Küsimus

Treening rattasadulas. Mida, kus, kuidas ja kuipalju.
Vasta
Mr.Crazzy
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 15. 06. 2005. 19:10

Küsimus

Postitus Postitas Mr.Crazzy » 25. 07. 2005. 08:09

Ma sõitsin umbes 1 kuu 20km hommikul, 20 õhtul. Aga ilmad on halvemaks läinud ning sõidan juba pool kuud 40km peaaegu järjest. Et kas kaalulangetamise tulemus on sama, kui ma oleks sõitnud hommikul ja õhtul ? Sest ma söön kell 15.00 ja kell 18.00. Ma arvan lihtsalt, et kui ma oleks õhtul sõitnud siis kasutaksin ma selle toidust saadud energia ära.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 25. 07. 2005. 08:14

idee on selles, et sissesöödud energia tuleb päeva jooksul ära kasutada. kui mitmes jaos seda teha pole oluline. teisalt on teada, et rasvapõletamine toimub pikaajalisel madalal koormusel. kõige energiarikkam söök söö hommikul ja mida õhtu poole seda kalorivaesemaks peab söögikord muutuma.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 25. 07. 2005. 08:56

lisaks veel eriku kirjutatule nii palju et toidukordade arv peaks olema kindlasti suurem . söö sagedamini aga vähe korraga et organismil ei tekiks näljatunnet, muidu on saavutatud kaalu tulevikus suht raske hoida. selline suur kaalu langus nii lühikese aja jooksul pole just kõige parem mõte (see olid vist sina kes tahtis paari kuuga 20kg alla võtta) aga selle kaaluteema kohta on erinevates väljaannetes piisavalt palju kirjutatud nii et soovitan asja fysioloogilist poolt nats rohkem uurida, teed oma elu lihtsamaks ja saad nats targemaks kah.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 25. 07. 2005. 12:06

Mitu korda sõitmise pooldajaid olen kohanud igal pool. Efekt pidi tulema sellest, et rattasõit ei kuluta energiat ainult sõites, vaid suurenenud energia kulutamine jätkub veel mõnda aega ja mitu korda sõites lihtsalt pikendatakse seda "lisapõletamise" aega.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Vasta

Mine “Treening”