Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimetamine

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimetamine

Postitus Postitas bitter » 24. 01. 2016. 13:31

Kellal on vaikimisi 3 võimalust - running, walking ja cycling. Movescounti kaudu saab sisestada 5 erinevat ala ja nimetada need oma suva järgi. Miskipärast olen suusatamise ära unustanud ja ei leia enam Movescountis seda võimalust.

Küsides neilt kiiret vastust ei saa, järts 2 nädalat. Äkki keegi teab kuidas alade sisestamine, ümbernimetamine käib. Või on geeniused selle võimaluse üldse ära võtnud vahepeal?

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas piffik » 24. 01. 2016. 13:57

Saab ikka. Ülevalt ribalt vali "watches & devices", sealt siis quest ja saadki alasid muuta või juurde teha. Kui movescountis seaded tehtud, siis pead need kellaga ära syncima, et kellal ka nad nähtavale tuleks.

martr
Rattur
Postitusi: 195
Liitunud: 31. 10. 2013. 17:01

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas martr » 24. 01. 2016. 23:10

Kui tõmbad treeningu movescounti, siis saad iga treeningu juures muuta seda, mis ala sa parasjagu harrastasid. Need kellal olevad 3 ala on pigem kellal näha olevate näidikute eelhäälestus- saad displey vaateid häälestada vastavalt soovile/vajadusele.

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas Nominative » 25. 01. 2016. 22:57

Igaksjuhuks lisan juurde, et kella syncida pead kella arvuti küljest lahti ühendama ja siis uuesti tagasi ühendama, et ta Moveslinki lahti teeks ning syncima hakkaks :)
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas bitter » 26. 01. 2016. 13:23

Tänan kõiki. Ma olen Movescounti mõne hea aasta juba kasutanud ka aga nii ebaloogilisest kohast ei osanud kõnealust asja otsida.
Edit: sünkamise jutt kustutatud.

Alade muutmisega on neil siiski mingi ikaldus. Proovisin korduvalt, ei õnnestu muuta mu enda poolt varem väljavalitud alade (sport mode) nimetust ega activity't. Olemasolevatele uut mode'i juurde lisada ka ei saa. Salvestamisel veateade "Oops, something went wrong..."
Viimati muutis bitter, 28. 01. 2016. 14:48, muudetud 1 kord.

bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas bitter » 28. 01. 2016. 12:16

martr kirjutas:Kui tõmbad treeningu movescounti, siis saad iga treeningu juures muuta seda, mis ala sa parasjagu harrastasid...
Sa mõtled - PEALE treeningu tõmbamist movescounti? Millal sa viimati proovisid muuta?

Mina ei mäleta, et oleks kunagi saanud salvestatud move NIMETUST muuta. Saan lisada kirjelduse ja lisada tag-e aga move nimetust muuta ei saa! Mu kell näitab mu enda pandud eestikeelseid alade nimesid (velo, uisud, moto, treening) aga movesountis näen iga oma move juures nende default nimetusi (cycling, roller skating, adventure racing, multisport) ja neid ma küll muuta ei saa. Sa saad või?

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 939
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas veloson » 28. 01. 2016. 12:59

bitter kirjutas: kui oled samal ajal Movescountis sees siis Moveslink ei käivitu (või käivitub aga) ei leia kella üles. Vaja veebis välja logida ja uuesti proovida, siis juba leiab ja sünkab. Vahel vajab ka Win7 restarti, muidu ei leia kella.
Kasutaja arvutis asuv klientprogramm viib sisselogimistoiminguid ise läbi, mitte eraldi veebilehitseja kaudu. Aga! kella leidmisega tegeleb arvuti riistvaralt signaali saamise järel operatsioonisüsteem ja kella pistikprogramm (plugin), kasutajakonto tuvastamine ja hilisem andmete üles laadimise jaoks vajalik sisse logimine on alles järgmised sammud ja ei sega kella leidmist. Teisisõnu, movescount.com-is sisse ja välja logimine ei muuda olukorda. Esimeses järgus kontrolliks hoopis, ega arvuti operatsioonisüsteem *umbes* või ressursinäljas pole. Olen näinud, kuidas vana, igasugusest pahavarast puhastamata ja muidu väeti arvuti jätab riistavaralt saadud signaali kuulamata/edastamata ning Moveslinki (või Garmin Expressi) sünkroniseerimine ei käivitu seetõttu. Veel näinud sarnast käitumist väga kaua taaskäivitamata sülearvutite (Win7 ja vanemate versioonide puhul) puhul - avatakse kaas ja äratatakse arvuti taaskordsest unest, ühendatakse spordikella juhe, aga midagi ei toimu - operatsioonisüsteem tegeleb poolunisena alles mingite prioriteetsemate asjatoimingutega ning unustab kellalt saadud signaali ära/viivitab sellega pikemalt kui ükskõik millise kasutaja närvid taluda suudavad.

