Garmini kasutajatele pisike küsimus

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
rometp
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 07. 05. 2011. 16:12

Garmini kasutajatele pisike küsimus

Postitus Postitas rometp » 27. 05. 2011. 16:54

Tere,
olen forerunner405 omanik ja sooviks osta omale garmini kiiruse-ja pedaalipöörete andurit, aga enne ostmist tahaks selgust mõnele küsimusele ja kas keegi annaks tagasisedet garmini ratta kiiruse-ja pedaalipöörete anduri kohta?
huvitab mind see,kas ja kuidas olete asjaga rahul. Poes öeldi et pole mõtet kuna segab andmed ära ja et kella andmed on palju täpsemad, ainuke vahe et annab pedaalipöörete andmed lisaks, ausaltöeldes ongi see minu eesmärk teada saada pedaalipöörete arvu, aga samas tahaks saada ka täpseid andmeid muu kohta.
Kas pedaalipöörete andur on eraldi kiiruseandurist, kas on võimalik ka ainult pedaalipöörete andurit kasutada?

Segane jutt, aga vast mõni sai aru ka

Romet

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Re: Garmini kasutajatele pisike küsimus

Postitus Postitas margus v » 27. 05. 2011. 18:16

Pedaalipöörete andurit on võimalik eraldi kasutada.Lihtsalt ära pane tagarattale magnetit.

rometp
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 07. 05. 2011. 16:12

Re: Garmini kasutajatele pisike küsimus

Postitus Postitas rometp » 27. 05. 2011. 18:25

nagu ma aru saan, siis kui ma seda magnetit sinna ei pane siis võtav kell teepikkuse gps anduriga, või on selline asi, et kell ei salvestagi läbitud teepikkust?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Garmini kasutajatele pisike küsimus

Postitus Postitas tarmo » 27. 05. 2011. 18:42

rometp kirjutas:nagu ma aru saan, siis kui ma seda magnetit sinna ei pane siis võtav kell teepikkuse gps anduriga, või on selline asi, et kell ei salvestagi läbitud teepikkust?
just nii. teepikkus tuleb siis gps-ga. ma pole enda garminil kunagi magnetiga kiiruseandurit kasutanud, gps näitab väga hästi. kui gps mõne kurvi otseks tõmbab, siis sellest pole ju suurt midagi.

marten
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 15. 01. 2010. 14:39

Re: Garmini kasutajatele pisike küsimus

Postitus Postitas marten » 27. 05. 2011. 22:29

Võid mõlemad andurid peale panna, aga Garmin eelistab ise GPS-i, kui signaal kaob, läheb sujuvalt kiiruseandurile üle. Poes aeti sulle kägu.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”