Endomondo

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
meetodimees
Rattur
Postitusi: 139
Liitunud: 04. 08. 2008. 17:12

Endomondo

Postitus Postitas meetodimees » 17. 03. 2011. 12:18

Rentida carbon raamiga "L"" suurus võistlusrattad: MTB Scott Scale ja MNT Scott Foil. Info tel. 56 41 3OO

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Endomondo

Postitus Postitas Mati » 17. 03. 2011. 12:58

No ja mis siis ...?

Asi ise juba suht habemega uudis.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11865
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Endomondo

Postitus Postitas erikr » 17. 03. 2011. 13:50

Mati kirjutas:No ja mis siis ...?

Asi ise juba suht habemega uudis.
Tehti uus teema kuna Nokia SportsTrackeri teemas kiskus juba offtopicuks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12092
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Endomondo

Postitus Postitas Mati » 17. 03. 2011. 14:32

erikr kirjutas:
Mati kirjutas:No ja mis siis ...?
Asi ise juba suht habemega uudis.
Tehti uus teema kuna Nokia SportsTrackeri teemas kiskus juba offtopicuks.
Ahaa, selge. Väike sissejuhatus oleks avitanud.

Kui asjast, siis kasutasin, loobusin, läksin My Tracks'ile üle.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Endomondo

Postitus Postitas Gunnar » 17. 03. 2011. 18:53

maxspeed kirjutas:Ma siin vaatasin ja uudistasin ka Endomondot. Mulle tundus, et see töötab ainult Androidi peal, kas see vastab tõele? Kui universaalsus mängu tuua, siis http://www.rungps.net/ pakutav kõlbab nii Windowsile (seda kasutan ise), kui ka Androidile. Symbiani toetust vist polnud. Aga jah, see et täna ei ühildu miskit, ei pruugi enam ülehomme tõsi olla:)
see töötab androidi, õuna, symbiani ja blackberry peal

urmo kirjutas:Trennis viskan vahel telefoni taskusse, mis Endomondoga trenni jälgib, näiteks Tartus Tähtvere rajad ühest trennist: http://www.endomondo.com/workouts/lLXxlcpsjVY ja Tallinna Harku-Glehni 15km ring: http://www.endomondo.com/workouts/oLpsKv3apY8. Androidi applicationina kasutan, pulsiks on vaja bluetooth-ühenduvat pulsikella (mul pole), kaloreid näitab müstiliselt palju, max speed on ulme number tavaliselt, rajaprofiili jälgimine pole eriti täpne. (võimalik, et kõik see on muidugi minu mobiili GPS-vastuvõtja viga, mõne korralikuma signaaliga asjaga ilmselt töötaks Endomondo ka hästi). Kasutajaliides on lihtne, töökindlus on hea.
minu Nokiaga tundub tulemus isegi täpsem kui sportstrackeriga, kalorid mind ei huvita, ebanormaalseid kõikumisi pole näinud, pulssi mõõdan sinihambalise polari anduriga.

Symbiani peale pannes on üks häiriv puudus - veel pole programmis autostop funktsiooni, õuna ja androidi peal aga on, eelis sportstrackeriga on aga see, et endomondot on võimalik panna teadustama kilomeetri läbimist, kilomeetri aega ja eeldatavat trenni lõpuaega. Eriti hea jooksmisel mööda tänavaid seigeldes.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
the0ne
Rattur
Postitusi: 126
Liitunud: 16. 03. 2007. 14:38

Re: Endomondo

Postitus Postitas the0ne » 18. 03. 2011. 09:57

Gunnar kirjutas: minu Nokiaga tundub tulemus isegi täpsem kui sportstrackeriga, kalorid mind ei huvita, ebanormaalseid kõikumisi pole näinud, pulssi mõõdan sinihambalise polari anduriga.

Symbiani peale pannes on üks häiriv puudus - veel pole programmis autostop funktsiooni, õuna ja androidi peal aga on, eelis sportstrackeriga on aga see, et endomondot on võimalik panna teadustama kilomeetri läbimist, kilomeetri aega ja eeldatavat trenni lõpuaega. Eriti hea jooksmisel mööda tänavaid seigeldes.
Vb oled juba kuskil maininud aga kust seda sinihambalist polari vööd saab?

