Kindlustus

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Kindlustus

Postitus Postitas wylde » 06. 05. 2009. 14:00

Tere,

Oskab keegi välja tuua soodsaima õnnetusjuhtumi kindlustuse andja üheks hooajaks? EJL - kaudu kindlustades on summa 400.- tundub üsna soodne? Ja milline liik valida, et EJL seda litsentsi väljastamisel aktsepteeriks - ma üks aasta tegin seetõttu mingi tervisekindlustuse, mis maksis ca 3000kr, hiljem selgus, et olin puhta loll - tegin seda oma arvates vaid EJL nõudel.
Laupäeval vaja stardis olla, nii et teema on ASAP!
Tänud.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: Kindlustus

Postitus Postitas gandalf » 07. 05. 2009. 15:38

wylde kirjutas:Tere,

Oskab keegi välja tuua soodsaima õnnetusjuhtumi kindlustuse andja üheks hooajaks? EJL - kaudu kindlustades on summa 400.- tundub üsna soodne? Ja milline liik valida, et EJL seda litsentsi väljastamisel aktsepteeriks - ma üks aasta tegin seetõttu mingi tervisekindlustuse, mis maksis ca 3000kr, hiljem selgus, et olin puhta loll - tegin seda oma arvates vaid EJL nõudel.
Laupäeval vaja stardis olla, nii et teema on ASAP!
Tänud.
Rattaliidu kaudu on kindlustus kindlasti üsna soodne.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: Kindlustus

Postitus Postitas veiko » 07. 05. 2009. 18:33

Laupäevane võistlus on ju litsentsivaba?!
Sportinfos kirjutas:korraldaja, karikasari@aerobike.ee, 16.02.2009 17:49
Litsents ei ole vajalik. Tegemist ei ole mitte tippspordile orienteeritud üritusega vaid rattaralliga, kuhu kõik on oodatud. Kedagi joonelt tagasi ei saadeta.
Eeldan, et jutt oli ikka Karksi sõidust :)
Kindlustusest sobib pmst suvaline 'õnnetusjuhtumi kindlustus'. Lihtne 'elukindlustus', mis sulle ainult postuumselt välja makstakse ei sobi.

Vasta

Mine “Treening”