Haanja 100 2005

Vasta
grishasport
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 11. 2003. 23:14

Postitus Postitas grishasport » 02. 10. 2005. 21:07

Parim üritus hooaja lõpetamiseks. On mida meenutada talveperriodil.
Dis: 102,5 km
Aeg: 05:18 (nendest 6 min. toidupunktides)
Tõuse: 1570m
Pulss 156/177

4 tundi taastumist Kubja hotelli saunas + 4 tundi Võru linna diskobaaris tantsupõrandal. Tulemus hea, sai öösel sõita välisma autoga, kohalikutel soovitati võtta takso.
Magamiseks kuulus 3 tundi - kuradi raske pühapäev!!!
Lubasin tulla tagasi.
Grisha

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 10. 2005. 21:08

välgukiirusel ratturist fotograafiks kehastunud Kuldari klõpsatused (valgel ajal tehtud). kahjuks sai kaart juba vorstimäel täis.
http://velo.clubbers.ee/albums/H100_2005
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 02. 10. 2005. 21:53

erikr kirjutas:välgukiirusel ratturist fotograafiks kehastunud Kuldari klõpsatused (valgel ajal tehtud). kahjuks sai kaart juba vorstimäel täis.
http://velo.clubbers.ee/albums/H100_2005
(y) (y) (y) pildid :!:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 02. 10. 2005. 22:08

Hea on pääseda kribama alles siis kui põhikommid juba ära tulnud.
1. Kuna tegu on rattamaratoniga (suure M tähega), siis algab kõik rajast. Õnneks kolis paar aastat tagasi Võrumaale mees nimega Silver, kondas seal rattaga paar aastat mööda Haanjamaa metsi ringi ja tulemus on nüüd käes. Arvatavasti oli Silveril mingil hetkel eile umbes 300 vihavaenlast, kes hiljem ennast süüdi tundsid.
2. Huvitav, et supi ja toiduteema pole tõusetunud, kas tõesti oli kõik korras :?: Endale küll nii ei tundunud, sest aasta-aastalt muutuvad inimeste toitumisharjumused ning mõne pakutava asja varudega sai puusse pandud, mõnda teist kraami jäi jälle palju üle. Eks inimene õpib (lootus jääb, et kogu elu)
3. Üks asi läks veel nihu - muda ei olnudki :D
4. Sildindusest. Tarmo ja muud soovitasid noolemärke juurde teha. Kuigi rajal oli eile ca 150 noolt, tuleb neid vist juurde teha. Võibolla peab investeerima maapinnale pandavate nooltega (kuna lõpupoole on kõigil pilk maas :) ). Mägede nimetusega siltide teema oli pidevalt päevakorral, aga nagu tavaliselt läks viimastel päevadel ülikiireks ning jäidki tegemata. Mõni põnev silt ju oli rajal olemas 8)
5. Kahju oli näha mitmete H100-st loobujate nime eilse 38km törtsu protokollis. Kahju oli neist endist, nad ju ei tea, millest nad ilma jäid .... :cry:
6. Kaotatud ja leitud
6.1. Ports diplomeid alates Maimrest ja lõpetades erikr-iga
6.2. POP-Sport kirjadega kilekott (katsudes on sees pump ja õhukumm)
6.3. Prillid 3M valge klaasiga (porised)
6.4. 2 musta heeblit (teises otsas mutrivõtmed)
6.5. Pump "wrench Force MINI must
6.6. Pump Scott hõbe (otsad mustad), kahe otsa katteks riidekumm
6.7. Spido CATEYE enduro 8 (distants 22,24km, aeg 1:11.51, odo 554,9km)
6.8. parema käe must rattakinnas Roeckl
7. Aitäh korraldustiimi poolt kõigile ainult hulludele - ilma teie fännamiseta poleks seda üritust olemas. (y) kõigile, nii FINITO sildi nägijaile kui ka mingil põhjusel katkestajaile, ah jaa, ka Kuldarile, kes vist edaspidi võtab alati mõlemad rattakingad igale poole kaasa. :D

Lõpp hea, kõik hea! Kohtumiseni 30.09.2006 :!: :!: :!:

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Postitus Postitas matukas » 02. 10. 2005. 22:24

Kirsa kirjutas:Ärge jumalapärast siniseid Ritchey-sid pange!!!

PS! Punane ritchey on pöiasõbralikum kui iga hinna eest tahta ritchey-t panna.
No võin kinnitada, et minu esijooksul on kombinatsioon Ritchey Rock WCS ja sinised klotsid toiminud laitmatult pea 2 aastat. Klotse olen vahetanud üks kord ja pöid on ka veel suht normaalne. Ja XT piduriklotsid tunduvad siniste kõrval täiesti tuimad ning pehmed. Nimelt Enne Haanjat sai taha XT komplekt pandud. Oska siis nüüd öelda, mis õige on. Eks igaüks katsetagu. Kui aega ja raha on. Mina selle asemel sõidan.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2005. 07:27

holden kirjutas: 6. Kaotatud ja leitud
6.1. Ports diplomeid alates Maimrest ja lõpetades erikr-iga
hmmm... ise vaatasid minu käes olevalt diplomit, ära see mul ei kadunud, on kodus kapi peal.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Postitus Postitas gandalf » 03. 10. 2005. 07:56

erikr kirjutas:
holden kirjutas: 6. Kaotatud ja leitud
6.1. Ports diplomeid alates Maimrest ja lõpetades erikr-iga
hmmm... ise vaatasid minu käes olevalt diplomit, ära see mul ei kadunud, on kodus kapi peal.
Eriku kandis sai u. 10 diplomit topelt... olin kogemata märkimata jätnud, et juba tehtud.

