Tartu lõunakeskuse hawaii express

Kui probleemi omavaheline lahendamine mõistliku aja või pingutuse korral pole olnud võimalik.
Vasta
Kasutaja avatar
kohvi
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 29. 07. 2010. 14:40

Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas kohvi » 30. 04. 2012. 20:18

Reklaam - http://www.hawaii.ee/index.php?id=86645&product=1844
Käisin, ostsin. Poes ei olnud fixi hammakat küljes. Vaatasime koos müüjatega reklaami - järeldus, et ikka peaks olema. reklaam on ju fixie.
Lubati et tellitakse jupp juurde, 2 nädalat möödas ja tuleb välja et scotil ei olegi neid hammakaid olemas ! Helistati ja lubati kompromissi - "Tallinna esinduses keeratakse "kuskilt" hammakas maha ja vaadatakse kas sobib" 3 nädalat möödas - helistasin ise, jälle vabandused.
Laupäeval siis läksin ise lõunakeskuse hwx'i ja seesama mureliku näoga müüja avastas - ei ole midagi veel. Samas neil seisid Schwinni fixid sealsamas müügisaalis. Ütlesin et keerake sealt see hammakas maha ja pange Scotile. Mõeldud, müüja helistas - jah saab. Siis tuli välja et hammakas on laiem kui kett - ketti ka uut vaja, no olgu, vahetagu see kett ka ära aga hammaka eest ei tohi raha küsida kuna see peab originaalis kaasas olema. Müüja nõustus. Vahetati siis asjad ära. Kõik oli tore. Kassas rääkisime veel et kliendikaardi soodustus ja see et nad müüvad kaupa mis ei vasta reklaamile - hammakas koos rõnga ja vahetuse ja ketiga - 15 euri. Hiljem kodus avastasin sellise arve: kett 14,90, jalgratta hooldus 10,00. Maksin kaardiga ja müüja mainis et arvestatakse ind keti maksumus.
Kokkuvõttes - olen kurb :/

Road 2
Rattur
Postitusi: 434
Liitunud: 24. 02. 2009. 10:54

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Road 2 » 30. 04. 2012. 20:38

Kui ma hakkaks rääkima mis minuga hawaiis juhtunud on, läheks issanda päike enne looja, kui ma lõpetaks... Ja väga paljud ei saagi aru kuidas neid on lollitatud. Põhimõtteliselt. Mina arvan nii.

Kasutaja avatar
kohvi
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 29. 07. 2010. 14:40

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas kohvi » 30. 04. 2012. 20:43

Road 2 kirjutas:Kui ma hakkaks rääkima mis minuga hawaiis juhtunud on, läheks issanda päike enne looja, kui ma lõpetaks... Ja väga paljud ei saagi aru kuidas neid on lollitatud. Põhimõtteliselt. Mina arvan nii.
Ma saan täitsa aru, Zeppelini hawaiis käisin lenksu, piduritrosse ja grippe vahetamas - tulemus: lenksu hind, 2-3 euro trosside ja kõride eest pluss gripid. Tööraha ei võetud.

Kurdan siin tüngategemise pärast ja vale reklaami eest. Googeldage Scott OTG 10 ja loete ise et igalpool on kirjas et tegu on fixie/
singlespeediga. Loll olin et ennem ei pannud tähele.

Kasutaja avatar
kohvi
Rattur
Postitusi: 39
Liitunud: 29. 07. 2010. 14:40

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas kohvi » 01. 05. 2012. 13:22

Väike updeit seoses asjaga - täna tagavelge maha võttes avastasin et see on üldse viltu alla pandud ja ühelt poolt
mutter kinni vägistatud ilma seibi vahele panemata. Tagumisel dropoudil on ilus, sügav jälg sees.
Kõik lõunakeskuse hawaii mehaaniku töö.
Olge ettevaatlikud!

