M: DT Swiss X1900 tagajooks

Müügiks rattaosad. Raamist kodarateni. Kummid ka.
Foorumi reeglid
Enne postitamist palun tutvuda reeglitega: http://velo.clubbers.ee/viewtopic.php?f=45&t=17629
Vasta
piffik
Rattur
Postitusi: 382
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

M: DT Swiss X1900 tagajooks

Postitus Postitas piffik »

Müüa uus (uue ratta alt võetud) DT Swiss X1900 Spline 25mm CL Boost Sram XD tagajooks.
Hinnasoov 180EUR.

Asukoht Tallinn, Kristiine

Veikko
5kaks79üks30


Viimati tõstatas piffik on 22. 05. 2026. 13:46.
Vasta

Mine “Müük: Jupid”