FRWD soodusmüük

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

FRWD soodusmüük

Postitus Postitas Alvaro » 17. 08. 2006. 08:59

Seoses uute ja peenemate FRWD mudelite ilmumisega on välja kuulutatud sügisene ALE. Need 2-3 aastat tagasi välja töötatud mudelid on lausa võileivahinnaga saadaval (1600-2000 krooni). Ise olen juba 100% kindel tellija, kuid hea meelega tõmbaks rongile veel rafast kuna...
1. FRWD-st on suur kasu alles siis, kui sul on seda teistega koos võrrelda
2. Postikulu on neil ka rsk soolane
Tõenäoliselt ei oota ka teised käed rüpes nii et tellimus tuleks teha ASAP, näiteks homseks 18. augustiks.
Kes on huvitatud, andke teada

Link

Edit: Hiljaks jäime, juba on põhimudel läbi müüdud. Kui hästi läheb, siis midagi veel saab. Saatsin enda tellimuse ära võimalusega lisada. Aga tõenäoliselt pole täna õhtul enam midagi järel.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 17. 08. 2006. 09:22

kuna endal selle aparaadi suhtes igasugune vaimustus puudub ,võin sulle või kellegile teisele enda eelmisel aastal kangasalas loosiga võidetud FRWD näit 1200 eegu eest ära anda, kasutuses on olnud ainult mõne korra.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 17. 08. 2006. 10:14

Edvardi pakutud FRWD läks kaubaks mulle. Tia kas ma seda kunagi kasutan ka, see on teine asi :)

Tänud
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 17. 08. 2006. 11:02

Alvaro kirjutas:Edvardi pakutud FRWD läks kaubaks mulle. Tia kas ma seda kunagi kasutan ka, see on teine asi :) Tänud
Sellega saad nüüd kõik singlid ja night-ride rajad üle mõõta, ilusateks 3D graafikuteks teha ja google kaardile kanda :)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”