Nivek
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 20. 03. 2012. 14:31

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Nivek » 30. 05. 2012. 17:49

Minul on vastupidine lugu. Purunenud kodar + jooksu rihtimine zeppelini hawaiis 8€. Lõunaka hawaiis sain sama asja 3€ eest...

tsuky
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 14. 06. 2005. 21:28

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas tsuky » 30. 05. 2014. 14:07

Lõunaka hawaiis on mehaanikud väga pädevad ja abivalmis, valdavus enmus müüjaod aga korralikud tainapead. Ainsa erandi tooks välja ühe kiilaka mehe ja ühe pikemate juuste ja natuke vanema mehe. Peale viimast korda kui seal käisin ja kodus arvet kokku lõin, oli mulle sinna tundubalt väiksem summa pandud. Seda puhatalt tänu sellele, et müüja on oma tööalal täielik võhik

Kasutaja avatar
Kummitus
Rattur
Postitusi: 217
Liitunud: 05. 05. 2011. 13:48

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Kummitus » 31. 05. 2014. 09:06

Ehk tehti sulle soodustust rõõmsa näo eest? :)

tsuky
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 14. 06. 2005. 21:28

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas tsuky » 14. 09. 2014. 12:42

.
Viimati muutis tsuky, 28. 04. 2015. 22:55, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2356
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas MK777 » 14. 09. 2014. 17:20

Müüja eksis aga sina tunned rõõmu?

tsuky
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 14. 06. 2005. 21:28

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas tsuky » 14. 09. 2014. 18:25

millest sa seda järeldad, et ma rõõmu tunnen? Ei tunne, aga kuna minu rahaline "võit" ei ole teab mis suur, siis võtangi seda kui väikest lisa allahindlust. Seda enam, et müüja tähelepanu sai samale asjale korduvalt juhitud

NeverQuit
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 15. 09. 2014. 12:03

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas NeverQuit » 16. 09. 2014. 14:17

tsuky kirjutas:Lõunaka hawaiis on mehaanikud väga pädevad ja abivalmis, valdavus enmus müüjaod aga korralikud tainapead. Ainsa erandi tooks välja ühe kiilaka mehe ja ühe pikemate juuste ja natuke vanema mehe. Peale viimast korda kui seal käisin ja kodus arvet kokku lõin, oli mulle sinna tundubalt väiksem summa pandud. Seda puhatalt tänu sellele, et müüja on oma tööalal täielik võhik
Ja kuna sul oli väiksem summa asjade eest, oled sa pahur ja pahane HE peale? Seems legit

Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 722
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Henno » 16. 09. 2014. 14:30

tsuky kirjutas:millest sa seda järeldad, et ma rõõmu tunnen? Ei tunne, aga kuna minu rahaline "võit" ei ole teab mis suur, siis võtangi seda kui väikest lisa allahindlust. Seda enam, et müüja tähelepanu sai samale asjale korduvalt juhitud
Aus inimene ei võta müüja eksitust kui väikest lisaallahindlust, vaid külastab poodi taas ja tasub õige summa. Nii lihtsalt on ja teistsuguseid arvamusi ei hakka kommenteerima.
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

tsuky
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 14. 06. 2005. 21:28

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas tsuky » 18. 09. 2014. 18:07

NeverQuit kirjutas:
tsuky kirjutas:Lõunaka hawaiis on mehaanikud väga pädevad ja abivalmis, valdavus enmus müüjaod aga korralikud tainapead. Ainsa erandi tooks välja ühe kiilaka mehe ja ühe pikemate juuste ja natuke vanema mehe. Peale viimast korda kui seal käisin ja kodus arvet kokku lõin, oli mulle sinna tundubalt väiksem summa pandud. Seda puhatalt tänu sellele, et müüja on oma tööalal täielik võhik
Ja kuna sul oli väiksem summa asjade eest, oled sa pahur ja pahane HE peale? Seems legit
ei, ma ei ole pahur ja pahane, vaid juhin tähelepanu, vähemalt minu arust on nii mõnigi HE töötaja sellise töö jaoks eba kompetentne.
Henno kirjutas:
tsuky kirjutas:millest sa seda järeldad, et ma rõõmu tunnen? Ei tunne, aga kuna minu rahaline "võit" ei ole teab mis suur, siis võtangi seda kui väikest lisa allahindlust. Seda enam, et müüja tähelepanu sai samale asjale korduvalt juhitud
Aus inimene ei võta müüja eksitust kui väikest lisaallahindlust, vaid külastab poodi taas ja tasub õige summa. Nii lihtsalt on ja teistsuguseid arvamusi ei hakka kommenteerima.
Mina seda küll õigeks/vajalikuks ei pea. oleks siis summa teab mis suur-kõigest 15-20%. mainin veelkord, et samale asjale sai klienditeenindajat juhitud, varustust kokku pannes, mitu korda ja selle pärast ekstra 50 km sõitma ma ka ei hakka. Ju ma siis ei ole aus inimene

