Siemens M65 + Bike-o-Meter IBS-600

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
kalle_100%
Rattur
Postitusi: 158
Liitunud: 30. 06. 2004. 13:22

Siemens M65 + Bike-o-Meter IBS-600

Postitus Postitas kalle_100% » 21. 09. 2004. 15:00

Siemensilt ratturitele:
Transform your M65 into a multi media cyclist cockpit. This helpful companion will keep you informed about how fast you are going and how far you have gone. Or let the Bike-o-Meter calculate your average and maximum speed for you. Even route planning features are integrated into this unique mobile cyclometer device.

A robust holder attaches the M65 handset firmly to your bike. This phone holder with an integrated headset connector provides the same degree of improved resistance to water, shocks and dust as the M65.

Through the Bike-o-Meter Tour Management application, you can easily edit and up- or download exciting tours. This way, routes and tour-maps can be swapped with your fellow sportsmen and women. You can even record your own tours on the move or follow the navigation of predefined routes. This way, you will always find the right way. Wherever you are.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

midagi ka Philipsilt

Postitus Postitas Arbo » 21. 09. 2004. 15:08

turn your mountain bike into Home Theatre by adding large size plasma display to your back, satellite speakers to your brand new, 2005 LX crank and subwoofer in your ass..

enjoy gorgeous landscape views even when riding in highway and feel shocks from your favorite trail with your body

Arno
Rattur
Postitusi: 59
Liitunud: 26. 05. 2004. 17:07

Postitus Postitas Arno » 21. 09. 2004. 17:35

Nats haige ta ju on mobiil lenksu külge kinnitada aga samas handsfreega sõites on ju tore näha kes helistab; saab teada kas tasub teeselda, et sa tegelt oled kontoris ja aken on lahti :D

Aga kui kellegil peaks see vidin olema, oleks huvitav teada kuidas see route planning töötab, Harku metsa radasid vist päris mällu ei õnnestu talletada ja teistega jagada?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Siemens M65 + Bike-o-Meter IBS-600

Postitus Postitas Rivo » 21. 09. 2004. 19:17

kalle_100% kirjutas:Siemensilt ratturitele:
Transform your M65 into a multi media cyclist cockpit. This helpful companion will keep you informed about how fast you are going and how far you have gone. Or let the Bike-o-Meter calculate your average and maximum speed for you. Even route planning features are integrated into this unique mobile cyclometer device.

A robust holder attaches the M65 handset firmly to your bike. This phone holder with an integrated headset connector provides the same degree of improved resistance to water, shocks and dust as the M65.

Through the Bike-o-Meter Tour Management application, you can easily edit and up- or download exciting tours. This way, routes and tour-maps can be swapped with your fellow sportsmen and women. You can even record your own tours on the move or follow the navigation of predefined routes. This way, you will always find the right way. Wherever you are.
No ma arvan, et pühapäevitajatele igavesti vägev atribuutika. Aga arvatavasti maksavad kõik ülejäänud vidinad (peale mobla) kopsaka summa. Ei usu hästi, et nii paari-kolmesaja krooniga hakkama saab (lihtsam kompu hind)
Ülejäänud vidinate all mõtlesin siis lenksukinnitust ja kiiruse andurit.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 21. 09. 2004. 19:48

Minu arvates on selline tehnika areng igati vinge. Mida rohkem vajalikke funktsioone ühes aparaadis on, siis seda parem ju :) . Teevad ju Nokia ja Polargi koostööd. Peab tunnistama, et olen paras Siemensi fänn, kuid ostma ikkagi ei torma. Karta on, et tõsisele treenijale jääb asi lahjaks. Huvitav kuda aku sellises kasutuses kestab.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 22. 09. 2004. 07:41

Cannondale-Siemens teami esisõitja Sauser, M65 kaelas.

Pilt

Rivo, Susi, SL, Jack (MTB MM 2004, Les Gets)

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 22. 09. 2004. 08:10

Tehnoloogiliste lahenduste ülekülluses üritatakse pookida enamkasutatud, kõigil alati kaasas olevasse mobiiltelefoni erinevaid vidinaid. Vahest pannakse täkkesse, vahest on tulemuseks õnnetu, mitte kellegile vajalik monstrum.

Siemensi telefon on kindlasti hea telefon aktiivsele inimesele - räsimisele vastupidav jne. Kui Polar tuli oma pulsikelladel välja rattakompuutrifunktsiooniga, siis oli see nagu rusikas silmaauku ja paljud (aga mitte kõik) on peale seda eraldi kompuutrist sootuks loobunud. Vaevalt, et keegi nüüd iga kord kui sõitma läheb, telefoni lenksule asetab ja kompuutrist sootuks loobuks.

