Haanja 100 2006

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 02. 10. 2006. 14:44

Kirsa kirjutas:Raja turvamine oli poolik :twisted: Kuskil 15 km enne lõppu tuiskas üle raja suur metssiga. Must ja isane. Vaevalt 4-5m minu esirattast. Ma jõudsin veel mõelda, et kui tal kari taga on, siis ma olen vist surmalaps, aga õnneks oli üksinda. :shock:
Pakun, et olid end seebiks sõitnud ja nägid luulusid :). Seda kinnitab ka asjaolu, et õhtul nähti sind omakorda diskosaalis nõksutamas (ilmselt endiselt segaduses) :wink: .

Aga nägemine on sul hea kui suutsid sellise kiiruse ja ajahetke pealt soo ära fikseerida.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 792
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 02. 10. 2006. 17:54

Kirsa kirjutas:Raja turvamine oli poolik :twisted:
Kuskil 15 km enne lõppu tuiskas üle raja suur metssiga. Must ja isane.
Vaevalt 4-5m minu esirattast. Ma jõudsin veel mõelda, et kui tal kari taga on, siis ma olen vist surmalaps, aga õnneks oli üksinda. :shock:
See on tavaline meil,et aeg-ajalt mingi loom eest läbi jookseb.Ükskord ajasin mingit reinuvaderit 200 m taga,ei osanud loll loom metsa ka keerata.Õnneks pole siiani veel otsa keegi sõitnud,aga olen isegi mõelnud,et mis saab,kui seakarja otsa üksinda peaks sattuma.Kult seda nii küll ei jätaks.
Tark ei torma!

JanisP
Rattur
Postitusi: 22
Liitunud: 05. 08. 2004. 12:10

Postitus Postitas JanisP » 02. 10. 2006. 18:14

vigurivänt kirjutas:
Mati kirjutas:Janis oli ses osas küll müstiline :shock: . Püstisõitmine püstisõitmiseks, aga seda veel sellisel maastikul ... krt julge mees, omal veel pereloominegi ees :).
Muide ise ei tulegi selle peale,aga Janise jutu järgi oli kõige hullem see,et sõites ei saanud juua.Valis siis selleks tõusu,tuli maha,jõi ja sõitis edasi.
Neile kellel pärast sõitu istmik häda tegi peaksid vähem sadulas sõitma 8)
Tagantjärele mõeldes olid viimased 30km väiksemast tempost tingituna isegi kergemad.
Inimkeha areneb rutiinis

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 02. 10. 2006. 18:27

Mõni aeg enne seda kui kett pooldus tegime ühe kaaskannatajaga (vist itaallane;) pükstel oli nii kirjas) läbi väikse närvikõdi ühel turvamata teeületusel. Kohalikul scorpamehel oli kange kihu enne meie teeületamist läbi kimada nii, et pool masinat põllul käis. Kusjuures silmside oli täiesti olemas - meil näpp piduril, temal parem jalg sirge.
Isegi kui rada käib üle ja mööda liilkuseks avatud teid, siis võib-olla piisaks sellisel külateel improviseeritud hoiatustahvlist autojuhtidele "pelgä ullikõsi tii pääl" vms.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 02. 10. 2006. 18:28

Kuldar kirjutas:Mõni aeg enne seda kui kett pooldus tegime ühe kaaskannatajaga (vist itaallane;) pükstel oli nii kirjas) läbi väikse närvikõdi ühel turvamata teeületusel. Kohalikul scorpamehel oli kange kihu enne meie teeületamist läbi kimada nii, et pool masinat põllul käis. Kusjuures silmside oli täiesti olemas - meil näpp piduril, temal parem jalg sirge.
Isegi kui rada käib üle ja mööda liilkuseks avatud teid, siis võib-olla piisaks sellisel külateel improviseeritud hoiatustahvlist autojuhtidele "pelgä ullikõsi tii pääl" vms.
Äkki täpsustad kohta või kilomeetrit, kus selline turvamata ületus sai olla?
Lihtsalt huvi pärast :wink:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 02. 10. 2006. 18:35

