treeningpukk

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
achtung
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 07. 04. 2015. 09:11

treeningpukk

Postitus Postitas achtung » 06. 03. 2019. 18:09

Tere! Jagage palun teadmisi, et mida paeks treeningpukka valides silmas pidama, millele tähelepanu pöörama? Otsin sellist keskmisele tervisesportlasele mõeldud abivahendit. Tänud ette!

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: treeningpukk

Postitus Postitas Nominative » 07. 03. 2019. 08:42

Tere!
Esimene küsimus, mis sa endalt küsima pead on, kas sa tahad "tarka rattapukki", mis suhtleb arvutiga või tahad sa "lolli" rattapukki, millega pead ise suhtlema :D Ehk, mine otsi foorumist üles teema nimega "Zwift". Lisaks otsi siit veel teemasid sama küsimusega. Pärast nende lugemist on sul juba oluliselt selgem pilt ees ning edasi oskad esitada juba täpsemaid küsimusi. Jõudu!
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: treeningpukk

Postitus Postitas KaupoR » 07. 03. 2019. 09:35

Oluline on ka müraküsimus - kui valju müra sa (või su naabrid või kaaslane) kannatad tunni-poolteise jooksul. Enamasti on arvustustes kirjas, kas on kärarikas või üsna vaikne mudel.
If everything's under control, you're going too slow!

achtung
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 07. 04. 2015. 09:11

Re: treeningpukk

Postitus Postitas achtung » 07. 03. 2019. 19:49

Müraga probleeme pole- eramaja, aga küsimusi tekitab kas 5- või 8 astmeline reziimi valik ja watid on ka veits tume maa. Kui oluline on see puki inteligentsus? Tippsporti tegema hakata plaanis pole ja vändatagi tahaks(vähemalt esialgu :D ) rohkem oma lõbuks kui seda väljas kuidagi teha ei tahaks. Proovisin siin leida neile vastust, aga nagu ei leidnud.

karlkallas
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 26. 07. 2017. 14:13

Re: treeningpukk

Postitus Postitas karlkallas » 07. 03. 2019. 21:14

Kui inglise keel suus siis soovitan läbi lugeda:
https://www.dcrainmaker.com/2018/11/tra ... guide.html

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 696
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marion » 07. 03. 2019. 22:12

Oleneb sellest, kui vidinainimene oled. Watid on väga hea tagasiside arengu kohta ja telekas konkreetsete radade/võistluste sõitmine teeb muidu väga monotoonse tegevuse pisutki huvitavamaks.

värv
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 18. 06. 2006. 19:23

Re: treeningpukk

Postitus Postitas värv » 07. 03. 2019. 22:44

achtung kirjutas:
07. 03. 2019. 19:49
Kui oluline on see puki inteligentsus?
Lihtsustatult öeldes, kui väntad virtuaalmaailmas (näiteks Zwiftis) ülesmäge, siis muudab tark pukk ise takistuse raskemaks. Ja allamäge vastupidi.

Targa pukiga on lõbu rohkem. Tavalisega on pigem ainult kannatamine.

snaxez
Rattur
Postitusi: 297
Liitunud: 08. 10. 2010. 17:06

Re: treeningpukk

Postitus Postitas snaxez » 08. 03. 2019. 08:07

Eks rahakoti paksus elimineerib valikust suure osa.
Kui ise smart trainerit valiks, siis vaataks kas tacx-i või kickr-i poole.
Umbkaudsed hinnad midagi taolist:
Kickr Snap~ 550€
Tacx Flux ~600€
Kickr Core ~800€
Tacx Neo B stock 857€ (oli bike24-s, aga nüüd vist juba otsas)
Tacx Neo new ~988€
Kickr ~1200€
Tacx Neo2 ~1300€

Hetkel oman Neo-d viimased 2 aastat ja olen väga rahul.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4453
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: treeningpukk

Postitus Postitas riho » 08. 03. 2019. 09:43

achtung kirjutas:
07. 03. 2019. 19:49
Müraga probleeme pole- eramaja
Kui Sa päris üksi ei ela või garaažis ei vänta, siis on ikka küll. Kui ma nn ebaintelligentse Tacxiga sõitsin, siis pidin toa ukse kinni hoidma, et teistes tubades saaks normaalselt omavahel rääkida, telekat vaadata vms. Kickriga tuli pere esialgu vaatama, kas ma ikka sõidan või olen puki peal otsad andnud:-). Toa uks oli lahti ja tavapärast undamist ei olnud.

