Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Fre
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 30. 05. 2007. 13:53

Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas Fre » 31. 03. 2014. 22:26

Majapidamisse oleks vaja soetada peotäis pisikesi rattatulesid, mille eesmärk oleks pigem pimeda peale jääjat valgustada kui talle teed näidata, eelkõige siis silmas pidades rattaga sõitvaid lapsi. Meil on olnud paar silikoonist kiiresti kinnitatavat no-name tuld, aga üks andis otsad esimese vihmaga, teine lülitas ennast august läbi sõites (enamasti) lihtsalt välja ja ma ei mäleta mis kolmandaga juhtus. Olen aru saanud, et Cateye Loop on omasuguste seas siiski kvaliteedilt parem, aga kallim ka muidugi - ideaalis soetaks kolm esi- ja tagatule paari, mis kokku teeb juba arvestatava summa. Kas kellelgi on pikemat positiivset kogemust mõne kohaliku, DX vm no name asjaga, või siis mõne odavama brändiga? Vaatasin et internetiavarustes oleks loopide paar ca 15 eur koos postiga kõige odavamas versioonis....
Viimati muutis Fre, 01. 04. 2014. 10:56, muudetud 1 kord.

martty
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 10. 09. 2012. 11:07

Re: Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas martty » 31. 03. 2014. 23:31

Fre kirjutas:Kas kellelgi on pikemat positiivset kogemust mõne kohaliku, DX vm no name asjaga, või siis mõne odavama brändiga?
Ma ei tea kas see just pikk kogemus on, aga kuna enda vana tuli andis otsad, siis sai sügisel endale ja paarile tuttavale tellitud peotäis selliseid asju: http://www.ebay.com/itm/231020246505?ss ... 1497.l2649
Siiamaani pole keegi midagi kurtnud. Ise olen sõitnud korduvalt paduka, lörtsi ja ka lumega. Korra kui hoolduses ratast pesti lasti tagumine tuli survekaga vett täis(pirn põles ja lülitades ära ei kustunud). Võtsin tule lahti, kuivatasin ära ja panin kokku ja põleb siiamaani :wink:

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas siim_s » 01. 04. 2014. 07:53

Loop läks paari aastaga üsna tuhmiks. Ja mitte patarei pärast vaid see silikoon (või misiganes materjalist ta on) hakkab aja jooksul vähem läbi paistma. Knogi tagatuli on siiamaani väga sümpaatne ja Lezyne pisike tuli paistab ka korraliku kvaliteediga olevat. Tõsi, need on kõik vähemalt samas hinnaklassis nagu Loop.


citybike
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 21. 04. 2008. 22:05

Re: Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas citybike » 01. 04. 2014. 22:03

Pea samasugused tuled nagu viimases postituses saad ka kodumaisest kaubandusest. 2,9 EUR tükist kätte. Olen kasutanud neid terve talve ja pidasid ilusti, ühel sai patakas tühjaks, sest unustasin ööseks põlevana ratta peale. Muidu pole midagi paha öelda. Mõned on praagid olnud ja on tagasi saadetud (pärit UK aga tõenäoliselt tehtud ikka Hiinas).
http://www.citybike.ee/epood/LED-Tagatuli-Esituli/

Kasutaja avatar
janart
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 18. 04. 2011. 22:59

Re: Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas janart » 02. 04. 2014. 13:39

Ma linnarattal kasutan Knog Frog Strobe tulesid http://www.hawaii.ee/tooted/suvi/jalgra ... g-strobe-7
Ostsin tulede komplekti 2011 kevadel, üks töötab siiamaani viperusteta, teisel läks silikoonist rihm miskipärast katki teisel suvel ja otsin selle asemele uue (tulesid kisun päevas mitu korda maha, kui ratta kuskile pargin). Tuledele pole midagi ette heita: piisavalt ere ja neljas reziimis vilkuv LED, vihm ja ilmastik ei ole neist jagu saanud ja patareisid kulub ka vähe. Kolm paari korraga osta on muidugi korralik väljaminek aga ehk kokkuvõttes kestavad kauem kui odavamad analoogid :)

Kasutaja avatar
Wexan
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 17. 09. 2012. 10:57

Re: Pisikese tule otsing: Cateye Loop, Knog Frog või muu

Postitus Postitas Wexan » 02. 04. 2014. 14:32

Ise ei saa Hawaiist soetatud Knog Frog Strobe tulede kohta öelda , et need on just lolli - ja ilmastikukindlad. Olen neid soetanud ca 4-5 tk paari aasta jooksul .
Tänaseks 1-2 tk neist töötavad vist normaalselt .
Sügisel harutasin kõik nad juppideks ja puhastasin seest ära , vahetasin patareid kui vaja - enamustel oli vesi või kondents sees ja roostes .
Rooste/vesi närib lülituse klemme ja need ei taha enam toimida ... muidu .. põlevad ikka ( ühte küll vist ei saanudki enam tööle )
Panen tuled lenksul allapoole , et silma ei paistaks - see võib muidugi ka põhjuseks olla miks vesi tikub rohkem sisse ronima . Samas tagumine saab olla ainult ümber posti.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”