Vahur

Kasutaja avatar
Kris
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 13. 10. 2003. 12:31

Postitus Postitas Kris » 03. 10. 2005. 07:57

holden kirjutas:3. Üks asi läks veel nihu - muda ei olnudki :D
Kuidas nii..., minu arust oli ka muda piisavalt ja ratas vibas pidevalt all.

Aga üritus oli väga tugev, rada väga raske ja ise lõpuks väga väsinud.
Tulemused; avg:172/max:194, aeg 6.36..

Nüüd olen juba kindel, et järgmine aasta jälle.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2005. 08:06

Kris kirjutas: Kuidas nii..., minu arust oli ka muda piisavalt ja ratas vibas pidevalt all.
mõni niiskem koht pole veel mingi eriline muda.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 03. 10. 2005. 08:09

Ma siis natuke viriseks-teeks ettepanekuid :wink: :

1. Ühes punktis (60 km) oli banaan otsas. Nii et banaan soolas tuli asendada leivaga soolas. Jõujooki ka vist enam ei olnud.

2. See pisike kleeps; kas on äkki ratta raami või juhtraua omapära - kummagi peale ei tahtnud kinni jääda.

3. Sellistes kohtades, kuhu Silver ATV-ga ei pääsenud - seal võiks jalgsi-ratta patrull olla (kes peale viimast korra raja üle kontrollib). Aga võib-olla on see just hea, et turvajaid iga nurga peal ei ole - oled ise ka ettevaatlikum.

Nüüd hiljem tuli pähe idee - kas järgmine aasta on stardimaksu sees või siis lisatasu eest T-särk Haanja100 logoga? Registreerimisel ütled suuruse.
Viimati muutis LauriA, 03. 10. 2005. 08:31, muudetud 1 kord.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 08:20

LauriA kirjutas:...2. See pisike kleeps; kas on äkki ratta raami või juhtraua omapära - kummagi peale ei tahtnud kinni jääda.

Nüüd hiljem tuli pähe idee - kas järgmine aasta on äkki stardimaksu sees või siis lisatasu eest ka T-särk Haanja100 logoga? Registreerimisel ütled suuruse.
Kleepsu osas eeldan, et sa ikka puhastasid ja kuivatasid raami eelnevalt ära.

Särgi osas, arvan, et pole probleemi kui stardimaksule ca 150 veel otsa panna. Oled nõus :?: Parem ära pese oma mudast ja higist H100 sõidusärki enam kunagi ära ja ongi sul H100 suveniirsärk olemas. Iseasi kus sellega käia julged :wink: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 03. 10. 2005. 08:23

Selle sõidu kohta lihtsalt PEAB midagi ütlema.

Väga raske ja valus sõit oli
kuid ka VÄGA mõnus oli,

nagu oleks puhkuse reisil või hea psühholoogi juures käinud :)


Tänud rajameistrile ja teistele tegelastele.

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 03. 10. 2005. 08:27

Olen igati rahul et asja läbi tegin :) Mõned batoonid, maxim geel taskus, 1 liiter jõujooki rattal. Nii ma starti astusin. Alustasin rahulikult. Kuni teise TP-ni püsisin kohal umbes 180. Peale seda sai matkamisest villand ja hakkasin oma sõitu tegema. Selle tulemusel hõigati enne kolmandat TP-d kohaks juba 130. Sealt edasi hakkasid vaevama krambid. Õnneks aitas mind krampide vastu jalgade lõdvestus peale mägede otsa ronimist. Tundsin ennast vaatamata krampidele suht hästi kuni lõpuni. Kohaks lõpus siis 93. Aeg 6:19.
Rada oli igati mõnus. Esimene kumm oli natuke sileda võitu, seepärast kaotasin iga libedama laskumise peal natuke aega. Ühe lasumise peal sai ka üle nipli käidud, õnneks olin targu juba jalad clippidest lahti võtnud ja selle tulemusel õnnestus lihtsalt üle ratta joosta :) Peale sõitu tundsin ennast küll nagu peksa saanud koer - ei olnud kohta mis poleks olnud kange või valutanud :) aga see ei takista mul ka järgmine aasta sellest sõidust osa võtmast.
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 786
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 03. 10. 2005. 08:49

Mati kirjutas:Särgi osas, arvan, et pole probleemi kui stardimaksule ca 150 veel otsa panna. Oled nõus :?: Parem ära pese oma mudast ja higist H100 sõidusärki enam kunagi ära ja ongi sul H100 suveniirsärk olemas. Iseasi kus sellega käia julged :wink: .
Kuna kogumaksumus tuli 300 (osavõtumaks)+510 (ööbimine, 2 ööd)+390(diiselkütus)+300 (spetssöögid-joogid), siis see 150 enam suurt ei muudaks.

Juhtraud oli enda meelest küll piisavalt puhas. Tegelikult vahet ei ole, kas järgmine aasta T-särk, Loctite liimiga kleebis ja megasöögilaud on - kui saan, siis esimeste tundidega katsun ikka ära registreerida. Mulle meeldivad sellised sõidud, kus pärast oled ikka zombie valmis.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 03. 10. 2005. 09:02

Arusaamatuks jääb mullle see kulude arvutamine :roll: , anyway. Ma arvan et teistel on tosi poogen kui suured su kulud on.