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: treeningpukk

Postitus Postitas arnea » 09. 03. 2019. 14:26

Mul sama lugu. Oli Tacx Vortex ja asendasin selle Kickr Core-ga pere müra eest säästmiseks. Kickr on suht hääletu, müra tekib ainult ketti risti lastes. Kasutasin Hobispordi kevadist superpakkumist.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 583
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: treeningpukk

Postitus Postitas miilits » 09. 03. 2019. 15:28

Esimene katse oli flux ja see hakkas rihma häält tegema, garantii korras kiiresti vahetasin neo vastu. Vàga vaikne masin ja soovitan. Nyyd lisandus wahoo headwind mis samuti vàga vaine, pole kuuldagi kuidas töötavad teises toas. Ise pigem sààstaks hetkel, kuna ilmad lubavad kohe vàlja saada rattaga ja siis sygisel osta pigem juba smart pukk. See nagu rattaga et syyes kasvab isu
"It never gets any easier, you just go faster"

achtung
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 07. 04. 2015. 09:11

Re: treeningpukk

Postitus Postitas achtung » 10. 03. 2019. 19:13

Tänud teile, kes võtsid vaevaks kirjutada!

radiaator
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 05. 08. 2017. 17:41

Re: treeningpukk

Postitus Postitas radiaator » 27. 04. 2019. 23:57

achtung kirjutas:
10. 03. 2019. 19:13
Tänud teile, kes võtsid vaevaks kirjutada!
Millise puki kasuks otsustasid?

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 05. 05. 2019. 13:31

Kickr puhul jätan igaks juhuks hoiatuse, et suur võimalus on vigane isend saada. Ise mõtlesin riskida. Oli küll tore ja vaikne, aga hetkel pole kuskil 21 aprillist saadik kasutada saanud, kuna hakkas häält tegema ja kuna wahoo otse eestisse ei saada ja ostsin selle delta-bike lehelt, siis kogu see support on olnud suht vaevaline. Homme lõpuks läheb minu poolt vana kickr nende poole teele ja seega mingi nädal läheb kindlasti veel.

1995rp
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 22. 04. 2011. 18:36

Re: treeningpukk

Postitus Postitas 1995rp » 09. 05. 2019. 12:03

Mul väheke teine kogemus. Sattus endale ka nende vigase partii seade, mis siis hakkas mõne aja pärast häält tegema. Ise suhtlesin nendega otse ja asi sai lahenduse nädalaga. Panid mulle uue seadme teele ja kui olin kätte saanud saatsin neile vana tagasi.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4453
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: treeningpukk

Postitus Postitas riho » 09. 05. 2019. 15:25

marek_k kirjutas:
05. 05. 2019. 13:31
Kickr puhul jätan igaks juhuks hoiatuse, et suur võimalus on vigane isend saada. Ise mõtlesin riskida. Oli küll tore ja vaikne, aga hetkel pole kuskil 21 aprillist saadik kasutada saanud, kuna hakkas häält tegema ja kuna wahoo otse eestisse ei saada ja ostsin selle delta-bike lehelt, siis kogu see support on olnud suht vaevaline. Homme lõpuks läheb minu poolt vana kickr nende poole teele ja seega mingi nädal läheb kindlasti veel.
Wahoo müüjana (hobiSPORT.ee) annan teada, et vigased olid ühe partii osad isendid. Kuna probleem oli ülemaailmne, ja esimeste ilmingute puhul veel ei teatud milles viga, siis hetkeks võttis tehasel tõepoolest suhtlemine klientidega "hinge kinni". Tegelikult sai probleemile lahenduse lõppkokkuvõttes väikese vaevaga.

