Soovin laenata rattalampi

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
vidrikjupiter
Rattur
Postitusi: 233
Liitunud: 14. 12. 2010. 10:00

Soovin laenata rattalampi

Postitus Postitas vidrikjupiter » 10. 06. 2011. 10:41

Kas keegi saaks järgmise nädala lõpuks laenata lenksule (31,8mm) käivat rattalampi, mis oleks piisavalt pädev valgustamaks öist maanteed? Täpsemalt on teemaks Vätternrundan (17.-18.06.), kus teatud kellani on lamp, mis peaks näha olema 300m kaugusele, kohustuslik. Ma ei tea, kas ja kuidas nad seda 300m nähtavust kontrollivad, aga asja põhipoint peaks minu arust olema ikkagi tee valgustamine.

Olen seda teemat mõnda aega uurinud ja jõudsin sinnamaale, et pädevamate lampide hinnad algavad kuskil 60st eurost ja ma lihtsalt ei raatsi hetkel ühe ürituse pärast sellist kulutust teha. Ei ole plaanis muidu öösiti sõitmas käia. Samas ma ei välista 100%-liselt ka ostmist, kui keegi oskab mingit ok varianti soovitada.

Asun ise Tartus, aga ka Tallinnaga annaks järgmisel nädalal klapitada. Sel nädalavahetusel tuleks kõne alla ka Pärnu ja Haapsalu. Kätte sooviks saada hiljemalt 16.06. ja tagasi saaks anda alates 20.06.

NB! Ei eelda, et keegi seda mulle päris tasuta peaks laenama.

mrmrmr
Rattur
Postitusi: 120
Liitunud: 20. 07. 2008. 01:18

Re: Soovin laenata rattalampi

Postitus Postitas mrmrmr » 10. 06. 2011. 12:02

Tere
Saan pakkuda sulle 3W kuni 220 lumenit. Kolm tundi põlemisaega kaasa lisaaku seega kokku võimalik liigelda 6 tundi pimedas. Kindlasti nähtav 300m pealt. Kui soovid soetada siis spetsiaal hind sellele tulele 60.- Kui tahad laenata siis vast leiame kokkuleppe. Näha katsuda proovida saad Tallinnas Paldiski mnt 50. kokkuleppel võimalik näidata, proovida ka Tartus.
Kui on huvi siis võid laenutada ka Bullet Cam HD videokaamera ratta enese külge panemiseks.

MS
Green Oil because i care and we need clean environment!
Meile Meeldib Stiilselt Erineda!

vidrikjupiter
Rattur
Postitusi: 233
Liitunud: 14. 12. 2010. 10:00

Re: Soovin laenata rattalampi

Postitus Postitas vidrikjupiter » 10. 06. 2011. 15:56

Hetkeseisuga lamp olemas (küll mitte füüsiliselt) ja teema maas. Tänud kõigile kolmele pakkujale!

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”