eraldi veekott

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
oddo
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 31. 03. 2003. 19:22

eraldi veekott

Postitus Postitas oddo » 04. 08. 2003. 13:24

Ei osanud subjekti paremini formuleerida :) Lühidalt sai pisemat sorti seljakott soetatud, kus ka joogisüsteemi paigaldamise võimalus olemas. Kuigi see ei olnud kotti ostes eesmärk omaette, siis tekkis nüüd huvi selle voolikuga veemahuti järele.
On neid eraldi ka saada ja mis orienteeruv hinnaklass võiks olla?
Oddo

Kasutaja avatar
taivos
Rattur
Postitusi: 150
Liitunud: 13. 05. 2003. 15:07

Postitus Postitas taivos » 04. 08. 2003. 13:26

Kui oled Tallinnas, siis sea sammud Matkasport'i ... kas Järve keskusesse või Tartu mnt Rademari alla ... seal leiad vajaliku sisu ja muud kama.

Hindasid ei mäleta .. ehk leidub http://www.matkasport.ee lehel mingit hinnainfot

tann
Rattur
Postitusi: 372
Liitunud: 05. 08. 2003. 15:11

Postitus Postitas tann » 23. 08. 2003. 11:36

Selline küsimus, et olen viimasel ajal võistlustel märganud päris mitmeid sõitjaid, kellel see 3 liitrine veekott seljas on.........kas tõesti on vedeliku puudus nii suur või on see rohkem nii, et uus asi ja vajab reklaami, sest pole küll täheldanud, et meie Eesti tipud sellisega sõidaksid :?:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11872
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 08. 2003. 23:17

tann kirjutas:Selline küsimus, et olen viimasel ajal võistlustel märganud päris mitmeid sõitjaid, kellel see 3 liitrine veekott seljas on.........kas tõesti on vedeliku puudus nii suur või on see rohkem nii, et uus asi ja vajab reklaami, sest pole küll täheldanud, et meie Eesti tipud sellisega sõidaksid :?:
tipud ei sõida kusagil kotiga või kui siis üliharva. samas ei pea alati ju kotti täis panema, endal camelbak rogue 2l, maratoniks panen sisse ca 1,2-1,6 olenevalt ilmast ja eeldatavast sõiduajast.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 24. 08. 2003. 14:08

3 liitrit on vaid suurtel matkakottidel, nendel väiksematel on vee jaoks ruumi tavaliselt 1.5-2 liitrit.
Võistlustel ma tavaliselt seda ei kasuta(saab liiga vähe vett korraga kätte), aga treeningul on peaaegu alati kaasas.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

3-liitrine

Postitus Postitas mart2 » 24. 08. 2003. 18:43

Omal selline suur, kuid kordagi pole päris täis pannud. Kuna esimese saja hulka ei punni, siis koti eelis tuleb välja suuremas pundis sõites, kus hetkeks tähelepanu hajumine pudeli haaramisel võib kukkumisega lõppeda. Joogipunktis saab mõelda ainult selle ohutule läbimisele, sest juua saab suvalisel ohutul hetkel. Kiirematel meestel sellest kotist võistlusel abi pole.
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 25. 08. 2003. 08:45

tann kirjutas:Selline küsimus, et olen viimasel ajal võistlustel märganud päris mitmeid sõitjaid, kellel see 3 liitrine veekott seljas on.........kas tõesti on vedeliku puudus nii suur või on see rohkem nii, et uus asi ja vajab reklaami, sest pole küll täheldanud, et meie Eesti tipud sellisega sõidaksid :?:
Ausalt öeldes ma pole kellegil veel näinud 3l kotti :shock: , väga vähestel on isegi 2l, minul endal on 1,5 camelpack ja väga mugav (täis ei ole kunagi seda pannud) :D, soetasin selle koti peale rakke TEC etappi, koll oli nii ees pudelite kadumise osas, arvestasin kokku et kui kaotan 8 pudelit aastas (ca 80 eeku pdl) siis teeb see juba hinna tasa, lisaks väga mugav muud varustust kaasas kanda, jood siis kui seda vaja on aga mitte siis kui saad, võimaldab ka keskenduda sõidule rohkem. Minu jaoks väga mugav vahend, profide kohta ma ei oska midagi kosta - kas nad sõidavad sellega või mitte, ma vaatan pigem mugavuse funktsiooni. Igaljuhul soovitan.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”