1. leht 1-st

M: DT Swiss X1900 tagajooks

Postitatud: 22. 05. 2026. 13:46
Postitas piffik
Müüa uus (uue ratta alt võetud) DT Swiss X1900 Spline 25mm CL Boost Sram XD tagajooks.
Hinnasoov 180EUR.

Asukoht Tallinn, Kristiine

Veikko
5kaks79üks30