Omakasupüüdlikult soovitan kasutada kodumaiseid müüjaid. Probleemide korral saate tõenäoliselt lihtsamalt jutule - Te ei ole klient kuskilt teiselt poolt maakera asuvast linnaosa suurusest riigist, vaid kohe päris oma jope, kellega müüja tõenäoliselt kohtub aegajalt maanteel või metsas.

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 13. 05. 2019. 21:14

riho kirjutas:
09. 05. 2019. 15:25
marek_k kirjutas:
05. 05. 2019. 13:31
Kickr puhul jätan igaks juhuks hoiatuse, et suur võimalus on vigane isend saada. Ise mõtlesin riskida. Oli küll tore ja vaikne, aga hetkel pole kuskil 21 aprillist saadik kasutada saanud, kuna hakkas häält tegema ja kuna wahoo otse eestisse ei saada ja ostsin selle delta-bike lehelt, siis kogu see support on olnud suht vaevaline. Homme lõpuks läheb minu poolt vana kickr nende poole teele ja seega mingi nädal läheb kindlasti veel.
Wahoo müüjana (hobiSPORT.ee) annan teada, et vigased olid ühe partii osad isendid. Kuna probleem oli ülemaailmne, ja esimeste ilmingute puhul veel ei teatud milles viga, siis hetkeks võttis tehasel tõepoolest suhtlemine klientidega "hinge kinni". Tegelikult sai probleemile lahenduse lõppkokkuvõttes väikese vaevaga.

Omakasupüüdlikult soovitan kasutada kodumaiseid müüjaid. Probleemide korral saate tõenäoliselt lihtsamalt jutule - Te ei ole klient kuskilt teiselt poolt maakera asuvast linnaosa suurusest riigist, vaid kohe päris oma jope, kellega müüja tõenäoliselt kohtub aegajalt maanteel või metsas.
Ära nüüd südamesse võta, aga see "üks seeria oli vigane" on paras BS. Võrdlesin ka ise neid seerianumbreid ja peaks korras seeria olema, aga ikkagi oli vigane. Osad inimesed on väidetavalt kolm korda juba tagasi saatnud, iga kord on lubatud et nüüd on korras aga jah...
Rääkis nende CEO ka rainmakeri videos ilusat juttu, et väga väike protsent, aga millegipärast jätkuvalt neid teemasi tekib. Parandatakse üks viga ära, kerkib uus jama peale. Piisab vaid kui suvalisse otsingumootorisse panna sõnapaar "kickr noise", "kickr grinding" ja lugemist on mitmeks kuuks.

Kodumaised poed olen kahjuks ammu juba enda jaoks välja filtreerind kui just kohe kätte ei saa. Kogemused näitavad, et enamasti tuleb amazonist ja teistest epoodist kaup kiiremini kohale kui kohalikust ja garantiiga suhtlemine on samuti vähem närvesööv. (hobiSPORT poega otsene kogemus puudub, seega vabandust kui üldistan, aga kui nägin epoes kirja "tellimisel", liikusin kohe edasi)

Ise olen siiani kickerita, reedel saab juba kuu aega täis ticketi loomisest ja siiani pole infot, et midagi teele oleks pandud(vigane kickr on juba poodi tagasi jõudnud). Jääb vaid üle loota, et lähiajal ikkagi saan tagasi ja kõik töötab, vastasel juhul olen teinud kaks viga 1) Tellinud tundmatust epoest 2) Tellinud kickr

Et mitte väga negatiivselt lõpetada, siis senikaua kuni töötas oli tegemist väga hea asjaga, eriti peale tacx vortexit :)

Edit: Valetasin, 5-s kicker läheb osadel https://forum.trainerroad.com/t/anybody ... s/5698/353

värv
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 18. 06. 2006. 19:23

Re: treeningpukk

Postitus Postitas värv » 14. 05. 2019. 08:31

Mõistan frustratsiooni, kuid lisaks siia tasakaalustamiseks enda kogemuse juurde. Foorumise ja FB gruppidesse tullakse kirjutama ju ikka siis, kui kellelgi on probleeme. Ei maksa sellest üldistada, et PALJUDEL on probleeme. Teadmata täpseid müüginumbreid pole mul küll põhjust kahelda, et see protsent on tegelikult ka väike.

