ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Kui probleemi omavaheline lahendamine mõistliku aja või pingutuse korral pole olnud võimalik.
Vasta
rein113
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 26. 02. 2006. 23:59

ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas rein113 » 25. 09. 2007. 13:14

Postitus on nüüdseks muudetud asjaolu tõttu, et kaup on käes ja klient rahul.

tervitades
Rein
Viimati muutis rein113, 26. 09. 2007. 10:46, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: ET-Bike ei täida lubadust

Postitus Postitas tarmo » 25. 09. 2007. 14:32

Tere Rein

Aeg ajalt ikka juhtub, et kaubad ei liigu nii nagu meie seda tahame. Põhjuseid selleks on mitmeid, kahjuks on need kõik meist mitte olenevad. Meie väiksel turul ei ole võimalik suurt laoseisu tekitada ilma suurte (vähemalt meie jaoks) investeeringuteta, aga anname vähemalt endast parima, et kaubad õigel ajal meie tillukesest veebipoest klientideni jõuaksid. "Potentsiaalselt tüütuteks" me ühtegi kliente ei kvalifitseeri, oma äri mastaapide juures ei saakski me endale seda lubada. Seda võisid teha kinnisvaraarnedajad veel mõni kuu tagasi.
Mis aga puutub sinu tellimusse, siis see sõitis täna hommikul ELS kulleriga välja ja homme hiljemalt 14.00 on see sul käes.

Head kihutamist,
Tarmo

rein113
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 26. 02. 2006. 23:59

Postitus Postitas rein113 » 25. 09. 2007. 14:46

Tore! Sellisel juhul on kõik hästi. Murelikuks tegi mind Teie mittevastamine minu kirjadele ja kõnedele. Kui kaup käes, muudan esimese postituse ka ära.

Seniks edu soovides,

Rein

rein113
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 26. 02. 2006. 23:59

Postitus Postitas rein113 » 26. 09. 2007. 10:38

Rattavalgustid käes :)

ET-Bike meeskonnale aitähh, pretensioone ei ole, aga soovitus küll: kliendi küsimusele tuleb vastata.

Kuna internetikaubandus põhineb usaldusel, siis on väga oluline, et ostjal oleks kindlustunne, et tehing kulgeb nii nagu kokku lepitud. Juhul, kui mingil põhjusel ei kulge, siis on ostjale VÄGA OLULINE saada kohe vastav info ja ALATI saada kontakti müüjaga. Vaikiv vastaspool ei tundu just väga usaldusväärne.

Edu veelkord,

Rein,
valgustatud :)

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 26. 09. 2007. 16:19

rein113 kirjutas: Juhul, kui mingil põhjusel ei kulge, siis on ostjale VÄGA OLULINE saada kohe vastav info ja ALATI saada kontakti müüjaga.
Ma olen kindlasti vale inimene seda kommenteerima, sest ei tea antud juhtumist midagi ja ka et-bike köögipoole detailid on teadmata. Samas tahan siiski rõhutada, et et-bike suurimaks plussiks on usaldus, hea hind, suur valik ja selle hinna juures tellimise lihtsus/mugavus. Alternatiivideks on välismaised netipoed (hea hind, kuid keerukam tellimine) või kodumaised rattapoed (kehv hind, olematult väike valik, aga kauba saad kohe kätte).

Tingimus, et ALATI saab kontakti on üsna suur nõue ja eeldaks põhikohaga töötajate olemasolu. Kompromissitult hea klienditeenindus on kallis lõbu ja kergitaks hindu päris arvestatava protsendi võrra. Mina näiteks ei ole nõus selle eest maksma. Samuti ei ole ma nõus maksma ka suurema laoseisu hoidmise eest.

Tegelikult on nende klienditeenindus väga hea. Ja ku mõne aja pärast hakkaks saama ka infot tarneaegade kohta, siis oleks tulevikus ka Reinu probleemid olemata.

