Sigma PC 9

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Lacoste
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 29. 03. 2010. 15:52

Sigma PC 9

Postitus Postitas Lacoste » 25. 01. 2013. 21:56

Küsimus siis selles, et tasub see oma hinda? On tal kõik valaikud funktsioonid olemas.

Hinnaklass on tal küll odav, aga ei sooviks palju välja käija pulsikella peale, ei ole vaja kõige moodasamat mudelit, lihtsalt et ajaks asja ära :)

Keegi targem sellel alal oskab ehk sovitada/laita seda kella.


Ettetänades!

Kalevv
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 21. 08. 2011. 15:39

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Kalevv » 25. 01. 2013. 22:09

Endal justtäpselt sama kell, näitab kõike ilusti, ainuke asi millest tunnen vahepeal puudust on taustavalgus, muidu küll ei oska laita seda, hea odav oma hinnale vastav kell.

Jaagu
Rattur
Postitusi: 173
Liitunud: 22. 07. 2012. 01:08

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Jaagu » 26. 01. 2013. 14:06

Selles on pulsikella küll ja veel kui sulle piisab sellest, et näitab pulssi ja kella. Mul endal samast hinnaklassisist, umbers 40 euri, mingi Beureri mudel, mida Euronics müüs ja olen rahul.
Ma ei tule toime selliste kodumasinatega kus palju funktsioone ja lisavõimalusi sees, ekraan vilkuvaid pilte ja pisikesi vidinaid täis jne. Aga muidu arvan teadvat, et kes tahab pulsijälgimisega tõsisemalt tegeleda, treeningu abiprogramme, gps-i ja muid moodaa aja asju kasutada, need peavad ikka sada ja rohkem raha pulsikella eest välja käima.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas indrek56 » 26. 01. 2013. 16:19

Lacoste kirjutas:Küsimus siis selles, et tasub see oma hinda? On tal kõik valaikud funktsioonid olemas.
Kui Sa vaid ütleks, mis need vajalikud funktsioonid sulle oleks. Kui tahad lihtsalt kella, mis näitaks pulssi ja ka ehk aega lihtsalt, siis on Sigma tooted suht kindla peale peale minek. Üsna pommikindlad asjad, puuduvad igasugu signaali, patarei, niisutamise jms mured. Samas - kui tahad vähe rohkem funktsioone, siis on Sigma tooted suht sabassörkijad, ja peab leppima vähem pommikindlate ja rohkem erihoolt vajavate tiluliludega.

arnea
Rattur
Postitusi: 1225
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas arnea » 26. 01. 2013. 17:15

Funktsioonid funktsioonideks. Ergonoomika ja kasutusmugavus on (ka) olulised. Ja selles osas on vähemalt mõned Sigma mudelid üsna halvad. Kogemus on Sigma Onyx Fit kellaga. Peale treeningut küsib ta sult 2-3 küsimust millele peab vastama yes või no. Mõistlik on mõnele vastata yes ja mõnele no. Ja kui sa valesti vastad siis on variant, et andmeid ei salvestatagi. Päris mitu korda olen pärast finishit suutnud valesti vastata. Ajab vanduma. Aru ma ei taipa miks peab küsima, et kas ma tahan treeningu andmeid salvestada? Konkreetsel mudelil oli probleem veel nuppudega. Liiga lihtne oli asi pausi peale vajutada või üldse seisma panna. Eriti kui paksem kinnas käes oli. Ja pulsitsioonist väljamineku piiksud olid ka täiesti kasutul viisil teostatud. Polari kasutajaliides on igatahes oluliselt lollikindlam.

Kasutaja avatar
indrek56
Rattur
Postitusi: 656
Liitunud: 03. 06. 2008. 15:24

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas indrek56 » 27. 01. 2013. 09:02

arnea kirjutas:Funktsioonid funktsioonideks. Ergonoomika ja kasutusmugavus on (ka) olulised. Ja selles osas on vähemalt mõned Sigma mudelid üsna halvad. Kogemus on Sigma Onyx Fit kellaga.
Kas sul rihma kinnitused ei murdunud ära? Need kippusid ka selle alla andma. Sellega seoses - minul näiteks on raske, et mitte öelda võimatu leida kella, mida saaks riiete peal kanda. Palja käe peal on kõik kellad esimeses augus.