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Endomondo

Postitus Postitas Gunnar » 18. 03. 2011. 12:24

mina ostsin sportstrackeri e-post, aga samuti saab seda osta endomondo e-poest.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
mazinist
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 12. 03. 2010. 09:48

Re: Endomondo

Postitus Postitas mazinist » 18. 03. 2011. 20:58

the0ne kirjutas:Vb oled juba kuskil maininud aga kust seda sinihambalist polari vööd saab?
Soovitan endomondo poodi, siis ei pea transat tasuma. Kohale tuli suht mõne päevaga.

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Re: Endomondo

Postitus Postitas maxspeed » 19. 03. 2011. 08:35

Polari vöö (nn. sinihamba funktsiooniga) asemel võib proovida ka seda: http://www.zephyr-technology.com/consumer-hxm mis pidi väidetavalt isegi Polarist parem olema, ei tea täpselt. Hind on igatahes kõrgem (umbes 99€). Päring Mefost kinnitas, et Polari Bluetooth vööd siia spordipoodidesse tavamüüki ei tule.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Endomondo

Postitus Postitas Gunnar » 19. 03. 2011. 11:50

Mefo ei suhtu jah sellesse sinihambalisse väga positiivselt, aga garantii/paranduse lubasid vajadusel ära teha. Peamine hirm, mis neil oli, on see, et sinihambaline õgib meeletult patareisid, õnneks osutus see oletus vääraks, kordades vähem peab vastu küll kui "tavaline", aga aastas korra-paar patakat vahetada pole märkimisväärne ebamugavus.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Endomondo

Postitus Postitas kapuuts » 30. 07. 2012. 15:33

Endomondo miskipärast ei näita mu koduarvutis enam minu sõidetud rada. Selleasemel on ainult suur Eesti kaart ees. Vahet pole mis kuupäeva ja treeningu ma ülevalt vasakult kalendrist valin ikka ainult suur Eesti kaart ees. Võibolla enda teadmata ja tahtmata mingeid arvuti settinguid muutnud, sest logides Endomondo lehele windows phone-iga on kõik ok. Järsku keegi oskab aidata? Op süsteem Win 7 64bit ja browseriks Chrome.

Pilt

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Endomondo

Postitus Postitas serxx » 30. 07. 2012. 16:19

Võibolla aitab browseri cache tühjendamine? Mul küll kõik käib ilusti. Endomondo endaga vist siiski miskit valesti ei ole. Mul ka Win7 64bit + Chrome.
Võid prooviks ka teise browseriga proovida (firefox, ie, ...), siis on selge, kas viga browseris või milleski muus.

Eile avastasin, et Endomondole on viimase nädalaga tekkinud ilmastikuolude info iga trenni juurde.
Tundub, et ta võtab Accuweatherist asukohapõhiselt temperatuuri, pilvkatte ja tuule suuna+kiiruse info. Päris hea niimoodi vanemaid trenne vaadata (tuleviku mõttes vanemaid siis... nädalavanustel trennidel seda infot veel ei ole, ainult viimastel on).

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Endomondo

Postitus Postitas kapuuts » 30. 07. 2012. 17:30

cache tühjendamine aitas :)
ja ma nuputasingi täna,et kust krdi kohast see ilmainfo sinna sai :lol:

wagner
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 30. 04. 2009. 08:28

Re: Endomondo

Postitus Postitas wagner » 15. 08. 2012. 14:43

Mõistus ei käi Endomondost üle. Tegin kasutaja, nimi on profiili alt sisestatud, sisse logida saan; aga ennast nime järgi otsides ei leita sellist kasutajat. Seaded vaatasin läbi ning seda, et profiili saaks peita/näidata, ei hakanud silma. Igapäevase arvutikasutamisega olen seni hakkama saanud, aga nüüd kuluks küll väike vihje ära, et mis mul märkamata jäi.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Endomondo

Postitus Postitas serxx » 15. 08. 2012. 14:46

Mismoodi sa ennast sealt leida püüad? Kui logid sisse, siis ongi sinu profiil ees.
Või äkki on seal mingi maili aktiveerimise teema... enne kui see tegemata, on account selline poolik, just nagu on ja ei ole ka.

wagner
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 30. 04. 2009. 08:28

Re: Endomondo

Postitus Postitas wagner » 15. 08. 2012. 15:13

Nüüd hakkas ühendama. Nime järgi otsingul arvestatakse selle nimega, mis oli accounti tehes sisestatud. Kui hiljem profiili alt nime muuta, siis sellega otsing ei arvesta.