Ja lõpetuseks: minu naaber käis augustis ühes tuntud rattapoes lihtsat juppi küsimas. Vastuseks sai, et kevadel telliti, aga ei tulnud. Järgmisel kevadel teeme uue tellimuse, ehk siis tuleb. NB! Tegemist on antud kaubamärgi ametliku ja vist ka ainsa maaletoojaga. :)

RainerR
Rattur
Postitusi: 33
Liitunud: 11. 06. 2008. 21:04

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas RainerR » 12. 08. 2008. 09:30

Ei hakka uut teemat tegema kuna lugu väga sarnane Reinu looga. Üle kuu möödunud tellimusest ja vaikus ning ka nädala jooksul ei vastata meilile :?
Igatahes kahtlane värk :!:

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas m6mm » 12. 08. 2008. 09:54

Rainer, võta telefon ja helista. Ma isiklikult rääkisin nendega eile telefonitsi.

muffits
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 23. 11. 2007. 18:35

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas muffits » 12. 08. 2008. 10:27

Netipoodidel on tüüpiliselt tellimust esitades all üks lahter nimega "Märkused" või "Muu info", kuhu klient saab endapoolsed mured, küsimused, jms jätta. Olen seda tihti kasutanud ja palunud anda teada võimalikust tarneajast. Üldiselt olen saanud ka vastuse. Seoses ET-bike'ga iga kord kui helistada olen üritanud (ikka tööpäeviti 9-17 vahel) olen ka löögile pääsenud ja ütleks et suhtlemine kliendiga (minuga) on alati olnud alati suurepärane.
Viimati muutis muffits, 16. 12. 2008. 22:21, muudetud 1 kord.

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas metslane » 18. 09. 2008. 06:58

:D
Viimati muutis metslane, 15. 05. 2009. 20:54, muudetud 1 kord.

jorgenr
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 07. 09. 2005. 14:07

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas jorgenr » 16. 12. 2008. 20:42

(y)
Viimati muutis jorgenr, 01. 08. 2009. 17:50, muudetud 1 kord.

Rings
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas Rings » 10. 03. 2009. 13:31

Minul postiivsed kogemused. Kirjutasin: http://rings.pri.ee/wp/?p=588

Pendelejo
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 25. 06. 2007. 22:00

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas Pendelejo » 11. 03. 2009. 13:22

Mul kah vägagi positiivsed kogemused.

christon
Rattur
Postitusi: 86
Liitunud: 19. 03. 2010. 23:31

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas christon » 28. 07. 2010. 14:40

moraal:

Ühtin Reinu arvamusega. ET-Bike teeb kindlasti silmad ette nii mõnelegi kauplusele (nii hinna kui tootevaliku osas), kuid klientidega peab suhtlema.
Kui veebis on olemas, et kaup on laos, siis kaup peab olema laos. Kuidas saab siis tarne veel 55 päeva olla. See ei ole päris normaalne!
Järelikult, tuleb klienti teavitada võimaliku tarneaja pikenemisest.
Minu isiklik kogemus põhineb sellel, et esimene tellimus venis. Hetkel veel kaks tellimust üleval ning pole hetkel aimu ka kuna jõuavad.
Klient ei pea olema see, kes helistab ja pärib iga jumala nädal, kuna tema kaup jõuab.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas Gunnar » 28. 07. 2010. 18:39

christon kirjutas: Klient ei pea olema see, kes helistab ja pärib iga jumala nädal, kuna tema kaup jõuab.
ET-Bike kient peab, see on lihtsalt selle poe eripära, kui sellega ära ei harju, siis peab poodi vahetama.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Martino
Rattur
Postitusi: 66
Liitunud: 14. 06. 2010. 20:04

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas Martino » 09. 09. 2010. 15:02

Mina tellisin ET-Bikest laos olnud pisividinaid (Stan's Notubes lateksit) ning tarne ja suhtlemine oli ülikorrektne.

SP550
Rattur
Postitusi: 32
Liitunud: 12. 04. 2004. 21:42

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas SP550 » 09. 09. 2010. 16:53

Laos olnud asjad tulid mul 3-4 päeva. Väga ok ja rahul.
Teine tellimus talveperioodil tuli 2 kuud.

