Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
kaaler
Rattur
Postitusi: 215
Liitunud: 24. 08. 2010. 22:56

Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas kaaler » 12. 06. 2015. 22:16

Pln kas keegi oskab aidata 705-le elu uuesti sissepuhumisega...

Õigupoolest kõik töötab, v.a. arvutiga ühendamine ning andmete mahalaadimine. Ei PC ega MACiga, ei ühe ega teise kaabliga, ei enne ega pärast tarkvarauuendust ja tehase-resetti. Kui kaabliga arvuti külge ühendan, siis lülitab seadme sisse ja hakkab akut laadima, tavapärasesse andmete mahalaadimise vaatesse enam ei lähe. Olen teda palunud, ähvardanud, igasuguseid foorumeid lugenud ja lihtsalt ei viitsi enam tegeleda sellega, ma nii IT-spets ka ei ole kahjuks. Foorumites kirjeldatakse sarnaseid juhtumeid ja lahenduseks on olnud kas seadme väljavahetamine Garmini poolt või hardcore reinstall ja-mis-kõik-veel. Pirita Garmini esindus laiutas kahjuks käsi ainult, mingit kasu neist ei olnud...

Kast käsitööõlut sellele, kes viitsib pusida ja selle Garmini töökorda seada, niiet ma teda arvutiga ühendades trenniandmed taas kenasti maha saaksin laadida.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2467
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas AndreK » 13. 06. 2015. 18:07

Sul võib olla USB pistik oksüdeerunud.

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4470
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas riho » 13. 06. 2015. 22:26

Format disk

Kasutaja avatar
kaaler
Rattur
Postitusi: 215
Liitunud: 24. 08. 2010. 22:56

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas kaaler » 13. 06. 2015. 22:32

Võite kullionuga kasti ära jagada kui selle f*#%ing apastraadi tööle saate, mina ei jaksa enam.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas erikr » 13. 06. 2015. 22:53

Mul hakkas paar aastat tagasi Edge 800 paksu panema.
Keerasin lahti, tõmbasin sisemised pistikud laiali ja ütlesin talle, et kui peale kokkupanekut jama jätkub, lähed asfaldiks rataste alla. Hakkas kartma ja töötab veatult siiani. Võin selle Edge 800 vahetada kokkuleppelise koguse kokkuleppelise õllega, Cadence/Speed + "jäik" HRM ka huvi korral lisaks. Sest seletamatul põhjusel tekkis majapidamisse Edge 1000. Võin ka võtta selle 705 lahti ja uuesti kokku panna. Positiivset tulemust ei garanteeri.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kert_K
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 15. 07. 2012. 22:24

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas Kert_K » 13. 06. 2015. 23:03

Mul oli sarnane jama 705ga ja lugesin ka, et mõni Garminisse tagasi saatnud jne, tegin neid erinevaid resette, kuid päris korda nii ei saanud, ikka eelpool soovitatud format vms sai lisaks tehtud, st. jäi mulje, et ju mingid setingu failid olid omadega sassis. Igal juhul sain ilma kruvikata korda ja formati õpetuse koos firmwaredega olen endale tagavaraks salvestanud, soovi korral võin saata.


Kert

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 584
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas miilits » 14. 06. 2015. 07:51

Ma nii huupi pakun, et ehk mingi järjekord, kuidas kaableid ühendad. Ise kasutan beurer pulsikella ja arVutiga ühenduse saamiseks vaja kaabel enne kella külge panna ja siis alles arvutiga kokku. Kui vastupidi, siis ei saa ühendust. Lisaks võid proovida arvutil windows firewall maha võtta ja siis ühendust proovida, või viirustõrje deaktiveerida hetkeks. Oma arvutl peal litsentsiga avast ja tihti on selle taga asi, et avast blokeerib tegemised ära.

Netist seline jutt: Hey guys. I've just foud out how to solve this problem.

1) Connect Garmin to your PC and turn it off (on display there is a bettery)
2) Press and hold down OFF button for a while
3) Garmin changes from chargint to data mode

It works for my Gardmin Edge 705, 3.2 SW.
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
kaaler
Rattur
Postitusi: 215
Liitunud: 24. 08. 2010. 22:56

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas kaaler » 14. 06. 2015. 18:41

erikr kirjutas:Mul hakkas paar aastat tagasi Edge 800 paksu panema.
Keerasin lahti, tõmbasin sisemised pistikud laiali ja ütlesin talle, et kui peale kokkupanekut jama jätkub, lähed asfaldiks rataste alla. Hakkas kartma ja töötab veatult siiani. Võin selle Edge 800 vahetada kokkuleppelise koguse kokkuleppelise õllega, Cadence/Speed + "jäik" HRM ka huvi korral lisaks. Sest seletamatul põhjusel tekkis majapidamisse Edge 1000. Võin ka võtta selle 705 lahti ja uuesti kokku panna. Positiivset tulemust ei garanteeri.
Erik, mehejutt! Kõlab nagu plaan - täpsusta kokkuleppelist kogust ja marki, prooviks selle 800 ära kui jõude seisab. Ei tea, kas vana 705 HRMi annab 800ga ka paaritada? Kadentsiandurit ei oska tahta, seisab endalgi jõude üks.

valts
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 06. 10. 2008. 13:52

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas valts » 25. 06. 2015. 21:21

Kas see õnnetu 705 läheb nüüd ka ähvarduste saatel asfaldiks rataste alla? Kui veel jõuab enne, pretendeeriks selle tagumisele mälukaardi pesa kaanele :D

Kasutaja avatar
kaaler
Rattur
Postitusi: 215
Liitunud: 24. 08. 2010. 22:56

Re: Kast käsitööõlut Garmin 705 töökorda seadmise eest

Postitus Postitas kaaler » 25. 06. 2015. 23:04

valts kirjutas:Kas see õnnetu 705 läheb nüüd ka ähvarduste saatel asfaldiks rataste alla? Kui veel jõuab enne, pretendeeriks selle tagumisele mälukaardi pesa kaanele :D
Pole välistatud, sõltub sellest, kas suudan talle uue omaniku leida, kes oskaks ja viitsiks pusida nende formattimiste ja reinstallimistega, et ta lõpuni korda saada. Mina loobusin, seisab praegu kasutult, mõtleb elu üle järele. Panen ilmselt kuulutuse üles, et kogu kremplist lahti saada.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”