Meili teel accounti confirm oli muidu tehtud.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Endomondo

Postitus Postitas serxx » 15. 08. 2012. 15:17

Sellisel juhul võib ka olla mingi delay andmete muutmise ja otsigu andmebaaside uuendamise vahel. Mingi x aja pärast ehk hakkab muudetud nime järgi ka leidma.

Kasutaja avatar
aksel
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 14. 08. 2008. 18:25

Re: Endomondo

Postitus Postitas aksel » 20. 08. 2012. 18:13

Tahaks küsida, et kuidas teil Endomondo teekonda salvestab? Minul viimasel ajal "lõikab" kuidagi naljakalt. Varem toimis ilusti sama telefoniga ja sisse zuumides näitas põhimõtteliselt ka asfaldi aukudest möödapõiked ära. Nüüd tundub, et rattakompuutri ja GPS teekonnapikkused on hakanud erinema. Toon paar näidet. Ilm oli ilus ja selge ning signaal hea aga lähedalt vaadates ikka nagu aegajalt katkeks ja siis tuleks tagasi, et kurvid sirgeks lõiganud. Jagage oma muljeid.

Pilt Pilt
Pilt Pilt

puravik
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 20. 05. 2012. 08:45

Re: Endomondo

Postitus Postitas puravik » 20. 08. 2012. 19:57

aksel kirjutas:Tahaks küsida, et kuidas teil Endomondo teekonda salvestab? Minul viimasel ajal "lõikab" kuidagi naljakalt. Varem toimis ilusti sama telefoniga ja sisse zuumides näitas põhimõtteliselt ka asfaldi aukudest möödapõiked ära. Nüüd tundub, et rattakompuutri ja GPS teekonnapikkused on hakanud erinema. Toon paar näidet. Ilm oli ilus ja selge ning signaal hea aga lähedalt vaadates ikka nagu aegajalt katkeks ja siis tuleks tagasi, et kurvid sirgeks lõiganud. Jagage oma muljeid.
Endomondot ei kasuta, aga probleem on GPSi salvestuse sagedusega. Vaata rakenduse seaded üle kas kusagil on võimalik määrata intervalli mille järel GPS asukohta salvestab.

Infidel
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 01. 07. 2011. 23:53

Re: Endomondo

Postitus Postitas Infidel » 22. 08. 2012. 02:23

Mina olen täheldanud, et sellist sakilist pilti näeb ainult telefonist ning veebis on joon palju reaalsem ja kilomeetrid ka õiged. :)

tripp
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Endomondo

Postitus Postitas tripp » 22. 08. 2012. 09:38

Mul Endomondot pole, aga Garminil tekkis sama probleem.
Uurides selgus, et see on puhtalt veebis kuvamise eripära. Salvestus on täpne. Aga pikemaid sõite kaardile joonistades lõikab Garmin Connect (veebisoft) trassi kandiliseks. Rattasõidul on mul suva, aga jalgsi orienteerudes läksid KP-de ümbrused sirgeks ja see hakkas närvidele käima.

Ehk on sul sama, et see lõikamine juhtub vaid pikemate radadega? Oled hakanud kauem sõitma? See seletaks, kuidas see efekt tekib ühtegi parameetrit kellal, sofis muutmata.
Oled sa proovinud oma radu mingi muu (mitte-veebi) softiga vaadata?

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Endomondo

Postitus Postitas Villem T » 22. 08. 2012. 11:20

Gunnar kirjutas:Mefo ei suhtu jah sellesse sinihambalisse väga positiivselt, aga garantii/paranduse lubasid vajadusel ära teha. Peamine hirm, mis neil oli, on see, et sinihambaline õgib meeletult patareisid, õnneks osutus see oletus vääraks, kordades vähem peab vastu küll kui "tavaline", aga aastas korra-paar patakat vahetada pole märkimisväärne ebamugavus.
Kui ma enda omaga Mefos käisin, suutsid nad poetada lause "me oleme selle tootega ainult kaudselt seotud.." ja mingit entusiasmi küll üles ei näidanud. Sportstrackeri klemmid teadsid rääkida, et osad Polari BT andurid ongi ebanormaalsed patakaõgijad, mul vist üks neist. Järjest töötab ühe (uue) patareiga ca 3-4 tundi max, tunniseid juppe saab teha vast kümmekond. Natuke oleneb patareist ka. Pikad selleteemalised vestlused nii Mefo kui Polari helpdeskiga lõppesid tulutult.

