Probleem pulsokaga

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
mahagon
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 27. 06. 2005. 13:20

Probleem pulsokaga

Postitus Postitas mahagon » 21. 01. 2008. 14:21

Tere,

Mind kummitab mõistatuslik probleem. Nimelt kaob rattasõidul pulsoka signaal ära (pulss kukub 49-ni, kui ilusti vastu kere suruda siis on jälle 150). Jooksmisel pole seda probleemi veel esinenud. Vaatasin sõidu ajal särgialust olukorda ja tõepoolest sõiduasendis on andurite kohad pooleldi kere küljest lahti. Milles viga? Kas pean vöö kõvemini kinni tõmbama? Pulsokas ise on Suunto X3 aga vaevalt see siin rolli mängib. On keegi sarnases hädas olnud? Any ideas?

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Probleem pulsokaga

Postitus Postitas Rivo » 21. 01. 2008. 15:00

No kui juba peale vaadates näha, et pulsivöö pole korralikult vastu rinda, siis asi ju selge ! Pinguta rihmasid veidi. Rihm peab ikka üsnagi tihkelt olema. Ja veel, ennem kui vöö peale paned, tee andurite kohad märjaks.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Probleem pulsokaga

Postitus Postitas KaupoR » 21. 01. 2008. 15:07

Rattasõidul olen mina kunagi täheldanud ka seda, et kui sõitsin särgiga, mis hakkas tuule käes veidi lotendama, siis kadus signaal ära. Tolleks ajaks oli mul ka saatja pataks suht tühi aga signaali kaotas ikkagi särgi lehvimine, mis tekitas ilmselt mingi staatilise elektri välja ja see nullis ära raadioside rihma ja kella vahel. Seega võib üks põhjuseid olla ka kihiline riietumine, sest kui seal on kunstmaterjale, siis võivad need omavahel hõõrudes staatilist elektrit tekitada ... Ühesõnaga võib tekkida selline omamoodi varjestus.

Aga rihm peaks tõmba ka pingule :)
If everything's under control, you're going too slow!

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”