Päikeseprillid prillikandjale

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Timps
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 30. 04. 2014. 15:51

Päikeseprillid prillikandjale

Postitus Postitas Timps » 14. 05. 2017. 16:25

Hey

Suvi tulemas ja nagunii oli plaanis silmaarsti juurde minna siis tekkis mõte võtta lisaks tavalistele prillidele juurde ka nn "retseptiga päikeseprillid" Natuke netis ringi surfates leidsin, et on ka prille, mis on mõeldud ratturitele (laiemate klaasidega, et ei jää takistama sinu nägemist välimisest silmanurgast). On keegi siit neid kunagi kasutanud/kasutab praegu ? Ma ei mõtle just ratturitele eraldi mõeldud prille. Pigem neid retseptiga päikeseprille. Läätsed + tavaline päikeseprill ei tule kahjuks kõnealla minu puhul. Ootaks arvamusi teie käest.

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Päikeseprillid prillikandjale

Postitus Postitas urmo » 14. 05. 2017. 19:48

Lasin eelmine aasta teha lisaks optilistele spordiprillidele ka sama tugevusega päikeseprillid, üldiselt olen väga rahul. Võib minna meelepärasesse prillipoodi, küsid, millistele tavalistele päikseprilli mudelitele saab lasta teha ka optilised klaasid ja valid endale sobivad. Põhimõtteliselt nagu ka tavaliste prillide ostmine. Enda valik oli Eesti Optik, raamide firma SBK, klaasid õhendatud 3. tumedusaste, -2,5.
Zero the Hero

Timps
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 30. 04. 2014. 15:51

Re: Päikeseprillid prillikandjale

Postitus Postitas Timps » 14. 05. 2017. 21:17

Ja mis see lõbu sulle maksma läks ?

Kasutaja avatar
urmo
Rattur
Postitusi: 698
Liitunud: 02. 02. 2005. 21:49

Re: Päikeseprillid prillikandjale

Postitus Postitas urmo » 14. 05. 2017. 21:33

Kas raamid või klaasid olid parajasti alla hinnatud (aga prillipoodides enamasti ongi koguaeg mingi allahindlus), kokku oli umbes 210 euri.
Zero the Hero

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”