treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 722
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas Henno » 03. 10. 2011. 11:04

http://www.tacx.com/en/producten/fietst ... /index.dot

kas kellegil on selle konkreetse isendi või sarnase riistapuuga kogemusi?

loetud kasutajate kommentaarid välissaitidel valdavalt positiivsed, enamiku arvates ka väga vaikne, aga mõned siiski kurdavad mürataseme üle - võib-olla neil rehv ei ole kõige sobivam? soovitatakse ju spetsiaalne rehv alla panna
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

tanel24
Rattur
Postitusi: 113
Liitunud: 27. 07. 2008. 22:15

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas tanel24 » 03. 10. 2011. 19:05

Selle hinna eest on see pukk väga okei. Mürataseme poolest väga okei.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas Olts » 03. 10. 2011. 20:00

Jätkuvalt tõusva elektrihinna juures võiks need riistapuud juba ka elektrit toota :) .
Olen põhimõtteliselt sama asja vaadanud ja plaan soetada.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas serxx » 03. 10. 2011. 20:13

Olts kirjutas:Jätkuvalt tõusva elektrihinna juures võiks need riistapuud juba ka elektrit toota :)
Seda mõtlen ma absoluutselt iga kord, kui velotrenazööre vaatan :)
Spordisaalid saaks tipptunnil elektrit lausa müüa tarbimise asemel...

Omal plaan ehitada üks elektrit tootev velotrenazöör. Kui asi hakkab ilmet võtma jagan ka siin foorumis infot selles osas.

Vabandust, et asi nüüd täiesti teemast mööda läks.

ToomasL
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 29. 05. 2006. 18:45

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas ToomasL » 04. 10. 2011. 06:48

Kasutan sama firma mudelit Sirius. Müratase on selline, et ega teised inimesed minuga samas ruumis viibida ei taha. Telekat ka just ei vaata, kui seda täiesti lõugama ei pane. Mürasummutamiseks kasutan matkapoodides müügil olevat 1cm paksust magamisalust, mis pisut vähendab müra. Rehviga on see lugu, et see kulub. Pigem on soovitus spetsrehv osta selleks, et sa oma kallist võistlusrehvi seal ei kulutaks. Kuluta mõnda odavamat ja pehmema seguga rehvi.

Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 722
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas Henno » 04. 10. 2011. 14:58

ToomasL kirjutas:Kasutan sama firma mudelit Sirius. Müratase on selline, et ega teised inimesed minuga samas ruumis viibida ei taha. Telekat ka just ei vaata, kui seda täiesti lõugama ei pane. Mürasummutamiseks kasutan matkapoodides müügil olevat 1cm paksust magamisalust, mis pisut vähendab müra. Rehviga on see lugu, et see kulub. Pigem on soovitus spetsrehv osta selleks, et sa oma kallist võistlusrehvi seal ei kulutaks. Kuluta mõnda odavamat ja pehmema seguga rehvi.
spetsiaalne TACX trenazhööri rehv on lisavarustusena müügil, oligi plaanis seda kasutada

kui matt müra vastu aitab, siis ei tule müra mitte rehvi hõõrdumisest, vaid puki vibratsioonist põranda suhtes?
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

ToomasL
Rattur
Postitusi: 197
Liitunud: 29. 05. 2006. 18:45

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas ToomasL » 04. 10. 2011. 20:22

Osa vibratsioonist ja mürast tuleb pukist ja selle vibratsioonist põranda suhtes, kuid väga palju müra teeb tagaratas ise oma keerlemisega. Teine müraallikas on magnetpiduriga kobakas tagaratta all. Neid ei õnnestu kuidagi vaigistada.
Mina väntan õues terrassil. Värske õhk, teisi ei häiri. Loen raamatut, vaatan arvutist filme või läbi aknaklaasi telekat. :D

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas Kirsa » 04. 10. 2011. 21:12

Mul on Tacx rullid. Teevad ka hirmsat müra, teises toas olevaid omaninimesi ei häiri, aga alumisi naabreid küll.
Samas mingi tacx pukk oli küll vaiksem kui rullid ja see oli veel suhteliselt odav pukk.

Tegelikult ma tahtsin öelda, et mul on see tacxi spets trennikumm olemas, aga sellega läks veel mürasemaks kui tavalise sileda 23mm maantekarehviga.
Kallist kummi ei tasu kulutada jah, aga kui on suvaline odav pastel olemas, siis lase minna ja ei ole vaja spetskummile raha kulutada.

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas Olts » 05. 10. 2011. 09:17

Kas mõni TACXi pukkidest ka vaiksem on(mingi teistmoodi pidur või...)?
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 793
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?

Postitus Postitas vigurivänt » 05. 10. 2011. 23:14

Mul on kõige odavamad Tacx-i rullid ja kannatas vabalt koos perega telekat vaadata ja sõita. Spets rehvide soetamise järel jäi asi kõvasti vaiksemaks. Ära kolisin mujale vaid palavuse pärast. Muide, mul pole ka mingit takistit.
Tark ei torma!

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”