Ratta GPSi valik

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
pwx
Rattur

Ratta GPSi valik

Postitus Postitas pwx » 06. 01. 2024. 21:57

3a kasutusel olnud Sigma Rox 12 otsustas koostöö lõpetada, seega otsin uut ratta GPSi

Kriteeriumid
* võimalikult pikk aku-iga või toimib ka lisatoitel laadides
* Pigem suurem ekraan kui väiksem, et kaarti/joont natuke mugavam vaadata oleks
* Kui aluskaart on kehv, võiks suuta joone ikka GPX faili järgi joonistada (Sigma kõige suurem miinus minu silmis)
* Võiks enam-vähem töödata vihmas, külmas, elada üle päevaseid pikki matku ja talve ka mõistlikkuse piires.

Kasutus, trennid, matkad, võistlused, niisama ringi sõitmised nii graveli kui mtb rattaga.

Sigma rox 12.1 uus versioon ei tundu igal juhul ahvatlev, nende Desktop tarkvara ei toeta niikuinii enam seda mudelit ja aluskaardid sama Openstreetmap, usun et joont ka ei suuda niisama joonistada läbi "suure rohelise ala"

Kas Garminid toimivad USB kaabel akupangast ka sabas või ainult läbi spets laadimise pinnidega mounti?

Kas Solar mudelitel on mõtet meie oludes või ei anna see oluliselt juurde? Et pigem kaabel + akupank?

Kas on midagi muud mõtet osta? Wahoo element?

Igasugune cloudi ja telefoni ühilduvus ei ole oluline ja pigem tüütu miinus minu silmis kui see kohustuslik on, Sigmal kasutasin USB kaablit ja nende desktop tarkvara ja töötas täiesti "offline modes"

Ideaalis on misiganes tarkvara piisavalt mõnus, et mnt/mtb/trail/gravel sõidud saab kõik eraldi tag-ida ja otsida ja filtreerida jne.
Keegi kindlasti küsib hinnaklassi: Ei ole oluline, ses mõttes et ei ole mingit kindlat eelarvet ees kus üle ei tohi minna. Aga kui 350 eurone teeb kõike mida mul on vaja hästi siis ei näe mõtet 600 eurosel. Kui 600 eurosel on mõni asi oluliselt parem siis on väärt minu jaoks.

Tehnik
Rattur

Re: Ratta GPSi valik

Postitus Postitas Tehnik » 12. 01. 2024. 11:37

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”