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Re: Endomondo

Postitus Postitas Jack » 22. 08. 2012. 11:57

Kummalisel kombel näitab Endomondo viimasel ajal läbisõidetud trasse vahel kandiliselt siis jälle täpselt! seda veebibrauseris, PC's.

Ludvig
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 10. 05. 2012. 08:06

Re: Endomondo

Postitus Postitas Ludvig » 22. 08. 2012. 12:36

[quote="aksel"]Tahaks küsida, et kuidas teil Endomondo teekonda salvestab? Minul viimasel ajal "lõikab" kuidagi naljakalt. Varem toimis ilusti sama telefoniga ja sisse zuumides näitas põhimõtteliselt ka asfaldi aukudest möödapõiked ära. Nüüd tundub, et rattakompuutri ja GPS teekonnapikkused on hakanud erinema. Toon paar näidet. Ilm oli ilus ja selge ning signaal hea aga lähedalt vaadates ikka nagu aegajalt katkeks ja siis tuleks tagasi, et kurvid sirgeks lõiganud. Jagage oma muljeid.

Minul hakkas Endomondo jälle teistmoodi jamama. Peale sõitu märkasin, et spidoka ja Endomondo teekonna pikkused erinevad rohkem kui muidu (tavaliselt umbes 1%). Hakkasin uurima ja selgus, et justkui GPS signaal vahepeal kadunud. Arvasin, et telefoni GPS vastuvõtja jamab ja võtsin teise telefoni, ikka sama jama. Hakkasin sõidu ajal jälgima ja avastasin, et aegajalt kukkub kiirus nulli ja distantsi edasi ei loe. 50 km otsa peale kaotas üle 4 km ära. Hiljem vaadates näitas, et umbes iga 4 minuti tagant kukkus kiirus nulli. Ja läheb järjest järjest hullemaks. Ka kolmanda telefoniga sama jama. Endomondo on mul ametlikult ostetud ja peal viimane versioon (jamama hakkas juba eelmise versiooniga ja uuem versioon asja ei parandanud).

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: Endomondo

Postitus Postitas v2lek » 22. 08. 2012. 14:29

Ludvig kirjutas:Hakkasin uurima ja selgus, et justkui GPS signaal vahepeal kadunud. Arvasin, et telefoni GPS vastuvõtja jamab ja võtsin teise telefoni, ikka sama jama. Hakkasin sõidu ajal jälgima ja avastasin, et aegajalt kukkub kiirus nulli ja distantsi edasi ei loe. 50 km otsa peale kaotas üle 4 km ära. Hiljem vaadates näitas, et umbes iga 4 minuti tagant kukkus kiirus nulli. Ja läheb järjest järjest hullemaks. Ka kolmanda telefoniga sama jama. Endomondo on mul ametlikult ostetud ja peal viimane versioon (jamama hakkas juba eelmise versiooniga ja uuem versioon asja ei parandanud).
Oli sama jama. Mingit head seletust ei olnud, 1 hetk lihtsalt seisab. Aru sain muide kui panin peale autopaus vms feature. Sõidad sõidad ja järsku taskust mögiseb, et ohho! seisame. Ja siis mõne ajapärast taskust mögiseb, et sõidame jälle...

Võtsin runkeeperi. A see vahepeal mingite telefoni jms updaatide tagajärjel suutis terve telefoni kräshata. Ei old kah mõnus tunne. Võtsin mingi kolmanda. Sel olid jälle omad kiiksud, läksin tagasi RK peale mis vahepeal oli jälle stabiilseks muutunud.

Kokkuvõte - tundub et kõik nad imevad vähem või rohkem :)

Kasutaja avatar
helmer
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 26. 01. 2009. 11:10

Re: Endomondo

Postitus Postitas helmer » 28. 08. 2012. 22:15

Kasutasin ka endomondot - enne kui nad seda softi uuendasid töötas asi suurepäraselt. Peale uuendust suvalisel hetkel viskab gpsi signaali ära jedasi ei salvesta.

Läksin üle sports-tracker`i peale - see töötab korralikult veel.