Särgi idee on iseenesest hea mõte.
:idea: siit parem äriidee kellegile aktivistile, lihtsalt kiri peale ja müüki :lol: , rattakrõllid hulluvad.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 03. 10. 2005. 09:16

profit4 kirjutas:Arusaamatuks jääb mullle see kulude arvutamine :roll:
tegelikult kulud oleks üsna märkimisväärsed olnud ka minu arvestuste kohaselt :( vahepeal oli kange tahtmine ise ka sellest toredast sõidust osa võtta, aga kui arvutuslik kogusumma läks juba üle 2t. siis tol hetkel pidasin targemaks siiski loobuda...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 09:19

Teen ettepaneku see kulude teema lõpetada. Rahateema on individuaalne ja ei kuulu üldistamisele.

Mõttena ütleks siiski kõigele seda, et üritage koopereeruda :idea: Hoiate kokku vähemalt kütuse pealt.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 03. 10. 2005. 09:22

selles osas on sul õigus et kulusid tuleb arvestada, ma pidasin silmas seda kuulutada siin foorumis on mõtetu, meil igalühel on oma kulude lävi, selles ma ei kahtle, lihtsalt hakata lahkama kes kuhu mida kulutas või mis veel kellel kui kallis ratas on :lol: :lol:, parema meelega loen ma siin ratturite värvikatest kogemustest mis H100 toimus.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 03. 10. 2005. 09:23

Nii kehva tuju kui praegu komme lugedes pole ammu olnud. 29 kilomeetril kui hakkas juba sõidutunne peale tulema läks katki esikäikari tross :evil: (tõenäoliselt sai kannatada Vällamäel pandud nipli ajal), eest väikesega poleks vist lõpuni jõudnud. Nii saigi väga kehva tujuga Võrru tagasi venitud. Tänud kõikidele abipakkujatele. Järgmine aasta võtan teise ratta ka kaasa, et kõik varujupid kaasas oleks :D Aga igatahes esimesed 29 kilomeetrit olid nii raja kui seltskonna mõttes mõnusamad kui ükski teine sõit kus osalenud olen.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 09:29

marks kirjutas:Nii kehva tuju kui praegu komme lugedes pole ammu olnud. ... läks katki esikäikari tross :evil: (tõenäoliselt sai kannatada Vällamäel pandud nipli ajal), eest väikesega poleks vist lõpuni jõudnud...
Kardan, et andsid liiga kergelt alla. Kett keskmisele ja oleks saanud lõdvalt raja läbitud. Granny'ga oleks lõpupoole võib-olla läinud kadents piirimaile, kuid oleks saanud ikkagi lõpetatud. Üks mees sõitis nt viimased 8 km ühe pedaaliga.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
raul
Rattur
Postitusi: 44
Liitunud: 02. 06. 2003. 10:37

Postitus Postitas raul » 03. 10. 2005. 09:34

tänud
rajameistrile - lisaks vanadele-headele lõikudele oli palju uusi lõike juurde tekkinud (mullane down-kill piki mäekülge, tõus munakale jne jne)
ning
raja ääres ploome pakkunud perenaisele - olid tõesti head ploomid.

enda sõit oli umbes järgmine:
1TP-ni higistamine ülemäära selga topitud riietes
50+ km
hakkas väsimus tekkima
kerged kordinatsioonihäired, paar võssa põikamist
75+ km
hallukad olematutest juurikatest
90+ km
hakkas õige sõidutunne tekkima

Supist ei mäleta midagi,
ühes TP-s vist oli jõujook otsa saanud,
muid häireid korraldusliku poole pealt ei märganud.

Söök-jook: sai igas TP-s rosinaid soolaga ja hapukurki sisse aetud ning kardetud haamer jäi tulemata.

Ainuke asi, millest aru ei saanud, kuidas seal Mati niplikoha peal niplit panna, kas rada vastassuunas sõites?

Vahepeal sai ikka küsitud, mis kohaga tegu, hakkas kohe kergem teada saades, et ikkagi *mäest jälle üles saadud.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2464
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 03. 10. 2005. 09:34

Ma tean ühte meest, kes pidi terve tee endaga 2 kiluvõileiba ja 0,33 liitrist õlle kaasas vedama - lisaks kaikus aeg ajalt läbi ürgsete haanjamaa põlismetsade udupasuna kauge hüüe...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 03. 10. 2005. 09:41

