CRC

Kui probleemi omavaheline lahendamine mõistliku aja või pingutuse korral pole olnud võimalik.
Vasta
Kasutaja avatar
somps
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 20. 08. 2011. 10:28

CRC

Postitus Postitas somps » 16. 03. 2012. 07:56

Kas kellegil peale minu on ka esinenud antud veebipoega probleeme? Olles maksnud oma jupi eest ootan seda juba 1,5 kuud ning küsimise peale kehitati õlgu ja öeldi, et seda juppi ei ole üldse laos ja nad ei tea millal selle saavad - hetkeseisuga 3. aprill, kuid kuna toote saabumine ei sõltu neist, siis kurat seda täpselt teab. Jõle keerutamine on käinud selle teema üle meilitsi. Konkreetsetele küsimustele vastakase nagu delfi oraakel. Muidugi positiivne, et vähemalt vastatakse...
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride. --John F. Kennedy

corvus corone
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 05. 10. 2011. 18:06

Re: CRC

Postitus Postitas corvus corone » 16. 03. 2012. 08:32

Minu kogemus on see, et kui mu tellimusest sai osa kaupa otsa, siis ma tühistasin selle. Kui su kaupa pole pakkima hakatud veel, siis peaksid sa saama raha tagasi, kui see rahuldab sind.
Kuna meili teel suhtled sa klienditeenindajatega, siis nad ei pruugi teada kauba valikust tulevikus. Kui kauba taga CRC lehel on kiri Discontinued, siis tähendab, seda ei pruugigi enam tulla. Kui kauba taga on Due in stock ja kuupäev, siis seegi pole kivisse raiutud. Olen ka oodanud kauba poodi jõudmist ja näinud kuidas kuupäev lükkub kolm korda edasi.
Aga CRC kasuks võin ma öelda, et nendega asja ajamine ei ole küll ebaaus. Kui sa ikkagi soovid tühistada tellimuse, mis ei ole veel sinu poole teele saadetud, siis nad teevad seda meeleldi. Teine positiivne juhtum oli, et mul sai suurest tellimusest üks väike asi otsa ja mu pakk pandi teele ilma selleta ja saadeti meil, et seda toodet ei ole, kandsime raha tagasi+pea samas väärtuses kinkekaardi ja kui peaksin tahtma sama toodet uuesti tellida, siis saan seda ilma postikuluta.

Bottom line, kui sulle kõlbab oodata, siis sa saad oma vidina, kui ei siis saad raha tagasi.

Edu kauplemisel!

Kasutaja avatar
somps
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 20. 08. 2011. 10:28

Re: CRC

Postitus Postitas somps » 05. 04. 2012. 18:04

Olgu ootasin, sain eile teatise, et võin järgi minna. Saateti carboni asemel alu vahetaja. Hakkab juba masendusega tunduma, et see hooaeg jääb vahele... Kisub nutuseks...
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride. --John F. Kennedy

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: CRC

Postitus Postitas Mati » 05. 04. 2012. 19:42

somps kirjutas:Saateti carboni asemel alu vahetaja. ...
Niisama huvi pärast, mis vahetaja?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
somps
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 20. 08. 2011. 10:28

Re: CRC

Postitus Postitas somps » 06. 04. 2012. 09:21

Ultegra 6700, pakis, mille peal on kirjas küll samuti 6700, on sees vist 6600. Aga see tegelikult ei ilmselt otseselt nende kräpp, vaid Shimano tehase kräpp. Tont teab, kehv maitse on igal juhul juures asjal - kõigepealt venib marupalju ja siis saadetakse vale asi... Mitte, et see virisemine aitaks...
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride. --John F. Kennedy

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: CRC

Postitus Postitas Mati » 06. 04. 2012. 14:54

somps kirjutas:Ultegra 6700, pakis, mille peal on kirjas küll samuti 6700, on sees vist 6600. Aga see tegelikult ei ilmselt otseselt nende kräpp, vaid Shimano tehase kräpp...
Ma ei saa aru ülimast pahameelest. Kaupa polnud, suheldi. Tuli ja kui ise arvad, et vale asi pole CRC vaid tehase kräpp, siis ... Vale puu all haugud? Oled 100% kindel, et tellides oli kauba juures märge "In Stock" (see peaks ka maili tulnud tellimuse kinnitusel näha olema)?
Ühesõnaga juhtub ja ega muud ei jää üle kui suhelda. On juhtunud enne ja juhtub ka edaspidi, sh suurte poodidega.

Ja tellisid siis eeldatavasti ikka lingid ja mitte vahetaja? http://www.chainreactioncycles.com/Mode ... elID=40594
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
somps
Rattur
Postitusi: 30
Liitunud: 20. 08. 2011. 10:28

Re: CRC

Postitus Postitas somps » 30. 04. 2012. 19:20

Kallis Mati, praegu on viimane aprilli päev. Ja juppi pole mul ikka veel. Vahepeal tuli mul tõestada, et ma olen üldse vale jupi saanud, sest nemad väitsid, et tegemist on õigega. Hää küll põhjendasin-seletasin. Läks nädal ilma vastuseta. Saatsin siis uuesti küsimuse, et kaugel see asi on... vastuseks sain, et pean hakkama üldse tõestama, et nad on mu paki kätte saanud. Kuivõrd nädal enne oli nende oma töötaja seda kinnitanud ning saadetud oli tähitud postiga ei olnud see sugugi keeruline. Seejärel tuli mul uuesti hakata tõestama, et ma päriselt ka sain vale jupi. Õnneks olin sellest ka pilti teinud. Selle peale tuli vastus, et saadaksin selle jupi nüüd neile tagasi ( :roll: ). Tegin pilti postitšekist, mispeale jäädi ka seda uskuma, et pakk ikkagi nendeni on jõudnud. Peale kahenädalast jändamist lõpuks oli tõestatud, et nad on paki koos vale jupiga kätte saanud. Seejärel öeldi, et nad nüüd teevad laos uurimise, et miks vale jupp üldse saadeti, see võtvat mõned päevad. Lõpuks helistasin, 20min ootejärekorda ja sain oma mure ära kurta. Vastuseks: "And what would you like me to do now?" Selgitasin, et tahaks juppi kätte saada, olen nõus juurde maksma, sest kiire on juba asjaga, saatku kõige kiirema meetodiga. Võeti number ja lubati tagasi helistada. Siiani helistatakse. Eelmine neljapäev sain siis meili, et panime kulleriga teele, peaks mõne päeva jooksul kohale jõudma. Eile saatsin meili, et kas on mingi tracking number ka. Täna selgus, et kuivõrd pandi tavaposti (ja sedagi alles järgmine päev ehk reedel), siis jälitada ei saa ning aega pidavat võtma kuni 15 tööpäeva. Seepeale kirjutasin ikka keskmisest kurjema kirja, mispeale loeti kogu kirjavahetus läbi ja jõuti järeldusele, et oi jah, siin mitu klienditeenindajat tegelenud ja väike jama. Aga nad ei saavat midagi sinna parata.

Paar roppu ebatsensuurset sõna siia lõppu minu poolt. Siinkohal ei usu ma sugugi, et kihvu valesti näitan... Ma vist ei ole ennast kunagi tundnud rohkem petturi ja vargana kui nendega jageledes... Ja jah, tellisin lingi... Sõnastasin valesti..
Nothing compares to the simple pleasure of a bike ride. --John F. Kennedy

Vasta

Mine “Ebaausad või probleemsed kauplejad”