Sports Tracker ja ulmelised kiirused

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
RK83
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 10. 04. 2016. 18:11

Sports Tracker ja ulmelised kiirused

Postitus Postitas RK83 » 24. 03. 2017. 19:34

Ei hakka uut teemat tegema. Nimelt sportstracker näitab peale iga rattatrenni ulmelist max kiirust. Kisub sinna 250km/h kanti. Mida sellega ette võtta? Ja veel , kas sportstrackeril on olemas autostop funktsioon? Tavalisel odaval rattaspidol on mul autostop. Aportstracker tiksub taskus edasi kui valgusfoori ees ootan jne.
Viimati muutis RK83, 29. 03. 2017. 21:50, muudetud 1 kord.

kriimsilm
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 12. 12. 2010. 19:55

Re: Sports Tracker ja ulmelised kiirused

Postitus Postitas kriimsilm » 24. 03. 2017. 20:59

Strava ja endomondo tunduvad veidi paremad.
Lugupidamisega;
Ando Lootus

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Sports Tracker ja ulmelised kiirused

Postitus Postitas Rivo » 25. 03. 2017. 18:39

Endomondot kasutasin ca. 3 aastat - toimib täitsa hästi. Auto start/stopp toimib isegi liiga tundlikult. Tunnise jooksu vältel võib teinekord 4-5 korda korraks pausi peale jääda. Mõned korrad olen kasutanud aga Polar Beat trackerit - jättis palju parema / täpsema mulje võrreldes Endomondoga.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

phoenix
Rattur
Postitusi: 136
Liitunud: 08. 09. 2013. 12:09

Re: Sports Tracker ja ulmelised kiirused

Postitus Postitas phoenix » 29. 03. 2017. 18:40

Sportstrackeril on autostop täitsa olemas, settingute alt leiab. Mul pandud velotamisel piiriks 5km/h, kui alla selle siis stop.
Mis puudutab ulmelisi kiirusi, siis viga pole Sportstrackeris vaid raudvaras (ehk viletsas GPS-kiibis) Sportstracker on ikkagi raamatupidaja, mis fikseerib tagajärgi. Kui algandmed on valed siis mis ta ikka teha saab....
LG-android (mingi odav plönn) kõndides viskab teinekord suvanumbreid 0-50km/h. Nokia-tüüpi win telefonis (kah odav plönn) käib karvapealt täpselt. Nokias on parem raud, suudab Here nimelises navis isegi sõidurida määrata-hoida, sama kui LG google mapsis vaevalt-vaevalt maanteel püsib....

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”