratta laadse toote, kaalub miljon ja veereb nagu eesel.
- 16. 09. 2018. 16:42
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Millist mtb clippi eelistada.
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 11122
Re: Millist mtb clippi eelistada.
Arvad et nende kahe pedaali peamine vahe on aint kaal?fotek kirjutas:Kaalusid vaadata nt bike-components.de lehelt:
Shimano PD-M520, 24€, 380g
Shimano PD-M9000, 105€, 310g
Eks igaüks otsustab ise, kas see 70g kaaluvõit on hinnavahet väärt või mitte.