Mati kirjutas:Kardan, et andsid liiga kergelt alla. Kett keskmisele ja oleks saanud lõdvalt raja läbitud. Granny'ga oleks lõpupoole võib-olla läinud kadents piirimaile, kuid oleks saanud ikkagi lõpetatud. Üks mees sõitis nt viimased 8 km ühe pedaaliga.
kui tross on puru siis kisub käikari vedru keti kõige väiksemale. käega keskmisele panekust pole mingit kasu. seega oleks tulnud alumise asendi piiramiskruviga asja regullima hakata. mingeid mäeaivari ratse oleks saanud ka kasutada kui kusagilt oleks tööriistu ja lisamaterjale võtta olnud.
ma ei hakkaks andma hinnanguid stiilis "liiga kergelt andsid alla". kui fiiling kaob siis ei too seda millegiga tagasi.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 09:52

raul kirjutas:...Ainuke asi, millest aru ei saanud, kuidas seal Mati niplikoha peal niplit panna, kas rada vastassuunas sõites?...
Tead, selle kohta oli hiljem saunas seletav loeng :) . Situatsiooni taustaks oli linnamehe suhtumine :) ja märgusõnaks "Haanja minimalistlikud sipelgapeasad" (järjekordne kohalike salanipp :?: ).
AndreK kirjutas:Ma tean ühte meest, kes pidi terve tee endaga 2 kiluvõileiba ja 0,33 liitrist õlle kaasas vedama - lisaks kaikus aeg ajalt läbi ürgsete haanjamaa põlismetsade udupasuna kauge hüüe...
Selle survival kit'i viimane ja mitte vähetähtis koostisosa oli ka varukumm (vaja ei läinud). Pasunat oli vaja enese äratamiseks ja korraldajatele näitamaks, et elan veel (Ivar oli päris õnneliku näoga küll kui ma finishisse jõudsin). :)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 09:59

erikr kirjutas:kui tross on puru siis kisub käikari vedru keti kõige väiksemale. käega keskmisele panekust pole mingit kasu...
õige. powerlink lahti ja kett käikarist mööda :?: kuna asja kohe näpuvahel pole, siis tundus, et see on võimalik. keti lahtivõtmist unustsasin muidugi mainida, see tundub juba nii loomuliku võimalusena.

EDIT: tsekkasin. ei pruugi ka nii 100% õnnestuda. samas, õnnestub variant powerlink+kuuskant, millega käikar üldse eemaldada :) .
Viimati muutis Mati, 03. 10. 2005. 19:28, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 03. 10. 2005. 09:59

erikr kirjutas:
Mati kirjutas:Kardan, et andsid liiga kergelt alla. Kett keskmisele ja oleks saanud lõdvalt raja läbitud. Granny'ga oleks lõpupoole võib-olla läinud kadents piirimaile, kuid oleks saanud ikkagi lõpetatud. Üks mees sõitis nt viimased 8 km ühe pedaaliga.
kui tross on puru siis kisub käikari vedru keti kõige väiksemale. käega keskmisele panekust pole mingit kasu. seega oleks tulnud alumise asendi piiramiskruviga asja regullima hakata. mingeid mäeaivari ratse oleks saanud ka kasutada kui kusagilt oleks tööriistu ja lisamaterjale võtta olnud.
ma ei hakkaks andma hinnanguid stiilis "liiga kergelt andsid alla". kui fiiling kaob siis ei too seda millegiga tagasi.
Asi oli jah nii nagu erikr kirjutas. Peale trossi purunemist veab keti kõige väiksemale hammakale, proovisin ka ühte kivi käikari vahele kinni suruda, et kett püsiks keskmisel. See õnnestuks võibolla asfaldil aga maastikul raputab lihtsalt liiga palju. Oleks see lõpupoole juhtunud siis oleks kindlasti ka väikesega edasi punninud.

vaikija
Rattur
Postitusi: 384
Liitunud: 22. 02. 2003. 17:29

Postitus Postitas vaikija » 03. 10. 2005. 10:01

marks kirjutas:Nii kehva tuju kui praegu komme lugedes pole ammu olnud. 29 kilomeetril kui hakkas juba sõidutunne peale tulema läks katki esikäikari tross :evil: (tõenäoliselt sai kannatada Vällamäel pandud nipli ajal), eest väikesega poleks vist lõpuni jõudnud. Nii saigi väga kehva tujuga Võrru tagasi venitud. Tänud kõikidele abipakkujatele. Järgmine aasta võtan teise ratta ka kaasa, et kõik varujupid kaasas oleks :D Aga igatahes esimesed 29 kilomeetrit olid nii raja kui seltskonna mõttes mõnusamad kui ükski teine sõit kus osalenud olen.
Natuke rohkem leidlikkust ja julget pealehakkamist ei tohiks karta.See on tavaline käiguvahetajajunn(mitte kõrgtehnoloogia),millele võib vabalt kasvõi puupulga vahele panna ja edasi sõita.
Tänud korraldajatele.Väga hea rada ja korraldus.Aitäh

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 03. 10. 2005. 10:10

Puupulgad, keti lahti võtmised ja muud sellised asjad on teiesugustele kõvadele meestele. Mul täiesti korras rattagagi tegemist, et mäest üles-alla saada :D . Aga aitäh tarkuste eest, kindlasti läheb neid vaja kui järgmistel kordadel midagi taolist juhtuma peaks.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 03. 10. 2005. 10:28

Loen siin teie kommentaare heast sõidust ja heast rajast.
Olin ka ise rajal ja liikusin kuni 89nda km-ni u 65ndal kohal (+/- 2kohta) ja siis enne päästvat allamäe lõiku olid metsamehed rajale palju oksi jätnud ja üks 30cm pikkune ja 4cm läbimõõduga oks tungis kodarate ja raami vahele. Ühtlasi oli ta oma teelt kõrvaldanud ka tagakäikari(raamikõrv murdund). Nii see käikar siis ripendas trossi ja ketti najal. Tunne oli allpool igasugust piiri. Tahtsin kodus hästi sõita ja alla 6 tunni sõita.
Äkki oleks pidand ikka Võrust teise ratta tellima. Plaanisin ka tõukeratta varianti aga kartsin, et käikar jookseb kodaratesse. Rada teades arvestasin ka ees ootavate tõusudega ja langetasin raske otsuse-katkestamine. Pisar tuli silma.