holden kirjutas:
Kuldar kirjutas:Mõni aeg enne seda kui kett pooldus tegime ühe kaaskannatajaga (vist itaallane;) pükstel oli nii kirjas) läbi väikse närvikõdi ühel turvamata teeületusel. Kohalikul scorpamehel oli kange kihu enne meie teeületamist läbi kimada nii, et pool masinat põllul käis. Kusjuures silmside oli täiesti olemas - meil näpp piduril, temal parem jalg sirge.
Isegi kui rada käib üle ja mööda liilkuseks avatud teid, siis võib-olla piisaks sellisel külateel improviseeritud hoiatustahvlist autojuhtidele "pelgä ullikõsi tii pääl" vms.
Äkki täpsustad kohta või kilomeetrit, kus selline turvamata ületus sai olla?
Lihtsalt huvi pärast :wink:
Km täpselt ei ütle, mäluga on nagu on (või natuke hullem).Pakun, et 7...10 enne lõppu.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 02. 10. 2006. 18:37

vigurivänt kirjutas:Õnneks pole siiani veel otsa keegi sõitnud,aga olen isegi mõelnud,et mis saab,kui seakarja otsa üksinda peaks sattuma.Kult seda nii küll ei jätaks.
oh sind vigurivänta, metsas oled käinud küll, aga zooloogia tunnist tegid poppi vist :roll: sigadel ei ole nii nagu inimestel - ema, isa, 2 last, liisitud kia ja papist maja vaeste tiskres. kult nimelt teeb omad tegemised ära ja tõmbab uttu ning edasise pere eest hoolitseb juba emane. see mida sa aga emasega kohtudes temaga ja tema pisiperega peale hakkad on juba sinu mure(või rõõm) :wink: tuletaks ainult veel meelde et emised on kuldist vajadusel kraadi võrra tigedamad.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 02. 10. 2006. 18:46

tarmo kirjutas: sigadel ei ole nii nagu inimestel - ema, isa, 2 last, liisitud kia ja papist maja vaeste tiskres. kult nimelt teeb omad tegemised ära ja tõmbab uttu ning edasise pere eest hoolitseb juba emane. see mida sa aga emasega kohtudes temaga ja tema pisiperega peale hakkad on juba sinu mure(või rõõm) :wink: tuletaks ainult veel meelde et emised on kuldist vajadusel kraadi võrra tigedamad.
miski inimlik ei ole neile võõras.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 02. 10. 2006. 18:50

Kuldar kirjutas:Km täpselt ei ütle, mäluga on nagu on (või natuke hullem).Pakun, et 7...10 enne lõppu.
Huvitav, 10 enne lõppu Jaanimäel oli turva, 7 enne lõppu Kasaritsa asfaldil oli turva, 5 enne lõppu Tornimäe all oli turva - ainus variant oleks kohe peale asfaldiületust, väiksest heinamaa tõusust üles ja seal läheb rada üle väikse tee, mis viib ainult ühe talu juurde, kõva tõenäosus seal autot kohata, mees, kas sa lotot mängid :D

Madu
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 16. 07. 2005. 19:50

Postitus Postitas Madu » 02. 10. 2006. 19:09

Ise leidsin ka ühe sellise koha. Vist enne Andsumäge kus tee tuli metsast, keeras paremale asfaldile ja varsti vasakule metsavahele. Ilmselt enne asfalti oli nool paremale mille maha magasin ja sõitsin juba üle tee otse kui nägin silmanurgast paremal suure tee peal valgeid linte. Suunajat seal küll ei olnud. Peaaegu pidin jägmisele suunajale mainima aga vist ei viitsinud suud lahti teha :oops:

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3614
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 02. 10. 2006. 19:15

holden kirjutas:
Kuldar kirjutas:Km täpselt ei ütle, mäluga on nagu on (või natuke hullem).Pakun, et 7...10 enne lõppu.
Huvitav, 10 enne lõppu Jaanimäel oli turva, 7 enne lõppu Kasaritsa asfaldil oli turva, 5 enne lõppu Tornimäe all oli turva - ainus variant oleks kohe peale asfaldiületust, väiksest heinamaa tõusust üles ja seal läheb rada üle väikse tee, mis viib ainult ühe talu juurde, kõva tõenäosus seal autot kohata, mees, kas sa lotot mängid :D
jah,
taustsüsteem klapib - heinamaatõus, risti üle 1,5auto laiuse tee ja mööda heinamaad edasi. Spordilotoga olen võitnud 1 rubla - vähetulutoov projekt, lõpetasin selle jama ära. Turisti esituli juba maksis Tartu "Dünamo" poes 1.50 (mustal turul 3 rubla).
Kuule Ivar,
polnd see mingi niu-niu alateema tekitamine. Ma oleks isegi siis kohal kui ühtki TP-d ega turvajat ega kuuskantvõtit rajal poleks. Peaasi et pulli saab.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 10. 2006. 19:24

selsamal Kuldari viidatud teeületusel oli seis mingi väiksema kastiautoga minu ees lõpetanud tegelasel.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 02. 10. 2006. 20:46

erikr kirjutas:selsamal Kuldari viidatud teeületusel oli seis mingi väiksema kastiautoga minu ees lõpetanud tegelasel.
Kurat, see oli mul toruluksepp ja tuli just mul maja pealt. Ta elab seal ülejärgmises talus paremat kätt. Krt naine ei valetanudki, et ta nii hilja lõpetas.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 02. 10. 2006. 21:05

Madu kirjutas:Ise leidsin ka ühe sellise koha. Vist enne Andsumäge kus tee tuli metsast, keeras paremale asfaldile ja varsti vasakule metsavahele. Ilmselt enne asfalti oli nool paremale mille maha magasin ja sõitsin juba üle tee otse kui nägin silmanurgast paremal suure tee peal valgeid linte. Suunajat seal küll ei olnud. Peaaegu pidin jägmisele suunajale mainima aga vist ei viitsinud suud lahti teha :oops:
Ainus selline koht kogu 105 km jooksul, kus rada tuleks metsast ja pööraks paremale asfaldile ning seejärel vasakule metsavahele, on raja 3-ndal kilomeetril, aga siis tuleb rada metsast piki asfalti :?
Kuldar kirjutas:
Kuule Ivar,
polnd see mingi niu-niu alateema tekitamine. Ma oleks isegi siis kohal kui ühtki TP-d ega turvajat ega kuuskantvõtit rajal poleks. Peaasi et pulli saab.
erikr kirjutas:selsamal Kuldari viidatud teeületusel oli seis mingi väiksema kastiautoga minu ees lõpetanud tegelasel.
Näedsa, kui juba kaks probleemi on samas kohas, siis peab sinna järgmisel korral turva panema, no nii kas või igaks juhukski - scorpade ja kastikate pidurdamiseks.
Olts kirjutas:Kurat, see oli mul toruluksepp ja tuli just mul maja pealt.
Kurat, öelnd siis talle, et oleks kojusõidul ettevaatlikum :D

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 03. 10. 2006. 13:34

Asi on väärt kajastamist ka mõnes muus foorumis :wink: , ehk siis järgmine H100 on ülelahenaabrite invasiooni oodata.

Keegi, kes on seal liige, võiks eelmise aasta rajaprofiilile ka selle aasta profiili sinna üles panna.

