Kreemid

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Kreemid

Postitus Postitas profit4 » 27. 08. 2003. 09:45

Mul üks küsimus nende kreemide kohta, olen arusaanud et kreemid peamiselt täidavad lihaste soojenduse funktsiooni kuid olen täheldanud võistlustel et osad ratturid läigivad ja leemendavad õlist nagu rasvakuklid, mis krt asi see veel on ja milleks see kasulik on. äkki keegi osakb mulle anda infot selle kohta.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Kreemid

Postitus Postitas Mati » 27. 08. 2003. 10:04

profit4 kirjutas:Mul üks küsimus nende kreemide kohta, olen arusaanud et kreemid peamiselt täidavad lihaste soojenduse funktsiooni kuid olen täheldanud võistlustel et osad ratturid läigivad ja leemendavad õlist nagu rasvakuklid, mis krt asi see veel on ja milleks see kasulik on. äkki keegi osakb mulle anda infot selle kohta.
Ega sa naturaalse higiga segi aja. Kui räägid lõunamaistest võistlustest, siis seal on meestel tihti palavuse tõttu juba stardis higi korralikult väljas, sooja ju kah tehtud. Samas võib olla tegu ka mingi päiksekreemiga, pole ju mõtet ennast 5-6 tundi kaitsetult praadida.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kreemid

Postitus Postitas erikr » 27. 08. 2003. 10:30

Mati kirjutas: Ega sa naturaalse higiga segi aja. Kui räägid lõunamaistest võistlustest, siis seal on meestel tihti palavuse tõttu juba stardis higi korralikult väljas, sooja ju kah tehtud. Samas võib olla tegu ka mingi päiksekreemiga, pole ju mõtet ennast 5-6 tundi kaitsetult praadida.
kui mehe jalad eestis 15-25 kraadi juures läigivad enne starti siis seda 2 omavahel seotud põhjusel: jalad raseeritud ja määre peal. karvastele jalgadele läheb kordades rohkem möksi enne kui läikima hakkab. habemeajamisest peaksime teadma kui vähe on vaja lõua peale määret panna enen kui läikima hakkab. raseerimise teema kui selline on mujal foorumis olemas, seda pole vaja siin eraldi heietama hakata.
päikesekreem on ka hea point sest tänavusest TRR-st mäletavad kõik takkajärgi punetavat-valutavat nahka. need mehed telekas aga peavad tuuril nädala-paar vastu pidama....
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: Kreemid

Postitus Postitas marion » 27. 08. 2003. 10:55

Mati kirjutas: päikesekreem on ka hea point sest tänavusest TRR-st mäletavad kõik takkajärgi punetavat-valutavat nahka..
Ma sain sealt selle aasta esimese korraliku ratturi päevituse ja siimaani pole sellest päris lahti saanud, igasuguseid triipe on veel lisandunud.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 28. 08. 2003. 17:41

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 10:07, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 28. 08. 2003. 18:08

Nüüd ilmad külmad ja arvatavasti rakvere sõit tuleb ka külma ilmaga sõit, siis peaks ka varuma endale mingi kreemi, et jalga soojana hoida. Peab apteeki otsima minema.
priidik kirjutas:Külma ilmaga kasutan määrdena kõige tavalisemat vaseliini.
Kus seda vaseliini müüakse? Kas apteegis on müügil? ja palju maksab?
velo.clubbers.ee

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 28. 08. 2003. 18:29

Pagana nigel seda vaseliini käte pealt maha saada. Kasutage kummikinnast.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

õli

Postitus Postitas mart2 » 02. 09. 2003. 18:22

Kord OLN kanalil näitas, kuidas MNT ratturitele enne üht TdF-i etapi starti tehti jalgadele mingi soendava õliga massaa?i (peale rullidel soojaks väntamist).
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Vasta

Mine “Treening”