VDO spido alus katki

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 05. 10. 2004. 07:47

margo kirjutas:Btw, kas keegi oskab öelda eilse sõidu tehnilisi näitajaid: distants, keskmine kiirus. Mul on järjekordne VDO alus kõrvad pea alla pannud.
VDO alus - mul sama mure - kuidas seda parandada ?
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 05. 10. 2004. 08:59

maakas kirjutas:
margo kirjutas:Btw, kas keegi oskab öelda eilse sõidu tehnilisi näitajaid: distants, keskmine kiirus. Mul on järjekordne VDO alus kõrvad pea alla pannud.
VDO alus - mul sama mure - kuidas seda parandada ?
Mine poodi ja osta uus alus koos juhtmega - 130 eeki

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 05. 10. 2004. 12:33

mine osta jah uus. sest ega sa ju ei viitsi niikuinii parandada, kui sa juba probleemigi ei viitsi lahti kirjutada.

P.S. minul ei ole muide ühelgi spidol ei pead ega kõrvu olnud, seega ei oska kommenteerida, kuidas seda muret lahendada...

P.P.S. kui alus iseenesest on tükkideks, siis aitab superatakk-liim. kui juhe on puru, siis jupi vahelt ära lõikamine ja uuesti ühendamine. loomulikult on veel erinevaid võimalusi, miks süsteem ei tööta.

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 05. 10. 2004. 13:45

Märt kirjutas:mine osta jah uus. sest ega sa ju ei viitsi niikuinii parandada, kui sa juba probleemigi ei viitsi lahti kirjutada.

P.S. minul ei ole muide ühelgi spidol ei pead ega kõrvu olnud, seega ei oska kommenteerida, kuidas seda muret lahendada...

P.P.S. kui alus iseenesest on tükkideks, siis aitab superatakk-liim. kui juhe on puru, siis jupi vahelt ära lõikamine ja uuesti ühendamine. loomulikult on veel erinevaid võimalusi, miks süsteem ei tööta.
Vot ma olen hariduselt TPI haridusega elektroonikainsener, kuid kutsekooli haridusega telekaparandaja, kes erinevalt minust vea juurtest tuhkagi ei taibanud, sai teleka parandamisega minust oluliselt kiiremini hakkama, sest tema oli selliseid vigu (mis, nagu välja tuli, oli selle mudeli juures standartne) näinud sadu.

Kui mul on probleem, siis ma kas püüan leiutan jalgratast ja püüan sellest ise jagu saada või uurin kas kellelgi on veel sarnaseid probleeme ette tulnud.

Aga sain targemaks et mingit standartset viga ei ole ning julgustust et sellise vea saab ise ära parandada. Tänud soovitamast !
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 05. 10. 2004. 15:37

Üks kord läks kukkudes juhe keskelt pooleks. Seda oli lihtne parandada.
Järgmine kord läks juhe anduri juurest katki. Tegin anduri lahti (mis küll ei olnud selleks vist ette nähtud) ja natuke tinutamist ning mõneks ajaks asi toimis. Siis läks juhe aluse juurest katki. Toona ei viitsinud enam jamada - ostsin uue aluse V+. Nüüd läks juhe katki aluse juurest ja lisaks murdus ka lenksukinnitus ära. Sobitasin nüüd vanast alusest ja uuest andurist ühe toimiva kokku. Tegin vana aluse lahti ja jälle suts tinutamist.
Nagu näha, on võimalik parandada, kuid järgmine kord ma enam jamada ei viitsi ja ostan kompuutri, mis pole VDO.

Kasutaja avatar
margo
Rattur
Postitusi: 288
Liitunud: 09. 04. 2003. 12:26

Postitus Postitas margo » 05. 10. 2004. 15:48

Märt kirjutas: P.S. minul ei ole muide ühelgi spidol ei pead ega kõrvu olnud, seega ei oska kommenteerida, kuidas seda muret lahendada...
P.S. Eesti keele sõnaraamat ÕS 1999, trükikoda AS Pakett, lk. 366
"Pani kõrvad pea alla ARGI suri" Seega, kasutasin ülekantud tähenduses vanarahva ütlust rattakompuutri kohta väljendamaks natukene vürtsikamalt kurba tõsiasja, et järjekornde VDO kompuutri alus on lakanud oma funktsioone täitmast.
Tunneme oma emakeelt.
Viimati muutis margo, 05. 10. 2004. 15:55, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 05. 10. 2004. 15:51

maakas kirjutas:Aga sain targemaks et mingit standartset viga ei ole ning julgustust et sellise vea saab ise ära parandada. Tänud soovitamast !
Seda nüüd küll, et aluste juures pole mingit keerulisemat, on ainult juhe andurist klemmideni ja eriti midagi kihva ei anna keerata. enamasti on juhe puru. oletan veel et vahel võib andur (või juhe lapitud kohast) olla nt. vee tõttu lühises. endal ei tahtnud vahel vesise ilmaga töötada...

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 06. 10. 2004. 07:55

margo kirjutas:
Märt kirjutas: P.S. minul ei ole muide ühelgi spidol ei pead ega kõrvu olnud, seega ei oska kommenteerida, kuidas seda muret lahendada...
P.S. Eesti keele sõnaraamat ÕS 1999, trükikoda AS Pakett, lk. 366
"Pani kõrvad pea alla ARGI suri" Seega, kasutasin ülekantud tähenduses vanarahva ütlust rattakompuutri kohta väljendamaks natukene vürtsikamalt kurba tõsiasja, et järjekornde VDO kompuutri alus on lakanud oma funktsioone täitmast.
Tunneme oma emakeelt.
ok-ok, ma pigem rõhusin sellele, et maakas püstitas oma probleemi, viidates sinu postitusele, jättes sinu postituses öeldu ainukeseks, mis probleemi kirjeldas, millest oli ainult võimalik välja lugeda... nojah :)

ja et natuke kummutada ütlusega "järekordne VDO..." jäävat muljet, et vaid VDO (vähemalt juhtmega) alused kipuvad üles ütlema, siis vastukaaluks lisaksin, et lisaks ühele VDO-le, on mul probleeme alusega olnud ka Sigma-dega, hetkel kahe peale kolmas Sigma peal, niiet vaatab, kaua selle alus peab, enne kui lappima pean :roll:

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”