Al
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 07. 2003. 20:43

profiil

Postitus Postitas Al » 03. 10. 2006. 15:23

holden kirjutas: Keegi, kes on seal liige, võiks eelmise aasta rajaprofiilile ka selle aasta profiili sinna üles panna.
Kas oleks võimalik kuskile üles panna profiil kus mäetippude nimed ja kõrgused juures on? Nagu brozüüris oli.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 03. 10. 2006. 15:26

Al kirjutas:Kas oleks võimalik kuskile üles panna profiil kus ...
Vaata siia!!
If everything's under control, you're going too slow!

Nastix
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 28. 09. 2003. 17:17

Postitus Postitas Nastix » 06. 10. 2006. 21:31

Sai ka mõned klõpsud tehtud, ehk leiab keegi end ka siit http://haanja100.soss.pri.ee/
Signature not found, please try later!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 10. 10. 2006. 10:22

Videotellijad - vaadake!!!

Varsti saab loodetavasti ka täispika valmis!

Kohe surina lõi sisse taas! 8)

saatan
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 26. 11. 2005. 12:28

Täiesti Hull värk

Postitus Postitas saatan » 10. 10. 2006. 11:09

Krt,kananahk tuli ja pisar tuli kaa :D
Tänud Teile Ivar & Co ja jõudu edaspidiseks!!!!!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 10. 2006. 11:19

holden kirjutas:
Kohe surina lõi sisse taas! 8)
no kurat kellele seda nüüd veel vaja oli :!: :!: :!: kui sul ainult surina sisse lõi, siis ma lõin mõlemad põlved vastu lauaplaati ära :evil:
kle teeks äkki ikka ühe h100 veel enne lumetulekut, n-ö. "h100 2006 memorial ", ilma ajavõtuta 8)

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 10. 10. 2006. 11:34

holden kirjutas:Videotellijad - vaadake!!!
Hea treiler (y)

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Postitus Postitas matukas » 10. 10. 2006. 12:21

tarmo kirjutas:kle teeks äkki ikka ühe h100 veel enne lumetulekut, n-ö. "h100 2006 memorial ", ilma ajavõtuta 8)
Kuna mul tõve tõttu jäi selle aasta üritus vahele, siis oleksin nõus. Aga see eeldab majutuse, transpordi ja tähistatud/eskorditud raja korraldamist. Vähemalt minu, kui Tallinnlase, jaoks.
EDIT: mida varem selle 'memoriam' asjaga ühele poole saab, seda parem. Valget aega on vähe.
Keep momentum

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 10. 10. 2006. 12:34

Pean teid kurvastama sõbrad. Haanjameestel algas suusahooaeg. Rattad on konserveeritud.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 10. 2006. 12:44

Mati kirjutas:Pean teid kurvastama sõbrad. Haanjameestel algas suusahooaeg. Rattad on konserveeritud.
sa pealinnamees ära soga vett. ise oled sa konserveeritud nagu ka su msni nimest näha on. häbi-häbi. õige ratturi jaoks ei ole hooaega :twisted: ja mulle tundub et haanjas on õiged mehed. 8)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 10. 10. 2006. 12:50

tarmo kirjutas:
Mati kirjutas:Pean teid kurvastama sõbrad. Haanjameestel algas suusahooaeg. Rattad on konserveeritud.
sa pealinnamees ära soga vett. ise oled sa konserveeritud nagu ka su msni nimest näha on. häbi-häbi. õige ratturi jaoks ei ole hooaega :twisted: ja mulle tundub et haanjas on õiged mehed. 8)
tõde on valus kuulda :wink: :) peakorraldajaga isiklikult suheldud ja mees vehib mööda metsi juba suusakeppidega. ses suhtes on Haanjas õiged mehed küll.:) aga me võime ju kõik unistada ja meenutada kui DVD kätte saame. mina igatahes ootan kannatamatult, sest trailer on paljulubav.