Kasutaja avatar
n. ulnaris
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 02. 08. 2011. 15:37

Re: Endomondo

Postitus Postitas n. ulnaris » 28. 08. 2012. 22:24

Viimane tasuta versiooni update tõi nii Androidi appi kui Endomondo lehele (adblockeri tõttu küll täiesti ebarelevantsed) reklaamid, mistõttu jätsin uuendamata. Näis, kaua vana versiooni kasutada lastakse.


GPSi trackimine on veidike kahtlane tõesti, ikka jube palju on nn. lõikamist. Ehk tuleb millalgi võimalus GPSi konfigureerida sarnaselt sellele, kuidas seda vastavate rakendustega nt GPSi lukustumise kiirendamiseks teha saab

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Endomondo

Postitus Postitas kapuuts » 29. 08. 2012. 06:34

Peaksin sel nädalal Garmin Edge 500 omanikuks saama ja kuskilt nagu jäi silma, et seda saab Endomondoga ühilduda? Ja kui siis kas Garminiga saab samamoodi valikutest valida, kas sõidad maanteerattaga või mtb-ga jne nagu Endomondos?

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1116
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Endomondo

Postitus Postitas siim_s » 29. 08. 2012. 07:26

Garmini seadmes saad vist valida ainult, et kas jooks või ratas (vähemalt kella puhul on nii), aga hiljem veebis saad paika panna, kas oli Cyclocross, Downhill, Indoor, Mountain, Recumbent, Road või Track - igaühele peaks miskit leiduma. Lisaks veel ka sõidu/jooksu tüüp, a la training, race, transportation jne. Endomondoga ühendamist pole proovinud, aga näiteks Sportlyzer oskab ise perioodiliselt käia su Garmin Connect konto kallal ja sealt uued trennid endale kopeerida.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Endomondo

Postitus Postitas KaupoR » 29. 08. 2012. 07:44

Parandage mind, kui ma eksin. Kas mitte ei ole nii, et Endomondosse saab laadida suvalise .gpx faili, mis oma sisult on suhteliselt lihtne XML fail. Tulgu see fail siis kas Garminist, telefonist või kirjutad ise Notepadis :) Kui importida, siis vaikimisi jääb spordialaks RUNNING aga selle saad Edit nupuga ära muuta. Eriti tase oleks kui EDIT lubaks ka tracki ennast muuta (vahel geps pillub segast või kaotab satelliidi mingiks ajaks ära, siis saaks kaardil tracki korrigeerida).
If everything's under control, you're going too slow!

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Endomondo

Postitus Postitas serxx » 29. 08. 2012. 07:48

KaupoR kirjutas:Kas mitte ei ole nii, et Endomondosse saab laadida suvalise .gpx faili, mis oma sisult on suhteliselt lihtne XML fail. Tulgu see fail siis kas Garminist, telefonist või kirjutad ise Notepadis :) Kui importida, siis vaikimisi jääb spordialaks RUNNING aga selle saad Edit nupuga ära muuta.
Just täpselt nii ongi.
Ainult väike täpsustus, et ta sööb ka .tcx ja .fit faile. GPX fail ei sisalda sensorite infot, seega garmini puhul tuleks kasutada tcx või fit faile, siis on ka pulss, kadents jms. kõik olemas.

pruleone
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 05. 04. 2010. 14:30

Re: Endomondo

Postitus Postitas pruleone » 30. 08. 2012. 14:13

.gpx fail tuleb enne .hrm failiga kokku jooksutada ja siis on ka kõik muu info olemas :)

Aga see vaikimisi spordiala on võimalik vist Endomondo seadetes ära muuta, mul tulevad kõik failid vaikimis Cycling, sport

devilc
Rattur
Postitusi: 102
Liitunud: 23. 08. 2012. 16:03

Re: Endomondo

Postitus Postitas devilc » 04. 09. 2012. 21:36

Garmini faile ei pea .tcx või .gpx kujule viima, et neid Endomondole söödavaks teha, Endomondos on "Import from Garmin" funktsionaalsus täitsa olemas, mis arvutiga ühendatud seadmest kenasti trenni info sisse tõmbab. Aeglasevõitu, aga suhteliselt mugav (kasutan Garmin Connecti ja Endomondot paralleelselt, Garmini seade on Forerunner 910XT)