NeverQuit
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 15. 09. 2014. 12:03

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas NeverQuit » 06. 10. 2014. 12:12

tsuky kirjutas:
NeverQuit kirjutas:
tsuky kirjutas:Lõunaka hawaiis on mehaanikud väga pädevad ja abivalmis, valdavus enmus müüjaod aga korralikud tainapead. Ainsa erandi tooks välja ühe kiilaka mehe ja ühe pikemate juuste ja natuke vanema mehe. Peale viimast korda kui seal käisin ja kodus arvet kokku lõin, oli mulle sinna tundubalt väiksem summa pandud. Seda puhatalt tänu sellele, et müüja on oma tööalal täielik võhik
Ja kuna sul oli väiksem summa asjade eest, oled sa pahur ja pahane HE peale? Seems legit
ei, ma ei ole pahur ja pahane, vaid juhin tähelepanu, vähemalt minu arust on nii mõnigi HE töötaja sellise töö jaoks eba kompetentne.
Henno kirjutas:
tsuky kirjutas:millest sa seda järeldad, et ma rõõmu tunnen? Ei tunne, aga kuna minu rahaline "võit" ei ole teab mis suur, siis võtangi seda kui väikest lisa allahindlust. Seda enam, et müüja tähelepanu sai samale asjale korduvalt juhitud
Aus inimene ei võta müüja eksitust kui väikest lisaallahindlust, vaid külastab poodi taas ja tasub õige summa. Nii lihtsalt on ja teistsuguseid arvamusi ei hakka kommenteerima.
Mina seda küll õigeks/vajalikuks ei pea. oleks siis summa teab mis suur-kõigest 15-20%. mainin veelkord, et samale asjale sai klienditeenindajat juhitud, varustust kokku pannes, mitu korda ja selle pärast ekstra 50 km sõitma ma ka ei hakka. Ju ma siis ei ole aus inimene
Kõik on inimesed ja eksivad. Kui selle ühe juhuse pärast (mis tõi kasu sulle!) hakkad välja valima kes on eba kompetentne ja kes mitte siis see on nagu veidi üle pingutatud. Ja kedagi tainapeaks sõimata - kas me oleme kuskil pubekate foorumis või mis toimub?

santehnik
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 25. 05. 2013. 08:42

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas santehnik » 07. 10. 2014. 22:44

Ebakompetentne kirjutatakse kokku, taina pead.

Kasutaja avatar
T6nu
Rattur
Postitusi: 495
Liitunud: 15. 05. 2009. 08:08

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas T6nu » 07. 10. 2014. 23:02

santehnik kirjutas:Ebakompetentne kirjutatakse kokku, taina pead.
Tainapead käivad ka kokku...

Jaagu
Rattur
Postitusi: 173
Liitunud: 22. 07. 2012. 01:08

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Jaagu » 08. 10. 2014. 10:47

T6nu kirjutas:
santehnik kirjutas:Ebakompetentne kirjutatakse kokku, taina pead.
Tainapead käivad ka kokku...
(y)

Indreq
Rattur
Postitusi: 419
Liitunud: 08. 09. 2012. 13:59

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas Indreq » 08. 10. 2014. 13:31

T6nu kirjutas:
santehnik kirjutas:Ebakompetentne kirjutatakse kokku, taina pead.
Tainapead käivad ka kokku...
Teoorias on taina pead võimalik ka lahku kirjutada - siis näitab see peade kuuluvust. Ehk siis kuskil on Tainas kellel on pead. :)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Tartu lõunakeskuse hawaii express

Postitus Postitas erikr » 08. 10. 2014. 13:55

Teate, ma arvan, et santehnik kirjutas taina pead meelega lahku.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Ebaausad või probleemsed kauplejad”