Probleem Thule 754 katuseraami paigaldamisel

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
wagner
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 30. 04. 2009. 08:28

Probleem Thule 754 katuseraami paigaldamisel

Postitus Postitas wagner » 17. 05. 2015. 15:33

Maadlen Thule 754 jalgadega katuseraami paigaldamisega Skoda Octavia II-le. Tegemist siis ilma reelinguteta autodele mõeldud mudeliga, millele soetasin juurde mudelipõhise Kiti (minu puhul 1594).

Tagumise tala sai paika kenasti; probleemid tekkisid esimesega. Tulemus selline: https://www.dropbox.com/s/vt6z4sgkkhc41 ... e.jpg?dl=0 - klamber jääb täiesti viltu, ust sulgeda pole võimalik. Katusele toetuv kummipadi on täpselt õige koha peal. Kui klamber kere järgi paika sättida, siis on kummipadi sentimeeter+ õigest kohast nihkes.

Jalad on tala peal õigesse kohta pandud, padjad-klambrid koodi järgi õiged ja õiges autonurgas.

On keegi sarnase probleemi otsa sattunud?

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: Probleem Thule 754 katuseraami paigaldamisel

Postitus Postitas Lasse » 17. 05. 2015. 17:10

Kas sul on need klambrid ikka raami küljes korralikult pesas. Mul olid natuke paigast ja sama efekt. Need peavad mingi plastikust nurga taga veel olema.
Aitan teostada müüki ebay's

wagner
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 30. 04. 2009. 08:28

Re: Probleem Thule 754 katuseraami paigaldamisel

Postitus Postitas wagner » 17. 05. 2015. 17:54

Lasse kirjutas:Kas sul on need klambrid ikka raami küljes korralikult pesas. Mul olid natuke paigast ja sama efekt. Need peavad mingi plastikust nurga taga veel olema.
Sellega peaks korras olema - alustasin vana Kiti eemaldamisega ja sealt nägin ära, kuidas käib.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”