Kahju.



Äkki siiski järgmine aasta tulen.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1186
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 03. 10. 2005. 10:28

Vihmamees kirjutas:Vbla natuke offtopic, aga olidki kõik "suured" Kõrvemaa maratonil...
Täitsa puu... ! :oops:
http://srv.jalajalg.ee/korvemaa/index.php?id=3
Need on tõesti "suured" laisad tegelased, kes lähevad 10k EEKi püüdma(teenistus: 263,15 EEK per kilomeeter pole ju paha), selle asemel, et aasta parima rajaga üritus läbi teha. Money talks...
:?

Rattasporti hakkab Eesti korvpalli ja ehitusturu fenomen jõudma, kus raha pakutakse töötuturul rohkem kui kohalike "proffide" tase väärt on, polegi muud vaeva kui peeru lasta ja raha üles korjata...
(ärgu tublid tegijad selle repliigi peale solvugu, sest erandid kinnitavadki reeglit:-)

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 03. 10. 2005. 10:32

marks kirjutas:Nii kehva tuju kui praegu komme lugedes pole ammu olnud...
A mul on otse vastupidi - nii head tuju pole juba ammu olnud :) Läksin rajale eesmärgiga lõpetada ajavahemikus 7,5-8 tundi, käed sain aga taevapoole tõsta juba peale kuuepooletunnist sõitu. Alustasin väga tagasihoidlikult (pulss püsis küll kõrge, kuid see oli vist suurest ärevusest:)) ja pidevalt tempot tõstes jõudsingi õnnelikult finitosse. Peale 2.TP'd viskas kõhu imelikuks (ilmselt hapukurgist, olen ka varem täheldanud, et ma pingutuse ajal hapurki ei talu ... kurk ise maitses väga hea), kilomeetrid 45-55 olid seetõttu keskmisest raskemad, kuid kaotasin vaid mõned kohad. See-eest veidi enne 3.TP'd tuli hirmus pauer sisse ja sealtmaalt alates läks sõit vaid ülesmäge. Umbes 70 km peal oli näha, kuidas rahvas massiliselt suri, mul oli aga tunne nii mega, et lausa lendasin. Kaasa veetud toidumoona eriti tarbima ei pidanudki, va. tabletid, mis tundusid üllatavalt efektiivsed. Ära eksida ei õnnestunud, kuigi vahepeal pidi pead veidi kõrgemale tõstma, et teeots kätte saada. Ja mägede nimedega varustamine on väga broo mõte. Peale finsihit oli enesetunne väga OK, ainult selg oli kange nagu oleks harjavars sealt kuskilt läbi aetud. Et teatud kohtadest väga ära ei hõõruks, siis kasutasin beebitalki (ohtralt) ja mu meelest töötas üsna hästi, alles ~15km enne lõppu hakkas taguots endast märku andma.

Kust pagan küll sinna võistlusele see iseloomulik rahulik ja sõbralik aura tuleb? Ma ei kuulnud mitte ühtegi korda, et keegi oleks kellelegi pahasti öelnud - ei stardisaginas, ei rajal, ei kusagil. Kilomeetritel 60-100 sai möödutud vähemalt 50 kaasvõistlejast, kuid kordagi polnud mööda minemisega mingit probleemi (mingil tõusul isegi üks ikaldunu pani käe seljale ja andis kerge tõukega hoogu juurde :shock: ). Tulemuseks on hirmus kihk jälle joonele seada ja üleeilsed tulemused pihuks ja põrmuks sõita ning seda kogemust uuesti läbi elada. Aitäh, korraldajad.

PS. hetkel on enesetunne uskumatult hea - ei mingeid lihasvalusid ega väsimust. Sadulalihas on siiski veidi vigastatud, mistõttu rattasõit lähipäevadel kõne alla ei tule, küll aga muu sportlik tegevus
Viimati muutis sqber, 03. 10. 2005. 11:14, muudetud 1 kord.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12097
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 03. 10. 2005. 10:37

ah jah seda ka veel, et Marion, kuda siis tervis ka on :) .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Vihmamees
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 09. 2005. 13:56

Postitus Postitas Vihmamees » 03. 10. 2005. 10:39

Paslik sõit hooaja lõpetuseks. Kuldne ilm, tundub et Vanajumal on ikka haanjamiis :D , teist aastat järjest hoidis sõidupäeva kuivana!
Aga sõidust: Nagu arvata lasi, ei õnnestunud eelmise aasta kohta korrata, viimasel kümnel kilomeetril surusid kaks "fully"- ja kaks Porterracing?u meest mu napilt 50-e seest välja :cry: . Jalad ja käed olid ikka nii pehmed, et ei suutnud viimastel heinamaa lõikudel midagi vastu panna.
Kui nüüd toidust, siis neid eelmise aasta magusaid saiakesi, vaat neid oleks küll sõidu ajal mõnuga konsumeerinud! :oops: (Sry, Holden, aga ise sa küsisid)
Kuum tee lõpus aga oli ka sel aastal jälle nagu rusikas silmaauku, eriti kui sinna veel Jägermeister?it lisatud sai! 8)

Tänud korraldajatele ja pealehakkamist edaspidi!
P.S. Nüüd peab huviga video valmimist ootama...
NB! Uinudes sule silmad!