Mul on Kickr Core aasta algusest ja seni pole probleeme esinenud. Mingit veidi teistmoodi häält on ta hakanud tegema, aga selle kohta vastas support, et rihma peabki natuke sisse töötama. Lisaks on mul veel Elite Direto, mille kohta loen ka pidevalt teemasid rihma purunemisest. Seni on poolteist aastat veatult töötanud.

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 14. 05. 2019. 09:13

värv kirjutas:
14. 05. 2019. 08:31
Mõistan frustratsiooni, kuid lisaks siia tasakaalustamiseks enda kogemuse juurde. Foorumise ja FB gruppidesse tullakse kirjutama ju ikka siis, kui kellelgi on probleeme. Ei maksa sellest üldistada, et PALJUDEL on probleeme. Teadmata täpseid müüginumbreid pole mul küll põhjust kahelda, et see protsent on tegelikult ka väike.

Mul on Kickr Core aasta algusest ja seni pole probleeme esinenud. Mingit veidi teistmoodi häält on ta hakanud tegema, aga selle kohta vastas support, et rihma peabki natuke sisse töötama. Lisaks on mul veel Elite Direto, mille kohta loen ka pidevalt teemasid rihma purunemisest. Seni on poolteist aastat veatult töötanud.
Seda muidugi, et kui kõik töötab, siis inimesed sellest ei kirjuta, aind negatiivne tuleb. Samas ma ei nõustu ikkagi sellega, et probleem oli vähestel. Seda esines piisavalt paljudel, et tekkis selline ülemaailmne poleemika.
Selle veidra hääle suhtes su kickril soovitaks ka pisut kriitilisemalt mõelda ja uurida kas ka teistel on seda olnud. Sissetöötamisega peaks asjad paremaks minema mitte halvemaks.

Eks see kokkuvõttes olegi selline teema, et need kellel õnnestus töötav variant saada, kiidavad taevani ja ei mõista millest selline paanika. Ülejäänud kannatajad kiruvad maapõhja. Ma arvan, et sa oleks ise samamoodi suht pahane kui sa mitu korda peaksid toodet välja vähetama ja iga kord pöidlad pihus lootma, et nüüd saad korraliku. Point on aga selles, et sellise hinnaklassi toote puhul peaksid vead olema pigem erandid, mitte et ostjad on testijate rollis (võtame näiteks selle key teema, mis enamustel ilmneb <48h sõidu möödudes. Kas neil tõesti mingit testimist ei toimu või lihtsalt kiirustati toote välja saamisega, seda teavad ainult nemad).

Selles ei saa muidugi ainult wahood süüdistada, vaid kogu elektroonika valdkonda. Kuna tehnoloogia areneb kiiresti, siis tähtsam on teistega sammu pidada ja koostekvaliteet on jäänud pigem sinna vaeslapse rolli, et kui aega jääb, siis vaatame kuidas asjad tööle ka jääksid.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4453
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: treeningpukk