See teekonna planeerija tähendab Kesk-Euroopas kirjeldatud radade legendi - 300m pärast vasakule, teeristist otse jne. Kui keegi koostaks Harku metsa kohta legendi, siis saaks kasutada kindlasti, kuigi see tuleks vist päris igav legend - 7,2km ring ja nii 10x järjest :)

Tulevik võiks olla multifunktsionaalse, uuendatava tarkvaraga displei päralt, mida saab asetada kas käele, lenksule või muu toru külge ja näitaks kõige erinevamaid võimalikke näite ja oleks laiendatav uute moodulite tekkimisel. Andurid võiksid paikneda kõikvõimalikes kohtades, kas ratta, paadi, jala või mujal ning kompuuter-displei ammutaks neist infot lähivõrgu (praegu Bluetooth) vahendusel, samuti suhtleks andmete mahalaadimisel arvutisse ilma kaabli ja Irda-ta. Kas seejuures on vaja, et ta võimaldaks kommunikeeruda ja pilti teha? Tõsisele treenijale ilmselt mitte. Weekend warriorile võibolla oleks vaja, aga kas hind oleks vastuvõetav?

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 22. 09. 2004. 09:22

Arbo kirjutas:Vaevalt, et keegi nüüd iga kord kui sõitma läheb, telefoni lenksule asetab ja kompuutrist sootuks loobuks.
See on natuke vaieldav. Reeglina vähemalt mina ilma telefonita sõitma ei lähe, sest on olnud küll juhtumeid, kus oled kodust piisavalt kaugel, et jala tagasi mitte kõndida ja rattaga sõita pole ka enam teatud asjaoludel võimalik. Probleemi lahendab edukalt telefon, millega saab kenasti abi kutsuda.
Lihtsalt pole nagu erilist vahet, kas ma asetan selle telefoni kuhugi lenksule või topin seljale tasku, kust vajadusel on seda jälle raskem kätte saada.

Minu puhul oleks asja pluss see, et saaks telefoni ja pulsikompu korraga kasutamisel näidata korraga rohkem andmeid nagu keegi vist siin eelnevalt mainis. Näiteks jooksvat kiirusenäitu jne telefonilt ja selle asemel pulsokalt samal ajal mingit muud näitu.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 22. 09. 2004. 09:43

Mati kirjutas: Peab tunnistama, et olen paras Siemensi fänn, kuid ostma ikkagi ei torma...Huvitav kuda aku sellises kasutuses kestab.
Aastavahetusel varastati Nokia, ostsin millegipärast Siemens'i, vist C62, kaks nädalat töös ja siis 2 kuud remondis, suvel hakkas levi kaduma, telefon näitab levi, aga naisehääl teatab sissehelistamisel piirkonnast väljasolekut. Nüüd hakkas sama asi pihta venna C62-ga. .... Ja akut laadisin iga öö, sest teise päeva lõunaks oli kutu - see pole normaalne.

Niipalju Siemensist, ostsin eelmisel nädalal Nokia.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 22. 09. 2004. 09:53

holden kirjutas:
Mati kirjutas: Peab tunnistama, et olen paras Siemensi fänn, kuid ostma ikkagi ei torma...Huvitav kuda aku sellises kasutuses kestab.
Aastavahetusel varastati Nokia, ostsin millegipärast Siemens'i, vist C62, kaks nädalat töös ja siis 2 kuud remondis, suvel hakkas levi kaduma, telefon näitab levi, aga naisehääl teatab sissehelistamisel piirkonnast väljasolekut. Nüüd hakkas sama asi pihta venna C62-ga. .... Ja akut laadisin iga öö, sest teise päeva lõunaks oli kutu - see pole normaalne.

Niipalju Siemensist, ostsin eelmisel nädalal Nokia.
plaanisin just osta Siemens SL55. paar tuttavat kes seda kasutanud laitsid mõtte ikka väga maha. sellel telefonil ei olevat ka pealinnas levi, rääkimata siis metsas kasutamisest. paistab, et ka teistel siemensitel siis selline probla :roll: ilmselt pean oma nokia 3310 mõne sarnase masina vastu välja vahetama.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2004. 10:09

ma kasutan juba teist aastat siemens me45. põrutus ja vee(pritsme?)kindel. pole siiani ühtegi probleemi olnud, hea ratturi telefon. eelmine oli ericsson ja see roostetas läbi trennisärgi tagataskus :lol: siemensiga pole seda probleemi olnud isegi vihmasajus sõites. ma ei viitsi moblat kilesse pakkida, lebab niisama taskus. järgmisena ostan järgmise siemensi telefoni, mis on põrutus- ja veekindel :idea: lisaks on me45-l veel paar head omadust - ta ei ühildu outlookiga ega polariga vaid on mõeldud helistamiseks. :wink:

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 22. 09. 2004. 10:25

tarmo kirjutas:ma kasutan juba teist aastat siemens me45. põrutus ja vee(pritsme?)kindel. pole siiani ühtegi probleemi olnud, hea ratturi telefon. eelmine oli ericsson ja see roostetas läbi trennisärgi tagataskus :lol: siemensiga pole seda probleemi olnud isegi vihmasajus sõites. ma ei viitsi moblat kilesse pakkida, lebab niisama taskus. järgmisena ostan järgmise siemensi telefoni, mis on põrutus- ja veekindel :idea: lisaks on me45-l veel paar head omadust - ta ei ühildu outlookiga ega polariga vaid on mõeldud helistamiseks. :wink:
Veel üks ME45 kasutaja, samuti juba üle 2a. ja ei kurda kohe mitte. Ei paki minagi teist kilesse enne rattasõitu. Parem ei hakka kirjeldama, millina see tel. mul peale Bike Adventuret välja nägi, aga töötab, ilma igasuguste tõrgeteta. Levi üle ei kurda.
PS. Varasematest kogemustest mul just Nokiatega jama olnud (3210 ja 7110)

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 22. 09. 2004. 10:34

Rivo kirjutas:
tarmo kirjutas:ma kasutan juba teist aastat siemens me45. põrutus ja vee(pritsme?)kindel. pole siiani ühtegi probleemi olnud, hea ratturi telefon. eelmine oli ericsson ja see roostetas läbi trennisärgi tagataskus :lol: siemensiga pole seda probleemi olnud isegi vihmasajus sõites. ma ei viitsi moblat kilesse pakkida, lebab niisama taskus. järgmisena ostan järgmise siemensi telefoni, mis on põrutus- ja veekindel :idea: lisaks on me45-l veel paar head omadust - ta ei ühildu outlookiga ega polariga vaid on mõeldud helistamiseks. :wink:
Veel üks ME45 kasutaja, samuti juba üle 2a. ja ei kurda kohe mitte. Ei paki minagi teist kilesse enne rattasõitu. Parem ei hakka kirjeldama, millina see tel. mul peale Bike Adventuret välja nägi, aga töötab, ilma igasuguste tõrgeteta. Levi üle ei kurda.
PS. Varasematest kogemustest mul just Nokiatega jama olnud (3210 ja 7110)
ok mehed, rääkisite pehmeks 8) ostaks selle M65 ära, aga natuke kallis on. äkki keegi siin müüb telefone ja tahab seda mulle odavamalt pakkuda :?: samas testiks ta ka ratta peal ära 8)

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 22. 09. 2004. 10:49

tarmo kirjutas:ma kasutan juba teist aastat siemens me45. põrutus ja vee(pritsme?)kindel. pole siiani ühtegi probleemi olnud, hea ratturi telefon.
Tarmo - sa oled üldse kuidagi õnnesärgis sündinud - isegi treki raam läks alles 4-ndal aastal pooleks ;)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 22. 09. 2004. 11:03

holden kirjutas:
Mati kirjutas: Peab tunnistama, et olen paras Siemensi fänn, kuid ostma ikkagi ei torma...Huvitav kuda aku sellises kasutuses kestab.
...kaks nädalat töös ja siis 2 kuud remondis, suvel hakkas levi kaduma, telefon näitab levi... Nüüd hakkas sama asi pihta venna C62-ga. .... Ja akut laadisin iga öö, sest teise päeva lõunaks oli kutu - see pole normaalne. Niipalju Siemensist, ostsin eelmisel nädalal Nokia.
Ei, ma mõtlesin seda, et esialgu ei torma ostma seda M65. Olen olnud Siemensi klient mingi 5-6 aastat, enne C25 ja nüüd MC60. Absull ei kurda, praegune kestab nädala-9 päeva minu kasutuse juures ilusti. Ja sõites/suusatades/joostes olen hoidnud teda samuti lihtsalt taskus, kus see on ikka päris märgki olnud, kuid probleeme pole. Järgmine on suure tõenäosusega kindlasti Siemens :D .

M65 osas ootaks katsejäneste raporteid. Siis kaaluks omandamist. :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 22. 09. 2004. 11:42

Mati kirjutas:M65 osas ootaks katsejäneste raporteid. Siis kaaluks omandamist. :D
No varsti saad selle raporti. Telefon on juba olemas, aga näppida pole veel võimalik olnud.
Sauseri promo oli viimane piisk selleks, et teha valik Nokia 5140 ja M65 vahel :wink: Ja muidugi see ka, et eelmine telefon ohverdas ennast TRM rajale pühapäeval.........

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 09. 2004. 12:00

Arbo kirjutas:
Tarmo - sa oled üldse kuidagi õnnesärgis sündinud - isegi treki raam läks alles 4-ndal aastal pooleks ;)
offtopic, aga mulle oleks 3. aasta meelepärasem olnud :wink:

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”