Kasutaja avatar
kapuuts
Rattur
Postitusi: 322
Liitunud: 25. 07. 2011. 10:17

Re: Endomondo

Postitus Postitas kapuuts » 05. 09. 2012. 07:32

Jah olen nüüdseks ilusti asja selgeks saanud. 3 trenni juba Garmin Connectiga üles laetud ja kõik toimib ilusti :)

Kasutaja avatar
Okra
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 19. 04. 2012. 09:01

Re: Endomondo

Postitus Postitas Okra » 29. 09. 2012. 22:35


aivar1988
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 02. 05. 2012. 14:54

Re: Endomondo

Postitus Postitas aivar1988 » 05. 05. 2013. 09:02

Tahaks läbisõidetud rada modifitseerida ja sellest my tracki teha, et järgmine kord seda mööda sõita. On üldse võimalik?

Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 722
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

Re: Endomondo

Postitus Postitas Henno » 05. 05. 2013. 10:02

Milleks neid Garmini faile veel Endomondosse või Sportlyzerisse vedada? Mulle on Garmin Training Center ja Garmin Connect piisavad.
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

Infidel
Rattur
Postitusi: 101
Liitunud: 01. 07. 2011. 23:53

Re: Endomondo

Postitus Postitas Infidel » 05. 05. 2013. 21:45

Ise kasutasin pikalt Endomondot, enne kui uhke Polari ostsin. Aga nüüd lisan ikkagi Polari failid ka endosse, kuna seal juba aastaid statistikat ja sõbrad tahavad ka näha! :D

tilydon
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:11

Re: Endomondo

Postitus Postitas tilydon » 20. 05. 2013. 08:50

Endomondos salvestamisel on mitmed erinevad võimalused rattaga sõitmisel. Mida kasutatakse peamiselt kui sõita maastikurattaga maanteel? Kas cyclosport on moeldud peamiselt maanteeratta jaoks? Mountin biking on metsas rallimine? Transport perega mõnusalt tiksumiseks:D .
Kellel on kokkupuudet Garmini lehega, siis seal neid veel oluliselt rohkem valikuid. Kuidas ja mille järgi seal valite treeningu variandi mille alla salvestate?

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: Endomondo

Postitus Postitas v2lek » 20. 05. 2013. 09:07

tilydon kirjutas:Endomondos salvestamisel on mitmed erinevad võimalused rattaga sõitmisel ...
Kuidas ja mille järgi seal valite treeningu variandi mille alla salvestate?
Vahet väga pole, see on lihtsalt sulle endale ajalooliseks ja statistiliseks jäljeks pigem, kui millekski muuks, niipalju kui mina aru saan.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7906
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Endomondo

Postitus Postitas KaupoR » 20. 05. 2013. 09:33

v2lek kirjutas:
tilydon kirjutas:Endomondos salvestamisel on mitmed erinevad võimalused rattaga sõitmisel ...
Kuidas ja mille järgi seal valite treeningu variandi mille alla salvestate?
Vahet väga pole, see on lihtsalt sulle endale ajalooliseks ja statistiliseks jäljeks ...
+1. Pane mis tahad, kasvõi Kite surfing või Karate.
If everything's under control, you're going too slow!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3925
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Endomondo

Postitus Postitas Kirsa » 31. 05. 2013. 00:13

Leidsin programmi millega saab Polari HRM faile endomondosse: https://jmelhus.com/index.php/tcxcreator/
Tore on see et isegi pulsigraafiku saab sedasi endomondosse, mida muidu lihtsalt telefon ringi käies kuidagi ei saa.

serxx
Rattur
Postitusi: 628
Liitunud: 21. 06. 2011. 22:16

Re: Endomondo

Postitus Postitas serxx » 31. 05. 2013. 07:50

KaupoR kirjutas:
v2lek kirjutas:
tilydon kirjutas:Endomondos salvestamisel on mitmed erinevad võimalused rattaga sõitmisel ...
Kuidas ja mille järgi seal valite treeningu variandi mille alla salvestate?
Vahet väga pole, see on lihtsalt sulle endale ajalooliseks ja statistiliseks jäljeks ...
+1. Pane mis tahad, kasvõi Kite surfing või Karate.
Tahtsin just vastu vaielda, et tegelikult on küll vahe. Kaloriarvestus on erinev. Aga tundub, et enam ei ole tõesti mingit vahet. Vähemalt pulsivööd kasutades ei ole vahet.
Proovi mõttes muutsin omal ühe sõidu spordiala ja mitte midagi ei muutu.