Postitus Postitas riho » 14. 05. 2019. 10:28

marek_k kirjutas:
13. 05. 2019. 21:14
riho kirjutas:
09. 05. 2019. 15:25
marek_k kirjutas:
05. 05. 2019. 13:31
Kickr puhul jätan igaks juhuks hoiatuse,...
Wahoo müüjana (hobiSPORT.ee) annan teada, ...
Ära nüüd südamesse võta, aga see "üks seeria oli vigane" on paras BS. Võrdlesin ka ise neid seerianumbreid ja peaks korras seeria olema, aga ikkagi oli vigane. Osad inimesed on väidetavalt kolm korda juba tagasi saatnud, iga kord on lubatud et nüüd on korras aga jah...
Rääkis nende CEO ka rainmakeri videos ilusat juttu, et väga väike protsent, aga millegipärast jätkuvalt neid teemasi tekib. Parandatakse üks viga ära, kerkib uus jama peale. Piisab vaid kui suvalisse otsingumootorisse panna sõnapaar "kickr noise", "kickr grinding" ja lugemist on mitmeks kuuks.

Kodumaised poed olen kahjuks ammu juba enda jaoks välja filtreerind kui just kohe kätte ei saa. Kogemused näitavad, et enamasti tuleb amazonist ja teistest epoodist kaup kiiremini kohale kui kohalikust ja garantiiga suhtlemine on samuti vähem närvesööv. (hobiSPORT poega otsene kogemus puudub, seega vabandust kui üldistan, aga kui nägin epoes kirja "tellimisel", liikusin kohe edasi)

Ise olen siiani kickerita, reedel saab juba kuu aega täis ticketi loomisest ja siiani pole infot, et midagi teele oleks pandud(vigane kickr on juba poodi tagasi jõudnud). Jääb vaid üle loota, et lähiajal ikkagi saan tagasi ja kõik töötab, vastasel juhul olen teinud kaks viga 1) Tellinud tundmatust epoest 2) Tellinud kickr

Et mitte väga negatiivselt lõpetada, siis senikaua kuni töötas oli tegemist väga hea asjaga, eriti peale tacx vortexit :)

Edit: Valetasin, 5-s kicker läheb osadel https://forum.trainerroad.com/t/anybody ... s/5698/353
Ära nüüd südamesse võta, aga usun, et tõmbasid loteriil vale pileti.

Valdaval enamusel, kes meie käest Kickri on ostnud ei ole probleeme tekkinud. Lärmi hakkas tegema 1 isend (Kickr, mitte sõitja:-)) ja selle saime ilma seadet ennast vahetamata korda. Kickri sees on vaja 1 splint välja vahetada ja asi toimib. Wahoo annab oma klientidele kas vajaliku remondikomplekti ja Sa saad selle ise korda (15 min tööd, vajalik kruvikeeraja käsitlemise oskus), või saadad oma trena tehasesse/müüjale (nii nagu kokku lepid). Nemad kas remondivad selle ära või saadavad Sulle uue.

Meil on 1 remondikomplekt (splint ja tagavaramutrid) igaks juhuks kontoris olemas. Nii saame oma klientidele vajadusel osutada kiiret teenust.

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 14. 05. 2019. 11:36

riho kirjutas:
14. 05. 2019. 10:28
marek_k kirjutas:
13. 05. 2019. 21:14
riho kirjutas:
09. 05. 2019. 15:25
Wahoo müüjana (hobiSPORT.ee) annan teada, ...
Ära nüüd südamesse võta, aga see "üks seeria oli vigane" on paras BS.
Ära nüüd südamesse võta, aga usun, et tõmbasid loteriil vale pileti.

Meil on 1 remondikomplekt (splint ja tagavaramutrid) igaks juhuks kontoris olemas. Nii saame oma klientidele vajadusel osutada kiiret teenust.
Minul ei olnud splinti probleem. Hoorattas oli midagi valesti ja hõõrus kuskile vastu, samuti oli mingi veider pinin elektroonika poole pealt.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2460
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: treeningpukk

Postitus Postitas AndreK » 14. 05. 2019. 19:16

marek_k kirjutas:
14. 05. 2019. 11:36
riho kirjutas:
14. 05. 2019. 10:28
marek_k kirjutas:
13. 05. 2019. 21:14
Ära nüüd südamesse võta, aga see "üks seeria oli vigane" on paras BS.
Ära nüüd südamesse võta, aga usun, et tõmbasid loteriil vale pileti.