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Postitus Postitas marion » 03. 10. 2005. 10:41

Mati kirjutas:ah jah seda ka veel, et Marion, kuda siis tervis ka on :) .
Tundub, et päris ära ma ei sure, aga ega siin midagit kiita ka ei ole :oops:
Aga sõit ise läks paremini kui eelmine aasta, eriti muda puudumise tõttu, terve tunniga panin endale ära

filomon
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 08. 10. 2004. 16:02

Postitus Postitas filomon » 03. 10. 2005. 10:43

Selle survival kit'i[/url] viimane ja mitte vähetähtis koostisosa oli ka varukumm (vaja ei läinud).

Peale Plaani küla, kui läks 2. kumm, üritasin Matile järgi sõita, ta oli just minu hädakisa kuuldekaugusest veidi väljas. Õnneks oli järgmisel päikeselisel aasal terve meestekari ennast kosutamas/ratast parandamas. Nelja mehega saime minu tõrkuva tagarehvi veljele, üsna pea tuli ka pakiraamiga päästeingel, kellel muu hulgas varukumm olemas.
Ilmselt tänu kuivale ilmale ja sunnitud puhkustele (kummide vahetus kokku ligi tund) oli lõpuni mõnus. Hea oli mõelda, kui raske ikka eelmisel aastal ühes või teises punktis oli.
Kuna kiiret polnud, siis sai igas tp-s kõvasti tangitud ka, tunne oli selline, et nii võib sõidu lõpuks paraja kõhu ette saada.

Järgmisel päeval oli vaim valmis kohe uuesti sadulasse istumiseks, aga jalad üllatavalt ikka mitte eriti. Saun või põhjalikum venitus jäi laupäeval tegemata.
Lõdvestuse-päikese nautimise käigus alistus suureks imestuseks ja poolkogemata seni vallutamata tõus.

Ritsikas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 02. 07. 2004. 20:21

Postitus Postitas Ritsikas » 03. 10. 2005. 10:58

Väga pro oli jälle. Kugi eelmise aasta mudauputust polnud oli sõit väga nauditav. Pea kõik endale sätitud eesmärgid said täidetud, ainult kõige "auahnem" jäi siis ära(kohta absoluutarvestuses parandada)- aga nagu varemgi öeldud, noori vihaseid tegijaid tuleb pidevalt peale, millele ma ainult aplodeerin.
Bosse singlit ei näinudki.... :(
Siis huvitav, kas keegi munamäest üles ka sõitis?

Ivar peab kaubamärgi ära regama, muidu järgmine kord on stardis odavad poola särgi "H100-ainult pulludele" ... :lol:

Vabandan kõigi ees, kellel laskumistel ees tolknesin ...

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 03. 10. 2005. 11:20

SK kirjutas:
Vihmamees kirjutas:Vbla natuke offtopic, aga olidki kõik "suured" Kõrvemaa maratonil...
Täitsa puu... ! :oops:
http://srv.jalajalg.ee/korvemaa/index.php?id=3
Need on tõesti "suured" laisad tegelased, kes lähevad 10k EEKi püüdma(teenistus: 263,15 EEK per kilomeeter pole ju paha), selle asemel, et aasta parima rajaga üritus läbi teha. Money talks...
:?

Rattasporti hakkab Eesti korvpalli ja ehitusturu fenomen jõudma, kus raha pakutakse töötuturul rohkem kui kohalike "proffide" tase väärt on, polegi muud vaeva kui peeru lasta ja raha üles korjata...
(ärgu tublid tegijad selle repliigi peale solvugu, sest erandid kinnitavadki reeglit:-)
no kossuga, kus eesti klubides omavahel mängivad teise järgu leedulased ja 3 järgu neegrid, on asi kaugel.
a ilmselt, kui sa ise ei oleks harrastaja ja elatuksid spordist, räägiksid teist juttu, mõnus rada ei oleks siis eriline argument, sest feeling ei sünni kahjuks patta panna - ja kas ntx 14-20000 trennikilomeetrit on peerulaskmine?

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 03. 10. 2005. 11:45

nii, eelmise aastaga võrreldes 2 min kehvem aeg ja 2x kehvem koht. Võtsin sõitu väga pingevabalt ja lasin kõik enda taga rabistajad ilusasti mööda, ning tiksusin omas tempos edasi. Üldse hakkas silma hulk kahekohaliste numbritega vendi, kes liikusid vaevaliselt. Pika kostüümiga vendadest oli ka kahju, sest ilm läks soojaks väga ruttu. Ümbes 40. kilomeetril viskas minu ees eelmine aasta H100 suht viisakal kohal läbinud härra oma voki käest ja sirutas end niidule pikutama. "Mis toimub?", "Ma ei viitsi enam". Mees ilmselt teadis, mis ees ootab. Distantsi viimasel veerandil küttis üks vend minust mööda ja kohe peale seda viskas ratta põõsasse ja jäi ümber oma telje pöörlema. "Katus sõidab?", "Jah".
Väga lahe sõit oli ja taaskord tänusõnad Holden & CO`le. Järgmine aasta olen ikka jälle joonel.
Viimati muutis Andrus K, 03. 10. 2005. 18:05, muudetud 1 kord.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 03. 10. 2005. 12:31

