Polari vöö

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Polari vöö

Postitus Postitas Ereliukas » 09. 07. 2007. 17:16

kas oskab keegi kirjeldada polari vöö tühjenemise-kustumise sümptomeid?
minul kontakt kaob trenni ajal, v kui on, siis näitab sls väga kummaliselt, nagu oleks kogu aeg üks sagedus, v siis megapalju v hoopis megavähe - viimati trennis näitas paar minutit 32-te - mõneti sarnane staatilise elektri segamisega, kuid siis pärast särgi vahetust kaob jama, nüüd mitte.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 09. 07. 2007. 17:24

Minul oli sarnane jama siis, kui vöö (uuemat tüüpi) rihm (pehme osa) saba andis. S.t vöö elektroodi ühendusjuhe ilmselt katkes. Testida saad kõige lihtsamini nii, et pistad sõbraga need saatja junnid ringi. Kui viga jääb alles on viga rihmas, kui ei, saatjas. Vajadusel võin seda saatjaosa laenata, mul üks nüüd üle.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 07. 2007. 17:26

No minu T61 coded igatahes enam kellale SLS ei saatnud, kellal oli 00 ees SLS kohal. enne seda oli ca 2 nädala vältel segaseid numbreid ja auke. ostsin meie lemmiknetipoest uue vöö (see uus pehme mudel, T61 enam pole saada) ja numbrid jälle ok.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 09. 07. 2007. 18:46

Küsija ei täpsusta, millisest vööst täpselt käib jutt (kas vana või uus "WearLink" ehk pehme ja vahetatava patareiga). Omal on uut tüüpi (pehme) ja kui kellaparandusse läksin patarei näpus, et uut osta, siis öeldi, et kas sa kontakte puhastad hoolsasti? Neil vöödel on see häda, et kontaktid kipuvad oksüdeeruma (higi ju ikkagi!). Kuna olin kontakte korrektselt puhastanud, siis teadsin, et asi pole selles, vaid oli patakas tühi. Nüüd aga alles üleeile avastasin, et vöö annab stabiilselt löökide arvuks 202-220. Kuna stardini oli aega 3 minti, siis kähku vöö maha, metsa alt üks peenem oksakene ja nühkisin kontakte veidi. Vöö peale ja töötas nagu kellavärk.

Moraal: kui on uut tüüpi rihm, siis hoia kontaktid puhtana. Selleks piisab kui võtad anduri rihma küljest lahti ja nt noa otsaga veidi kratsid anduri sees olevaid kontakte.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 09. 07. 2007. 18:54

vana hea T61 coded vöö, ta mind 3 a tublilt teeninud, ilmselt nüüd siis tema aeg ümber saama hakkab.

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 09. 07. 2007. 19:06

KaupoR kirjutas: Moraal: kui on uut tüüpi rihm, siis hoia kontaktid puhtana. Selleks piisab kui võtad anduri rihma küljest lahti ja nt noa otsaga veidi kratsid anduri sees olevaid kontakte.
Mina kratsisin ka kunagi,hiljem kasutasin juba peent liivapaberit.Lõpuks läks õnneks garantii korras vahetusse.Nüüd pesen regulaarselt peale trenni,kuivatan käterätiga ja klemmid omakorda kuivatan paberkäterätiga.Seni on kestnud,aga vastutuult peksab vahel segast,aga selle saab hiljem ära parandada arvutis.
Tark ei torma!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 07. 2007. 21:38

vigurivänt kirjutas:...aga vastutuult peksab vahel segast,aga selle saab hiljem ära parandada arvutis.
Vastutuult peksavad vist kõik vööd segast, kui seljas vaid rattasärk (st selle peal pole miskit). Nagu olen aru saanud on võlusõnaks staatiline elekter :roll: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 09. 07. 2007. 21:57

Mati kirjutas:Vastutuult peksavad vist kõik vööd segast, kui seljas vaid rattasärk (st selle peal pole miskit). Nagu olen aru saanud on võlusõnaks staatiline elekter :roll: .
Sorry, et offtopicut jätkan, kuid mina olen täheldanud "segase pildumist" vaid siis kui seljas on mitu kihti riideid. Ise olen mõelnud, et siis tekib kahe riidekihi hõõrdumisel mingi staatiline surakas kuskile ja see ajab signaali sassi.

Teemasse. 3 aastat tundub piisav aeg selleks, et vöö lusika nurka viskaks. Loodan, et mu mälu mind ei peta - vöö patareidele oli antud mingi orienteeruv töötundide arv. Kui sul kell on pidevalt korrektselt töötanud, siis peaksid nägema töötatud tundide arvu sealt (minu kellas file->Records->Tot.Time). Või kolistan ma sellise lähenemisega ämbrit?
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 07. 2007. 22:17

2500 töötundi IMHO oli polari T61 eluiga ametlikult. soovitus sinna juurde oli selline, et peale kasutamist kohe vöö maha ning see puhastada ja kuivatada. niiskelt on elektroodide vahel endiselt kontakt ja töötunnid jooksevad.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”