Trenni alguses ei saa vedama ...

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 890
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Trenni alguses ei saa vedama ...

Postitus Postitas Ermo » 11. 06. 2003. 14:53

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:34, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 11. 06. 2003. 14:57

aga äki on asi selles et jalad vajavad väikest puhkust.Abx olex ma?ööri käe alt läbi käija. Aga enne loe ravimi infolehte ja pea nõu arstiga :) :wink:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 11. 06. 2003. 15:00

Mul ka nii et esimesed tund aega on selline jõuetu ja harjumatu tunne, nagu istuks esimest korda sadulasse...
Pärast kui on ikka sõidetud mingi 30 kiltsa tuleb eluvaim sisse, isegi varem natuke tavaliselt.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Trenni alguses ei saa vedama ...

Postitus Postitas tarmo » 11. 06. 2003. 15:30

Ermo kirjutas:On tekkinud imelik nähtus, äkki keegi oskab seletada.
Trenni alustades um. 1 h on jalad kinni, valus ja tunne, et jõudu üldse pole. Kiirusest ei tasu rääkidagi ja mäge ei tasu proovidagi :( .
Peale 1 h tuleb jõud ja kiirus sisse ja kõik on normaalne :D . Varem pole midagi analoogset olnud ja olen kohe algusest peale saanud normaalselt sõitma hakata :? . Kas äkki peaks tihedamini passi vaatama :shock: või milleski muus probleem ?
kas su treeningkoormus on liig järsult kasvanud võrreldes eelmise aastaga? Lihasväsimus on kerge kogunema ja väike puhkus kuluks äkki ära? kas teed korralikult venitusi peale treeningut? kui sa jõusaali veel ka praegu teed, siis on äkki lihased kinni. Venitused ja massöör abiks taas.
Ma küll ei tea kuidas su treeningplaan on koostatud ja pole vastavat haridust et seda kommenteerida. aga ma ise treenisin ennast 2 hooaega Mountain Biker Training Bible järgi ning esimene aasta oli väga edukas - areng oli hüppeline. järgmisel aastal aga tegin vea, mis lõpetas hooaja juuli keskel ja sain hea õppetunni. sel aastal kasutan ühe endise mnt treeneri abi ja olen tulemustega olen rahul. Ja mis peamine - enesetunne on hea.

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 11. 06. 2003. 16:47

Kas te keegi ei ole varem tudnud mis on enda lahtisõitmine? Nagu imelik on sellest "murest" lugeda.

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 11. 06. 2003. 16:51

Mul kah sama mure, peaks vist paar nädalat maha võtma, ravima põlvi ja puhkama lihaseid ning siis hakkama treeningplaanist kinni pidama. Minu viga kindlasti see, et kevadel kui hooaeg hakkas sain töökoha(ning sess hakkas kah lähenema) ja sõitsin vähe. Kui kool läbi sai hakkasin järsku kõvasti sõitma. Üle pingutasin arvatavasti :(

Vasta

Mine “Treening”