Samas proovisin ka ühe ilma pulsivööta workoudi peal ja siis on küll vahe, millise ala valid. Kalorite hulk muutub päris palju, sõltuvalt alast. Vahe on lausa mitmetes kordades.
Aga kaloriarvestuse valem on ka ainus erinevus... või tegelikult on väike kosmeetiline erinevus veel, mõne ala puhul näidatakse andmeid natuke teises vormis, nagu jooksmisel on näiteks tempo, mitte kiirus.

tripp
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:13

Re: Endomondo

Postitus Postitas tripp » 31. 05. 2013. 10:28

serxx kirjutas:Kaloriarvestus on erinev.
See näitab lihtsalt seda, et ilma pulsivööta kaloriarvestus on nali.
Kellel seda üldse vaja on peale koduperenaiste, kes tahavad sõbrannade ees eputada?

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Endomondo

Postitus Postitas Oliver » 31. 05. 2013. 13:37

tripp kirjutas:
serxx kirjutas:Kaloriarvestus on erinev.
See näitab lihtsalt seda, et ilma pulsivööta kaloriarvestus on nali.
Kellel seda üldse vaja on peale koduperenaiste, kes tahavad sõbrannade ees eputada?
Kaloriarvestus on üks parim mahu/koormuse näitaja. Täpsem kui treeningu kestus või kilometraaz.

Kasutaja avatar
v2lek
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 14. 06. 2011. 09:04

Re: Endomondo

Postitus Postitas v2lek » 31. 05. 2013. 14:31

Oliver kirjutas:Kaloriarvestus on üks parim mahu/koormuse näitaja. Täpsem kui treeningu kestus või kilometraaz.
Nii ja naa.. isegi pulsoka kaloriarvestus käib üsna 'tambovi konstandiga' ..
Igasugused "1 minut sõudmist = n kalorit" on veel hullemad.

Tore on numbreid vaadata ja võrrelda aga mingit ülipädevat arvestust nad endas ei kätke.

H.S
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 30. 08. 2013. 14:45

Re: Endomondo

Postitus Postitas H.S » 28. 04. 2014. 08:55

Tere

Minul on endomondo viimaselajal väga katkendlikult töötanud. Kas peale selle on veel usaldusvääeseid, mida telefoni saaks laadida.
Või on see siiski ainus enim levinud võimalus ?

Tänud

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Endomondo

Postitus Postitas Oliver » 28. 04. 2014. 09:29

H.S kirjutas:Tere

Minul on endomondo viimaselajal väga katkendlikult töötanud. Kas peale selle on veel usaldusvääeseid, mida telefoni saaks laadida.
Või on see siiski ainus enim levinud võimalus ?

Tänud
Ei ole ainuke - variante on palju, kuid kahtlustan, et probleem on sul telefonis, mitte endomondos. Seega ei pruugi ka teised appid (mis muidu on stabiilsed) sinu telefonis korrektselt toimida. Kuigi mida parem app, seda rohkem telefoni tõrkeid ta suudab üle elada ja normaalse töö säilitada.

Läänlane
Rattur
Postitusi: 406
Liitunud: 10. 09. 2012. 12:19

Re: Endomondo

Postitus Postitas Läänlane » 28. 04. 2014. 09:30

Tõenäoliselt on siis tegemist tarkvara-riistvara konfliktiga. Minul ei ole see aasta Endomondo`ga ühtegi probleemi olnud.

Kasutaja avatar
veloson
Rattur
Postitusi: 937
Liitunud: 12. 06. 2012. 22:53

Re: Endomondo

Postitus Postitas veloson » 28. 04. 2014. 09:35

Mis täpsemalt katkendlikuks jääb - jäljed kaardil? Kas kasutamise ajal on sisse lülitatud ainult GPS-signaal või ka see, mida andmesideks kutsutakse (nt 3G)? Ilma andmesideta esineb pea kõigil rakendustel signaali kadumist ja ka näiteks Sports-Tracker lõpetab selle järel üsna pikaks ajaks (või kogu salvestuse lõpuni) kiirus- ning kaardiandmetega tegelemise; koos andmesidega (GPS+3G sisse lülitatud) pole sama veaga kohtunud

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”