Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Indreq
Rattur
Postitusi: 419
Liitunud: 08. 09. 2012. 13:59

Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas Indreq » 06. 12. 2013. 14:10

Kuna nüüd ka kodumaine Sportlyzer on moblaäpiga maha saanud, on päevakorda tõusnud bluetooth pulsivöö hankimine. Mu senine arusaam on, et Zephyr vist on parim ja enimtoetatud igasugu äppide poolt, samas on tegu suht kalli vidinaga seega igaks juhuks küsin kogemusi - kas on midagi millega peaks arvestama või mille põhjal ehk ei peaks seda investeeringut tegema?

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas siim_s » 06. 12. 2013. 14:41

Miks mitte Viiiiva? Toetab nii ANT+ kui BT protokolle ja samas toimib ka "tõlgina" ehk siis võtab info näiteks sinu olemasolevalt ANT+ protokolli kasutavalt kadentsi/kiirusandurilt ja saadab selle üle Bluetoothi telefonis olevasse rakendusse.
http://4iiii.com/product-viiiiva/

Indreq
Rattur
Postitusi: 419
Liitunud: 08. 09. 2012. 13:59

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas Indreq » 06. 12. 2013. 20:23

siim_s kirjutas:Miks mitte Viiiiva? Toetab nii ANT+ kui BT protokolle ja samas toimib ka "tõlgina" ehk siis võtab info näiteks sinu olemasolevalt ANT+ protokolli kasutavalt kadentsi/kiirusandurilt ja saadab selle üle Bluetoothi telefonis olevasse rakendusse.
http://4iiii.com/product-viiiiva/
idee ilus, ma ei teadnudki sellise olemasolust, pisike probleem on see et ma ei kuulu iphone sekti vaid olen androidi usutunnistuse järgija :(

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas Rivo » 07. 12. 2013. 10:58

Indreq kirjutas:idee ilus, ma ei teadnudki sellise olemasolust, pisike probleem on see et ma ei kuulu iphone sekti vaid olen androidi usutunnistuse järgija :(
Ega iPhone pole ainus mobla, mille Bluetooth 4.0 tugi on. Enamus uuematel kobedamatel androididel see kah juba olemas ja saad selle vöö ilusti toimima.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas Mati » 07. 12. 2013. 18:32

Rivo kirjutas:
Indreq kirjutas:idee ilus, ma ei teadnudki sellise olemasolust, pisike probleem on see et ma ei kuulu iphone sekti vaid olen androidi usutunnistuse järgija :(
Ega iPhone pole ainus mobla, mille Bluetooth 4.0 tugi on. Enamus uuematel kobedamatel androididel see kah juba olemas ja saad selle vöö ilusti toimima.
Kahjuks ei ole asi nii lihtne. BT 4.0 ehk LE toest (BT Smart Ready) on vähe abi kui Android OS ei ole 4.3 ja seda on väga vähestele olemasolevatele telefonidele antud ja antamas. Google oli üldse pikalt BT LE osas sõrad vastu ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas siim_s » 09. 12. 2013. 10:09

Kas see tähendab siis, et kui tahad kasutada Androidi telefoniga BT pulsivööd, siis see 99% juhtudel ei ole BT LE ja aku kestab vööl vaid sinna 20 tunni kanti? Mis telefonid tänaseks 4.3 ametliku uuenduse saanud on?

Rayk
Rattur
Postitusi: 103
Liitunud: 06. 05. 2011. 19:40

Re: Zephyr vs Polar bluetooth pulsivöö

Postitus Postitas Rayk » 01. 01. 2014. 20:15

siim_s kirjutas:Kas see tähendab siis, et kui tahad kasutada Androidi telefoniga BT pulsivööd, siis see 99% juhtudel ei ole BT LE ja aku kestab vööl vaid sinna 20 tunni kanti? Mis telefonid tänaseks 4.3 ametliku uuenduse saanud on?
Vana kooli BT vöö aku ei kesta ilmselt 20 h kasutust, kunagi sõpradel trennis olid ja poole trenni pealt said otsa.

Ise ka Viiiiva kasutaja, sobib superhästi minu komplekti: Polar Loop (igapäev), Garmin EDGE 800 (ratas), Garmin FR 620 (kõik muu sportlik, jooksul kasutan siiski HRM Run monitori), iPhone 5S peamiselt Endomondo või (y)

Viiiiva on sisuliselt 3=1 andur toetab BT Smart ja ANT+ ning telefoni taha pole vaja mingit lisavidinat, vööandur teeb selle kõik.

Androidi osas ei osaka kaasa rääkida :(

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”