PS! kahju, et afterpartyl kaamerat kohal ei olnud - Holden, mõte järgmiseks aastaks :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 10. 2006. 13:35

Mati kirjutas:mees vehib mööda metsi juba suusakeppidega. ses suhtes on Haanjas õiged mehed küll.:)
kurb muidugi :cry: minu kui paadunud ratturi kohapealt pole siin õiget midagi. sa mati ära propageeri rattafoorumis et sügises metsas suusakeppidega vehkimine on õige. õige on tallata pedaale mööda krõbisevat kollaste-punaste lehtedega kaetud singlit karges sügiseses metsas. 8) 8) 8) vaata et sa oma kaigastega ette ei jää kui ma nõmmel laskumist võtan :twisted: :wink:

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 792
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 10. 10. 2006. 13:59

tarmo kirjutas:kurb muidugi :cry: minu kui paadunud ratturi kohapealt pole siin õiget midagi.
Ära kurvasta,Mati ajab igavusest lolli juttu.Kuigi hooaeg on läbi,siis ilusa ilma kasutame ikka ära,nii mõnigi nightride on plaanis ja mõned on omale MNT soetanud värskelt ja seda ei saa ju lubada,et raha seinaääres seisab.
Aga treiler on hea ja loodan,et film ka.
Tark ei torma!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 10. 10. 2006. 14:23

Haanja mehed käisid nädalavahetusel hooaja lõpetamist tähistamas Värska kandis(ratastega loomulikult). Kogunes koos krossiga 120 km-t. Kahjuks H100 korraldaja ei pidanud pingele vastu ja ta astus tagasi teel rattalt maha. Ta kah inimene. Neid sadasid koguneb liiga palju. Ootame video ära ja siis unistame edasi.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 10. 10. 2006. 18:40

Veel mõned pildid!
Autoriteks teip.ee kollektiiv 8)

Ja Oltsi jutule lisaks, et mitte 100 ei tapa, vaid see pooleliitrise plekkpurgi sisu, kui teda palju manustada. Vana mees, peab südant hoidma, südamenädal ju.

Tarmo, sinu ettepanek on väga ahvatlev, vainott teha üks pikk sõit nt kuu aega peale H100-t. Siis vast veel lund ei ole. Ainult et kiiremini tuleb sõita, muidu jääb pimeda peale. :D

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 10. 10. 2006. 21:27

holden kirjutas: Ja Oltsi jutule lisaks, et mitte 100 ei tapa, vaid see pooleliitrise plekkpurgi sisu, kui teda palju manustada. ...
Vana spordimees, tead küll, et järjekindel trenn toob tulemuse! Ja kui septembrikuu vahele jätsid, siis ongi tulemus käes - pole ennne kevadet asja ratta selga, mis muud kui kepid kätte ja metsavahele kõndima nagu Mati viitas :D !

Kasutaja avatar
MiCC
Rattur
Postitusi: 173
Liitunud: 14. 04. 2006. 15:47

Postitus Postitas MiCC » 03. 11. 2006. 15:20

nii huvist küsin et kuna võimalus pikka filmi on näha-detsembris?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 07. 11. 2006. 21:13

MiCC kirjutas:nii huvist küsin et kuna võimalus pikka filmi on näha-detsembris?
Hetkel vaatan nö promo-videot, mõned lisandused, mõned kärped ja nii ca detsembri alguses peaks video kõigi tellijateni jõudma.
Kuna prognoositud eelarve on (NAGU ALATI) ületatud, siis üritan niipalju kui võimalik valmis kraami nö käest-kätte üle anda, et hoida kokku Eesti Posti kasumi pealt. See pärast peale asja valmissaamist, ärge olge imestunud, kui teile nö tänaval pakutakse H100 videot :)
PS Video on viimase peal, tahaks kohe sadulasse minna :)