Andrus K kommentaari lugedes tuleb kuidagi eelmise aasta H100 olukord ette, kus pidin iseendaga korduvalt võitlema et mitte pooleli jätta, eriti kui arvesse võtta see muda hulk, mis kohati ulatus ninaaukudeni.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

BACARDI
Rattur
Postitusi: 113
Liitunud: 20. 09. 2005. 12:05

Postitus Postitas BACARDI » 03. 10. 2005. 12:36

SK kirjutas:
Vihmamees kirjutas:Vbla natuke offtopic, aga olidki kõik "suured" Kõrvemaa maratonil...
Täitsa puu... ! :oops:
http://srv.jalajalg.ee/korvemaa/index.php?id=3
Need on tõesti "suured" laisad tegelased, kes lähevad 10k EEKi püüdma(teenistus: 263,15 EEK per kilomeeter pole ju paha), selle asemel, et aasta parima rajaga üritus läbi teha. Money talks...
:?

...bullshit walks! nii vist lõpeb see väljend. Ja sellega on minu arvates paljugi öeldud. Kurb kui peetakse selliseid raha üritusi tähtsamaks. Samas on kahju, et keegi lätlasele sellest Kõrve sõidust ei rääkinud. :lol:

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 03. 10. 2005. 12:43

Nägin lätlase lõppu. Oi-oi kui läbi see mees oli. Istus päris tükk aega pea norus pingil ja lasi ühel näitsikul end lohutada. Meie esiotsa meestel polnud häda midagi, nagu polekski sõitnud :D . Mina pole muidugi mingi ütleja aga paistis küll nii, et lätlane oli endast veidi rohkem rajale jätnud kui järgmised mehed.

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 03. 10. 2005. 12:47

marks kirjutas:Nägin lätlase lõppu. Oi-oi kui läbi see mees oli. Istus päris tükk aega pea norus pingil ja lasi ühel näitsikul end lohutada. Meie esiotsa meestel polnud häda midagi, nagu polekski sõitnud :D . Mina pole muidugi mingi ütleja aga paistis küll nii, et lätlane oli endast veidi rohkem rajale jätnud kui järgmised mehed.
See eest koht poodjumil räägib enda eest :wink:
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

marks
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 23. 09. 2004. 15:29

Postitus Postitas marks » 03. 10. 2005. 12:49

profit4 kirjutas:
marks kirjutas:Nägin lätlase lõppu. Oi-oi kui läbi see mees oli. Istus päris tükk aega pea norus pingil ja lasi ühel näitsikul end lohutada. Meie esiotsa meestel polnud häda midagi, nagu polekski sõitnud :D . Mina pole muidugi mingi ütleja aga paistis küll nii, et lätlane oli endast veidi rohkem rajale jätnud kui järgmised mehed.
See eest koht poodjumil räägib enda eest :wink:
Seda ma silmas pidasingi.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 03. 10. 2005. 12:50

BACARDI kirjutas:Kurb kui peetakse selliseid raha üritusi tähtsamaks.
Ereliukas kirjutas:kui sa ise ei oleks harrastaja ja elatuksid spordist, räägiksid teist juttu, mõnus rada ei oleks siis eriline argument, sest feeling ei sünni kahjuks patta panna

BACARDI
Rattur
Postitusi: 113
Liitunud: 20. 09. 2005. 12:05

Postitus Postitas BACARDI » 03. 10. 2005. 13:14

veiko kirjutas:
BACARDI kirjutas:Kurb kui peetakse selliseid raha üritusi tähtsamaks.
Ereliukas kirjutas:kui sa ise ei oleks harrastaja ja elatuksid spordist, räägiksid teist juttu, mõnus rada ei oleks siis eriline argument, sest feeling ei sünni kahjuks patta panna
Mis iganes, ikkagi jään oma arvamuse juurde, et nad hoidusid H 100-st eemale nagu marutõbisest :twisted: ja minus tekitab see :oops: :?: sest laupäevane üritus oli ikka ülikõva. Kindlasti said ka H 100-l lõpetanud lisaks Holdeni käepigistusele finishis (mis oli minu arust ülikõva zest ja märk, et hulluarst ikka hoolib oma patsientidest) ka mingi auhinna raha vms.

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

rahulik sõit

Postitus Postitas Tõnuke » 03. 10. 2005. 14:02

Olts kirjutas:Loen siin teie kommentaare heast sõidust ja heast rajast.
Olin ka ise rajal ja liikusin kuni 89nda km-ni u 65ndal kohal (+/- 2kohta) ja siis enne päästvat allamäe lõiku olid metsamehed rajale palju oksi jätnud ja üks 30cm pikkune ja 4cm läbimõõduga oks tungis kodarate ja raami vahele. Ühtlasi oli ta oma teelt kõrvaldanud ka tagakäikari(raamikõrv murdund). Nii see käikar siis ripendas trossi ja ketti najal. Tunne oli allpool igasugust piiri. Tahtsin kodus hästi sõita ja alla 6 tunni sõita.
Äkki oleks pidand ikka Võrust teise ratta tellima. Plaanisin ka tõukeratta varianti aga kartsin, et käikar jookseb kodaratesse. Rada teades arvestasin ka ees ootavate tõusudega ja langetasin raske otsuse-katkestamine. Pisar tuli silma.

Kahju.


