polar

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 14. 04. 2004. 09:33

-
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 16:38, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 14. 04. 2004. 09:44

Ermo kirjutas: Mis puutub kiirustesse jne. siis seal tekib tihti vahe sellest, kasutad horisontaalteljel aja või teepikkuse skaalat. Lisaks teeb PPP ilmselt arvutuse täpsemalt ja veaparandusega ( tihti on trenni max kiirus 220, hiljem arvutis seda pole ).
Ise sellist veaparandust eriti pole täheldanud (võibolla midagi tõesti on), küll aga saab endised rekordid ilusti kenasti kellas paari nupuvajutusega taastada. Vähemalt jätab ta varasemad ka meelde. Samuti on võimalik PPP's neid salvestatud vigasid siluda (ühel korral olen kiirust silunud). Ja oletan siiski, et kui trennis oli max kiirus 220 ja arvutis seda ei kajastu, siis järelikult see max kiirus ei esinenud salvestuse hetkel. Oli võibolla sekundiks paariks selle 5sekise aja vahel.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 03. 09. 2004. 10:01

Antti kirjutas:Mul endal on USB porti käiv Chronose IrDA jubin ja käib kõik nagu vaja.
Mul endal täpselt sama asi nüüd olemas, kuid siiamaani pole veel mitte midagi käinud nii nagu vaja. Installeerisin selle väikese cd-ga kaasa tulnud softi ja kogu muu, mis kästud ning nokia mobiili võttis kohe ilusti külge, kuid Polar 720i-t külge ei võta läbi PPP. Korra isegi ütles all servas (seal, kus kõik connectionid järjest on), et found new computer, et polar 720i nearby, kuid see oli windowsi alt. Kuidas peaks edasi toimima?

matrox
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 19. 07. 2004. 11:42

küsimus

Postitus Postitas matrox » 15. 09. 2004. 09:02

Mul on selline küsimus - kuidas saada Polar 720 ülemises reas näitusid scrollima - a la kiirus, aeg, kõrgus jne. Ühesõnaga, et need näidud kogu aeg ise vahetuksid ja ei peaks pidevalt seda ülemist parempoolset nuppu näppima. Mul nagu alguses tegi seda, aga hiljem pole seda enam suutnud taastada. Või on asi selles, et ma algul kasutasin BasicUse varianti ja hiljem enam mitte?

vahur
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 05. 08. 2004. 20:38

Re: küsimus

Postitus Postitas vahur » 15. 09. 2004. 12:52

matrox kirjutas:Mul on selline küsimus - kuidas saada Polar 720 ülemises reas näitusid scrollima - a la kiirus, aeg, kõrgus jne. Ühesõnaga, et need näidud kogu aeg ise vahetuksid ja ei peaks pidevalt seda ülemist parempoolset nuppu näppima. Mul nagu alguses tegi seda, aga hiljem pole seda enam suutnud taastada. Või on asi selles, et ma algul kasutasin BasicUse varianti ja hiljem enam mitte?
Kas on selline asi üldse võimalik? Omal 725 (mis peaks suht samasugune olema) ning seal vahetub ainult mõõtmisreziimis (s.t. starti 1 kord vajutatult) mälu maht, rattaseaded ning kõrgus, treeningreziimis ei vahetu iseenesest midagi. Manuaalis kah nagu midagi sellist ei olnud...
Üks võimalus on panna näidu vahetus heart touchiga toimima, siis piisab korraks rinnaga juhtrauale vajumisest (kuigi see eriti mugav pole ning siis võib ka järsul tõusul või üle juhtraua lendamisel :) see heart touch juhtuda...) Endal olengi selle pärast jätnud vaikimisi oleva SLS piiride kuvamise, ajab näitu kõige vähem sassi.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”