Polar Precision Performance paneb ir ühenduse ajal pange

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Polar Precision Performance paneb ir ühenduse ajal pange

Postitus Postitas alar » 06. 05. 2004. 22:42

Asi siis selline, et aeg-ajalt, kui hakkan ühendama polar 720i-d ja arvutit (HP läpakas, millel siis sisseehitatud ir) jookseb PPP soft konkreetselt kokku. Kell nagu üritab infot saata, kuid PPP hangub täitsa ära. All riba peal ir-i silt, millel klõptsates ütleb küll, et leidnud polari kella. Siis kui lõpuks saab kuidagi softi kinni (mis ei ole väga lihtne töö) ja hakkab uuesti lahtivõetud softiga ühendust looma ütleb ta, et pole võimalik seda teha, kuna ir juba töös. Siis teen arvutile restardi ja kõik töötab õlitatult. Mis värk on? Tänud.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 06. 05. 2004. 23:05

Polari suppordi lehel on mingeid ideid mida kontrollida. Alati võid ju vaadata. Kui ma hästi järele mõtlen, olid mul endal ka mingid jamad kunagi. Mitte küll läpakaga vaid tavalise lauaarvutiga, kus tiksus W98. Kas ma sellest lahti sain hetkel ei meenu (probleem umbes sama mis sinul). Võimalik, et ma sain abi nendest checklistidest, mis seal lingitud lehe allpool on, mis puudutavad ühenduse kalasid. Võimalik, et Win oli lihtsalt "hapuks läinud".
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

IR

Postitus Postitas mart2 » 07. 05. 2004. 09:46

Polari juhendis on asjale vihje sees - firma ei taga töö kõikide IR vastuvõtjatega ja seepärast on ainuke kindel vahend Polari oma juhtmega port. Kui ennem oli ka minul probleeme, siis peale väikest sisseostu on kõik korras! :D
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Re: IR

Postitus Postitas alar » 07. 05. 2004. 13:23

mart2 kirjutas:Polari juhendis on asjale vihje sees - firma ei taga töö kõikide IR vastuvõtjatega ja seepärast on ainuke kindel vahend Polari oma juhtmega port. Kui ennem oli ka minul probleeme, siis peale väikest sisseostu on kõik korras! :D
Sellisel juhul ta ei tohiks ju üldse töötada, kuid mul 100% iga kord, kui olen restardi arvutile ära teinud töötab asi laitmatult.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Re: IR

Postitus Postitas Arbo » 07. 05. 2004. 13:34

alar kirjutas:
mart2 kirjutas:Polari juhendis on asjale vihje sees - firma ei taga töö kõikide IR vastuvõtjatega ja seepärast on ainuke kindel vahend Polari oma juhtmega port. Kui ennem oli ka minul probleeme, siis peale väikest sisseostu on kõik korras! :D
Sellisel juhul ta ei tohiks ju üldse töötada, kuid mul 100% iga kord, kui olen restardi arvutile ära teinud töötab asi laitmatult.
Sellisel juhul võibki järeldada, et see IrD töötab peale restarti laitmatult:) Tuleb uskuda Polarit ja soetada nende kühvel.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 07. 05. 2004. 13:48

Minul igaljuhul on nende kühvel ja töötab 100% ilma probleemidetta alati ...

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 07. 05. 2004. 15:07

Mul jälle see eelpool mainitud Chronose junn ja töötab ka 100% alati. :)

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 07. 05. 2004. 17:52

Siinpool HP (XE3) läpakas sisseehitatud IR-ga ja töötab ka väga hästi.
720/710 peaks töötama iga ir-ga. Jutt et probleemide korral ostke polari oma on tugevalt reklaamihõnguline.

Mul on selline kahtlane kõhutunne et sinu jamad on tingitud IR "mode"'st.
Nimelt saab läpaka biosis valida 4-a erineva vahel: normal, FIR, IrDA ja ASK-IR. Ma pole küll väga pädev küsimuses, mida need täpselt tähendavad - aga proovi nendega mängida, ehk aitab. Endal kasutusel FIR ja Polar 710i töötab perfektselt.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 07. 05. 2004. 22:14

Kirsa kirjutas:Siinpool HP (XE3) läpakas sisseehitatud IR-ga ja töötab ka väga hästi.
720/710 peaks töötama iga ir-ga. Jutt et probleemide korral ostke polari oma on tugevalt reklaamihõnguline.

Mul on selline kahtlane kõhutunne et sinu jamad on tingitud IR "mode"'st.
Nimelt saab läpaka biosis valida 4-a erineva vahel: normal, FIR, IrDA ja ASK-IR. Ma pole küll väga pädev küsimuses, mida need täpselt tähendavad - aga proovi nendega mängida, ehk aitab. Endal kasutusel FIR ja Polar 710i töötab perfektselt.
Ilmselt loll küsimus, kuid pole väga arvutitundja, nii et ehk oskad informeerida mind natukene sellest kuidas ma biosile lähedale saan.

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 07. 05. 2004. 22:37

alar kirjutas:[Ilmselt loll küsimus, kuid pole väga arvutitundja, nii et ehk oskad informeerida mind natukene sellest kuidas ma biosile lähedale saan.
Sõltuvalt arvutist (õigemini tootjast) tuleb enne wini laadimist vajutada Esc, F2 või Del või veel mõnda muud klahvi. Kui tähelepanelikult arvuti käivitamisel ekraani jälgida siis näeb vajalikku hetke ka ekraanilt - "Press Del to enter setup" vms. Reeglina on paus biosi sisenemiseks üsnagi lühike, see tähendab et nobe peab olema.
Mul endal ka HP XE3 kuid pole tükk aega pidanud biosi näppima, nii et ei oska juhendada, milline klahv HP-l biosi avab :oops:

kalev
Rattur
Postitusi: 515
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 08. 05. 2004. 07:56

Kirsa kirjutas:Siinpool HP (XE3) läpakas sisseehitatud IR-ga ja töötab ka väga hästi.
720/710 peaks töötama iga ir-ga. Jutt et probleemide korral ostke polari oma on tugevalt reklaamihõnguline.
Kui ma nüüd ei eksi siis lihtsalt s710 ei tööta iga ir'ga, vaid s710i versioon. Aga sellest uuemad peaks teor kõik toimima.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”