Lacoste
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 29. 03. 2010. 15:52

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Lacoste » 27. 01. 2013. 21:55

Mul peaasi, et ta mul pulssi näitaks, kellad, stopperid jms näitab mul juba rattakompuuter.

Just hinnaklassi pärast pakubki huvi, ei ole liiga kirvest.

Ja ehk oskab keegi selle lehe kohta rääkida midagi? Tasub sealt tellida üldse? Või leidub ka kusagilt rattapoest, olen uurinud, aga põhiliselt on Polar välja toodud.

Kalevv
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 21. 08. 2011. 15:39

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Kalevv » 27. 01. 2013. 22:26

Lacoste kirjutas:Tasub sealt tellida üldse?
Kus "sealt" sa tellida tahad? Mina tellisin oma Hobispordist ja pole mingeid probleeme.

Lacoste
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 29. 03. 2010. 15:52

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Lacoste » 27. 01. 2013. 22:43

Oih, hinna vahe isegi seal sees, leidsin Hobispordi lehelt üles selle pulsikella.

vend vänt
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 23. 09. 2012. 19:18

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas vend vänt » 27. 01. 2013. 23:05

Ostsin suvel Fixusest.Kasutan paar korda nädalas.Probleeme pole,kui välja arvata see et praeguse külmaga käise peal kaob pilt ära,kuigi töötab edasi.Maksimum pulssi võiks ka näidata.Muidu OK

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4481
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas riho » 27. 01. 2013. 23:26

Lacoste kirjutas:Mul peaasi, et ta mul pulssi näitaks, kellad, stopperid jms näitab mul juba rattakompuuter.

Just hinnaklassi pärast pakubki huvi, ei ole liiga kirvest.

Ja ehk oskab keegi selle lehe kohta rääkida midagi? Tasub sealt tellida üldse? Või leidub ka kusagilt rattapoest, olen uurinud, aga põhiliselt on Polar välja toodud.
Tere Lacoste,

Mida Sa soovid teada selle lehe kohta? Kui Sa siit vastuseid ei saa siis helista või kirjuta.

Aga tellida tasub meilt ikka:-)

Den_1988
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 07. 09. 2011. 21:37

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Den_1988 » 28. 01. 2013. 22:32

Ise kasutan sellise pulsokas. Plussidest tasub rõhutada protsentiline ajaviibimine pulsitsoonides,ning samuti kasutusmugavus mulle meeldis rohkem, kui näiteks Polar FT1-2 muudelides. Aga nõrkade küljedest kindlasti valgustuse puudus ja erilise ajamõõtmise võimatus (stopperi funktsioon puudub) Aga hind on ikka korralik, ja selle raha eest parem ei leia.

vend vänt
Rattur
Postitusi: 57
Liitunud: 23. 09. 2012. 19:18

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas vend vänt » 09. 02. 2013. 19:58

Pean enneast siiski parandama.Pilt ei kadunud mitte külma pärast ära,vaid patarei hakkas tühjaks saama.Nüüd uus patarei ja pilt ei kao kuhugi!

Lacoste
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 29. 03. 2010. 15:52

Re: Sigma PC 9

Postitus Postitas Lacoste » 10. 02. 2013. 15:30

riho kirjutas:
Lacoste kirjutas:Mul peaasi, et ta mul pulssi näitaks, kellad, stopperid jms näitab mul juba rattakompuuter.

Just hinnaklassi pärast pakubki huvi, ei ole liiga kirvest.

Ja ehk oskab keegi selle lehe kohta rääkida midagi? Tasub sealt tellida üldse? Või leidub ka kusagilt rattapoest, olen uurinud, aga põhiliselt on Polar välja toodud.
Tere Lacoste,

Mida Sa soovid teada selle lehe kohta? Kui Sa siit vastuseid ei saa siis helista või kirjuta.

Aga tellida tasub meilt ikka:-)

Tellimus tehtud :)

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”