saatan
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 26. 11. 2005. 12:28

Postitus Postitas saatan » 08. 11. 2006. 10:34

holden kirjutas:
MiCC kirjutas:nii huvist küsin et kuna võimalus pikka filmi on näha-detsembris?
Hetkel vaatan nö promo-videot, mõned lisandused, mõned kärped ja nii ca detsembri alguses peaks video kõgi tellijateni jõudma.
Kuna prognoositud eelarve on (NAGU ALATI ületatud), siis üritan niipalju kui võimalik valmis kraami nö käest-kätte üle anda, et hoida kokku Eesti Posti kasumi pealt. See pärast peale asja valmissaamist, ärge olge imestunud, kui teile nö tänaval pakutakse H100 videot :)
PS Video on viimase peal, tahaks ohe sadulasse minna :)
ära siis ehmata,et häkkisin su msn?i oma listi - selleks et ikka paremini kontakti saaks kui DVD üleandmis päev käes on!!! Sul seal ootamas selline nimi nagu Some Kind............jne!
Ja veel sooviks ka selle talvise asja kohta ka rohkem infi!
Seniks jõudu!!!

margolin
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 30. 06. 2005. 09:47

Video käes...:))

Postitus Postitas margolin » 04. 12. 2006. 17:52

...ja pool vaadatud kah! Väga ilus asi on tulnud :!:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 04. 12. 2006. 18:43

Jah, video või siis H100 film on valmis ja saatmiseks-üleandmiseks valmis.
Asun kuni laupäevani Nõmmel Männiku kandis, kel Tallinna tellijatest huvi, saab kasvõi priva või telefoni teel asja üleandmine kokku leppida.

511 4179

saatan
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 26. 11. 2005. 12:28

DVD

Postitus Postitas saatan » 08. 12. 2006. 10:13

Kes veel pole soetanud DVD siis soovitan soojalt........
VÄGA HEA on.....ja peale selle toetate selle soetamisega head üritust!!! 8)
Copi paste on väga haletsusväärne kokkuhoid (100 eeku) ühelt korralikult "hullullt"! .....aga eks see jääb igaühe enda südametunnistusele!

Holdenile aga jõudu ja tahtmist korraldada veel ja veel ja veel selliseid üritusi!!!!
Lugupidamisega, A.P.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 08. 12. 2006. 11:30

holden kirjutas:Jah, video või siis H100 film on valmis ja saatmiseks-üleandmiseks valmis.
Asun kuni laupäevani Nõmmel Männiku kandis, kel Tallinna tellijatest huvi, saab kasvõi priva või telefoni teel asja üleandmine kokku leppida.
511 4179
:!: Logistika parandamiseks on osa viidikuid ka minu käes. Ehk TALLINNA inimesed hiljem ja ka samal ajal saavad ka minu kaudu (va täna). 50 59 686. Päeval kesklinn ja õhtu poole Kakumägi.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 355
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 08. 12. 2006. 16:45

Kas mittetellinule kuid huvilisele ka plaati jagub või on kogused loetud?

kaido2
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 15. 06. 2005. 22:41

Postitus Postitas kaido2 » 08. 12. 2006. 19:16

Kas mitte-pealinlased võivad muuvi kätte saamiseks postikana oodata või peaks ise aktiivselt tegutsema (a la mail või telefon)?Enam ei mäleta kuidas seda lubati.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2708
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 08. 12. 2006. 19:37

Kuna Haanja100 muuviprojekt osutus oodatust kallimaks ning kahjuks ka tellijaid ei olnud just niipalju kui loodetud, siis on on asi hetkel karmis miinuses. Sellest ka tingitud kättetoimetamise venimine. Üritan niipalju kui võimalik nö näost-näkku ja käsipostiga laiali toimetada, mida aga ei õnnestu, eks need tule siis ikka enne jõule kõigile maksnuile posti panna :( - see emotikon on minu kohta, teile sobib kättesaamisel see 8)

Ka mittetellinutel on võimalik video osta - hind 125 eeku.

Esmaspäeval liigun Tallinnast Tartu kaudu Võrru, saaks näiteks Tartu tellinutele asja üle anda.

Võtke ühendust telefonil 511 4179

Vasta

Mine “Haanja100”