Äkki siiski järgmine aasta tulen.
Kuna eelmise aasta Margus Treimuthi strateegia tol korral väga tõhusaks osutus, püüdsin ise sel aastal sama teha. Paraku sel aastal olid olud hoopis teised ja see strateegia sel aastal ei töötanud. Alustasin siis väga rahulikult ja hoidsin end kõvasti tagasi, et mitte end ära väsitada. Tolknesin pool maad kusagil 70.koha kandis. Olin kaasa võtnud kaks kummi ja kaks pumpa, et hädalistele laenata. Üks pump (päris pikk) pudenes rattalt juba pärast prügimäe teed. Kuna kaotatud asjade hulgas seda polnud, siis ehk läkski kellelegi asja ette. Kumme ei küsinud aga keegi ja nii jäid need alles. Kuna Vällamäkke oli ikkagi kange kihk ülesvändata, siis sai vist lihastele veidi liiga tehtud, sest järgmisel 15kildil ei tahtnud üldse enam nii lõbusalt mägedest üles vändata. Vällamäe laskumisel ajasin sirge peal kiiruse muidugi jälle väga suureks ja kui siis pidurdamisel juurikas diagonaalselt esiratta ette jäi, sai ikka kukerpalli ka tehtud. Üldse kobatsesin sel korral lubamatult palju. Kui ma nägin, kuidas Olts mingil hetkel eest minema läks, siis ma mõtlesin küll et ei hakka mina ennast veel väsitama ja talle järgi minema. Küllap tuleb mulle enne lõppu veel palju mehi selg ees vastu... Aga kui ma siis pärast Kurgjärve punkti täiskäigu sisse panin ja uhama hakkasin, oli rong juba läinud :( Ei olnud enam kedagi püüda. Hilja juba! Samas oli ikka kahju vaadata küll, et Olts kes vahepeal juba üle viie minuti minust ees oli, pidi ratast käe kõrval lükkama. Lõpus oli muidugi mõnus sõita küll selliste jõuvarudega, aga mis naudingut see ikka pakub, kui silmapiiril mitte hingelistki pole. Ainus konkurent, kellele oli tarvis veel ära panna, oli aeg (et jõuaks alla 6 tunni). Pea läks otsas nii kuumaks, et pärast finishijoone ületamist sõitsin edasi, kuni paisuni ja kui siis väike ring ujutud sai, läks enesetunne veel õige heaks :lol: Kahju on vaid sellest, et jõud kulutamata jäi ja järgmisel hommikul kehal ükski koht ennast tunda ei andnud. Ei kujutanud ette, et sel aastal rada nii kiireks osutub ja kuna läbi ka ei olnud enne sõitnud, siis polnud ka profiilist õiget ettekujutust. Sel korral tasus küll alguses natuke nobedam olla. Igatahes tänud korraldajatele! Väga nauditav maraton oli - ehk küll ise ei osanud täit naudingut võtta ja ennast tühjaks sõita.
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3798
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 03. 10. 2005. 14:12

BACARDI kirjutas: mingi auhinna raha
Aru ma ei saa, mis raha jutt siin haanja sõidu külge kleebitakse. Espordis kiunuti, nüüd hakkab siin sama vigin pihta.
Igaühel ju õigus otsustada, kus ja kas osaleb. Kes valis Haanja, kes Kõrve.

Tagasi teemasse: vaatasin protokolli, kus mu meelest olid kõvad finisheerijad 249 Heino ja 101 Marje. Tegemist nn penskaritega, kes ei pidanud paljuks end sedavõrd raskel rajal proovida.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2464
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 03. 10. 2005. 14:26

mart kirjutas: mis raha jutt siin haanja sõidu külge kleebitakse
Klassikuid tsiteerides:
...raha jutt käib iga päev, iga mehe suus... - Singer Vinger

BACARDI
Rattur
Postitusi: 113
Liitunud: 20. 09. 2005. 12:05

Postitus Postitas BACARDI » 03. 10. 2005. 14:30

mart kirjutas: Aru ma ei saa, mis raha jutt siin haanja sõidu külge kleebitakse. Espordis kiunuti, nüüd hakkab siin sama vigin pihta.
Igaühel ju õigus otsustada, kus ja kas osaleb. Kes valis Haanja, kes Kõrve.
Kle! Mart kui Esporti hoolikalt lugesid siis nägid, et võtsin ka seal sõna H-100 kaitseks ja üritasin sealseid auhinna üle vingujaid korrale kutsuda. Edaspidi loe postitus korralikult läbi mitte ära rebi minu lauseid kontekstist välja.
Ise valisin Haanja ja olen väha rahul.
P.S. Minugi poolest võiks selle raha teema siin foorumis lõpetatuks lugeda või kui Sul midagi kripeldama jäi siis kirjuta prives.

Kasutaja avatar
Overkilla
Rattur
Postitusi: 254
Liitunud: 15. 02. 2004. 14:20

80km väntsutamist

Postitus Postitas Overkilla » 03. 10. 2005. 14:34

Läbitud edukalt Haanja 80. Edasi ei suutnud, liialt valus oli. Hiljem sain teada, et olin ainuke töökorras rattaga katkestaja.
Spidomeetrilt: 3.18km, avs: 61.54, stopperi aeg: 6:49:23.
Kuigi rajal olid väga mürgised mõtted, siis plaan ka järgmine aasta osaleda, positiivset oli kuhjaga rohkem.

Vasta

Mine “Haanja100”