Kui midagi vaja ja leian siis tellin ka edaspidi.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas maxspeed » 20. 09. 2010. 13:12

Ok, lugedes viimaseid rubriigi postitusi jäi veidi arusaamatuks "õnnevalemi" olemus... Vanasti kui Ermo ja Tarmo tegelesid äriga "põlveotsas" tundus asi paremini sujuvat. Viimane kogemus mul miskipärast ei tõmba sellesse netipoodi tagasi. Vbla sattusin jälle halvale perioodile, kui poe seatud tingimused muutusid (tellides kauba, oli võimalik ise järgi minna, kuid oodates tingimused muidugi muutusid), lisaks sularahaga arveldamise võimatus. Äkki keegi oskab mu seisukohale midagi lisada? Väikeste asjade puhul vist on mõtekam tavalises kaupluses kokkuleppele jõuda hinna osas ja säästa nt. smartposti kulud. Sellest hoolimata, et uks nina all kinni löödi krafti putkas, kuhu tahtsin kunagi asja uurima minna, soovin edasiseks jõudu!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3028
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas tarmo » 21. 09. 2010. 21:16

maxspeed kirjutas:Ok, lugedes viimaseid rubriigi postitusi jäi veidi arusaamatuks "õnnevalemi" olemus... Vanasti kui Ermo ja Tarmo tegelesid äriga "põlveotsas" tundus asi paremini sujuvat. Viimane kogemus mul miskipärast ei tõmba sellesse netipoodi tagasi. Vbla sattusin jälle halvale perioodile, kui poe seatud tingimused muutusid (tellides kauba, oli võimalik ise järgi minna, kuid oodates tingimused muidugi muutusid), lisaks sularahaga arveldamise võimatus. Äkki keegi oskab mu seisukohale midagi lisada? Väikeste asjade puhul vist on mõtekam tavalises kaupluses kokkuleppele jõuda hinna osas ja säästa nt. smartposti kulud. Sellest hoolimata, et uks nina all kinni löödi krafti putkas, kuhu tahtsin kunagi asja uurima minna, soovin edasiseks jõudu!
Tere maxspeed. Ma saan aru, et Eesti on väike ja tore oleks kui kõik jääkski põlveotsas tegutsema ja kott kettidega pagassis mööda linna ringi uhama. Mingil hetkel saab iga alustav, ükskõik mis tooteid müüv netipood (juhin eriti su tähelepanu sõnale "internetipood") rohkem kui kaks tellimust kolme päeva jooksul ja ettevõte peab efektiivse tegutsemise nimel saatma kaubad ära postiga nii nagu internetipoodidel tavaks on ja nagu äriplaanis ette nähtud on. Mis sa arvad kui näiteks Amazon teataks ühel päeval, et kõik kes tahavad oma kaupa kätte saada, võivad nad ise kaubale järele tulla? Mitu inimest nad peaksid juurde palkama, et kliente teenindada? Kui suur peaks olema see teenindussaal? Kui palju aega ja raha kuluks nende klientide teenindamiseks? Mille poolest ta siis erineks tavapoest ja kas ta saaks müüa kaupu edaspidi sama hinnatasemega?
Internetipoes on hinnad madalamad ainult tänu efektiivsemale töökorraldusele ja sealt tulenevatele madalamatele kuludele. Kaup, laopidamine, teenused jm on internetipoodnikule sama kallis kui tavalisele jaepoodnikule. Siis miks peaks internetipood teenindama kliente oma laos? Kes teeb samal ajal ära interneti kaudu tellivate klientidega seotud töö?
Ma loodan väga, et sa veidikenegi mõistad, miks "krafti putkas" keegi sind teenindada ei tahtnud.

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas metslane » 22. 09. 2010. 07:51

Tarmo.Läheb küll temast välja aga võiksid mulle tagasi helistada :)

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: ET-Bike on usaldusväärne internetipood

Postitus Postitas suuroja » 22. 09. 2010. 09:47

Internetipoes on hinnad madalamad ainult tänu efektiivsemale töökorraldusele ja sealt tulenevatele madalamatele kuludele.
teisalt pakutakse spordipoodides palju soodushinnaga kaupu. Lisaks saavad spordiklubid oma 20-30 % ale ka alati kenasti kätte. Internetipoe kõige suurem väärtus on just see, et läbi virtuaaltoru teed oma vajaliku ostu ära ning hoiad väärtuslikku aega kokku muu jaoks. Nt kvaliteetse treeningu tarvis. Samuti saab internetipoe kaudu ostuprotsessi kui sellist rahulikult läbi mõelda. Ning muidugi sobib internetipood neile, kes täpselt teavad, mida neil vaja on.
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Vasta

Mine “Ebaausad või probleemsed kauplejad”