Kui oled värskelt taaskäivitatud ja muidu krapsakaks tunnistatud arvutiga ikka samas olukorras, uuenda Moveslink-i versioon, kontrolli, ega Moveslink ei näita kellale paigaldamata püsivara uuendusi. Kui seejärel ikka kirjeldatu korduma peaks, võta kasutajatoega ühendust. Ise olen korra või kaks pöördunud, asjaliku vastuseni on kulunud pigem kaks tööpäeva kui nädalat.
Viimati muutis veloson, 28. 01. 2016. 14:50, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 939
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas veloson » 28. 01. 2016. 13:18

bitter kirjutas:Mina ei mäleta, et oleks kunagi saanud salvestatud move NIMETUST muuta. Saan lisada kirjelduse ja lisada tag-e aga move nimetust muuta ei saa! Mu kell näitab mu enda pandud eestikeelseid alade nimesid (velo, uisud, moto, treening) aga movesountis näen iga oma move juures nende default nimetusi (cycling, roller skating, adventure racing, multisport) ja neid ma küll muuta ei saa.
Üles laetud Move-i andmete muutmist puudutavad küsimused hüppavad natuke siia-sinna (viimases kommentaaris vastad ise kah, ei ei ole saanud kõnealust väärtust muuta), aga vast saab sellest selgust: spordiala (activity type, nt Cycling, Mountain Biking) ikoonide pealkirju veebis muuta ei saa, küll aga saab neile kellas vastavad isiklikud pealkirjad lisada. Kui mingi veebilehitseja laseb seda lahtrit muuta muul moel kui ette antud ikoonidel hiirega klikkimine, siis tahaks huvi pärast/kinnituseks olukorrast ekraanitõmmist (olukord enne muudatust ja pärast muudatust) ja kasutatava veebilehitseja versiooni näha.
Pilt
Võib-olla on targem teemale probleemist lähtuvalt ligineda - mida teha vaja on ja mis tegemata jääb? Spordiala valimise (kui kell oli eelnevalt seadistamata või jäi õige valik tegemata), kirjelduse ja tagide lisamisest tundub mulle pähe tulevate ülesannete täitmiseks küllalt.

Üleüldist muudatuste salvestamisprobleemi hetkel ei esine - kontrollisin ühe vanema Movega. Jääb ka konkreetset kasutajakontot või Movei puudutav veastsenaarium.

bitter
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 18. 10. 2009. 08:45

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas bitter » 28. 01. 2016. 14:42

Täpsustan. Movescounti keskkonnas, kella modimise lehel (kus peaks saama muuta varemloodud/valitud sport mode-sid) ei õnnestu muuta ühegi mode nime ega vahetada acitivity't. Õigemini saan muuta ja dropdownist uue activity valida aga salvestamisel veateade. Tahaks muuta ühe mode nime ja activity ära: (treening -> suusad ja multisport -> crosscountry skiing).

Moveslinki sünkamise osas nõustun. Kogesin ise ka täna, et süngi edukus ei sõltu sellest kas olen brauseriga movescounti logitud. Parandasin oma algset posti.

E: Tänan piffik (y)
Kuidagi ma suutsin sellest Edit nupukesest mööda vaadata. Ja korduvalt :?.
Viimati muutis bitter, 28. 01. 2016. 17:07, muudetud 1 kord.

piffik
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 31. 03. 2011. 10:12

Re: Suunto Quest, Movescount spordiala lisamine, ümbernimeta

Postitus Postitas piffik » 28. 01. 2016. 16:47

Saab ikka hiljem muuta trenni nimetust/ala. Et kui eksikombel läks suusatamine asemel multisport, siis pärast saad minna selle treeningu peale, valid edit ning võib õige ala panna (lisaks lisainfot treeningu kohta) ning salvestad ja korras.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”