Meil on 1 remondikomplekt (splint ja tagavaramutrid) igaks juhuks kontoris olemas. Nii saame oma klientidele vajadusel osutada kiiret teenust.
Minul ei olnud splinti probleem. Hoorattas oli midagi valesti ja hõõrus kuskile vastu
Selle lahendabki splindi ja seibi vahetus.

yasaka8
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 06. 10. 2009. 14:19

Re: treeningpukk

Postitus Postitas yasaka8 » 12. 01. 2020. 23:19

Mis seis nende masinatega tänaseks päevaks on? Netist lugedes jääb mulje, et kõikidel tootjatel on mingid jamad ning vigaseid masinaid leidub hulganisti.
Ise kaalun Elite Suito, Direto X ning Kickr Core vahel - kas siit valikust võiks midagi rahulikuma südamega osta kui silmas pidada töökindlust ning seadme täpsust?

gtr 3.0
Rattur
Postitusi: 95
Liitunud: 18. 05. 2011. 15:37

Re: treeningpukk

Postitus Postitas gtr 3.0 » 12. 01. 2020. 23:49

yasaka8 kirjutas:
12. 01. 2020. 23:19
Mis seis nende masinatega tänaseks päevaks on? Netist lugedes jääb mulje, et kõikidel tootjatel on mingid jamad ning vigaseid masinaid leidub hulganisti.
Ise kaalun Elite Suito, Direto X ning Kickr Core vahel - kas siit valikust võiks midagi rahulikuma südamega osta kui silmas pidada töökindlust ning seadme täpsust?
Kasutan Elite Suito't viimased paar kuud ning siiani probleeme pole esinenud. Mõõtetulemused paistavad lubatud mõõtevea piires olema ja kvaliteedi koha pealt midagi halba öelda pole. Muid treeningpukke kahjuks kasutanud pole, seega võrrelda ei saa. Tagasisidede põhjal soovitatati Kickr Core'i vast kõige rohkem aga mina ei näinud pointi see paarsada eurot rohkem maksta + kasseti hind (Suito'l komplektis). Igatahes olen Elite Suito'ga rahul.
Viimati muutis gtr 3.0, 13. 01. 2020. 17:04, muudetud 1 kord.

camouflage
Rattur
Postitusi: 142
Liitunud: 08. 04. 2016. 07:19

Re: treeningpukk

Postitus Postitas camouflage » 13. 01. 2020. 09:25

tundub, et gtr 3.0 puhul on tegemist minu kadunud kaksikvennaga, kuna kõik kirjutatu vastab 1:1 sellele, mille ise oleksin kirja pannud :) Lisan veel juurde, et Suitot saab Eestist täitsa mõistliku hinnaga.

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 14. 01. 2020. 15:50

Minul paistab kolmas kickr lõpuks töötavat. Ptui ptui ptui.
Kui vahetamisega seotud mured välja jätta, siis üldiselt olen rahul ja soovitan. Hea vaikne, häält teeb ainult kett.

yasaka8
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 06. 10. 2009. 14:19

Re: treeningpukk

Postitus Postitas yasaka8 » 16. 01. 2020. 10:11

Tellisin ka ikkagi lõpuks kickr core`i ära kuna see hinnavahe täna ei ole enam paarsada ning suito-ga kaasas olev kassett läheks nagunii vahetusse 10-se vastu. Aga hea kuulda, et Suitod ka töötavad ning ei ole päris kõigil probleeme.

marek_k
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 07. 06. 2016. 13:09

Re: treeningpukk

Postitus Postitas marek_k » 13. 03. 2020. 18:34

Ma ausõna ei lõhu neid meelega ja ei oma mingit viha wahoo vastu. Jaanuaris kiitlesin veel, et kolmas paistab töötavat. Täna tuli siis vastus, et oodatakse uuesti garantiisse.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”