Otsin Sigma Mirage lampe

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
fuzzz
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 22. 04. 2004. 15:00

Otsin Sigma Mirage lampe

Postitus Postitas fuzzz » 28. 04. 2004. 17:33

Oskab keegi öelda mulle, kust ma saan oma vokile sigma mirage +mirage x-i?
Rademari müüa maigutas suud ja ütles et neil 2x aastas tellitakse ja ei tea kas on tellitud jne jne....tüüpiline eesti..........

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Otsin Sigma Mirage lampe

Postitus Postitas Oliver » 28. 04. 2004. 19:57

fuzzz kirjutas:Oskab keegi öelda mulle, kust ma saan oma vokile sigma mirage +mirage x-i?
Näiteks siit. Ma teen ise ka samast kohast juba sellel nädalal ühe ostu.
Aga mis huvitavad plaanid sul suvel lambiga on? Tavasõitjal ei ole ju ennem augusti lõppu lambiga midagi teha.

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 28. 04. 2004. 20:48

Näiteks üks võimalus on minu käest osta. Kuskil kümmekond korda kasutatud. Rattal on üldjuhul olnud peal 2 x 5W lambid. Mõlemad ühesugused ning aku kannatab neid mõlemaid ka taga hoida. Pimedas annab laiema valguslaigu ning tunduvalt efektsem on ka - nagu rolleriga sõidaks keegi vastu. 20W lamp (Mirage X) on aga lihtsalt kodus sahtlis. Põhjus selles, et pole nii pimedas metsa vahel käinud, et halogeeni valgust oleks vaja. Õigupoolest valgust võiks olla küll, aga mirage Xil on see valgusvoog kuidagi kitsas ja ühte punkti suunatud. Kui mingit tehnilist rada sõita, siis on muidugi ideaalne, aga kasutada saab seda üksinda. Kui lülitad 5W ja 20W korraga sisse, siis tõmbab valguse "kollaseks" ning nähtavus on viletsam kui 5+5W. Sigma tulede juures on aga väga hea lahendus kinnitussüsteem (patenteeritud). Sekundiga on sul komplekt rattalt maas. Kaasas on ka mingeid täiendavaid vidinaid, mida ise küll pole kasutanud. Ühesõnaga see oli väike tutvustus Sigma tuledest ning kui komplekti vastu huvi, siis juba postkasti kaudu. Aga ega ma odavalt ei anna, mida võid nendest neti poodide hindadest isegi välja lugeda. Ise ostsin veel kirvemalt.
Viimati muutis surfar, 28. 04. 2004. 21:27, muudetud 1 kord.
- Väntan visaduse levialas -

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 28. 04. 2004. 21:22

surfar kirjutas:mirage Xil on see valgusvoog kuidagi kitsas ja ühte punkti suunatud. Kui mingit tehnilist rada sõita, siis on muidugi ideaalne, aga kasutada saab seda üksinda. Kui lülitad 5W ja 20W korraga sisse, siis tõmbab valguse "kollaseks" ning nähtavus on viletsam kui 5+5W.
Siis sul on akuga midagi väga halvasti. Kas sa räägid ikka sellisest komplektist? 20w lambi reflektor on "kergelt hajutav" (nagu viidatuld pildiltki näha), mis annab just ühtlase, laia ja suunatud valgusvihu.

Sigma akud on väga head: peavad kaua, säilivad kaua ja on ilma mäluefektita.

Kasutaja avatar
fuzzz
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 22. 04. 2004. 15:00

Postitus Postitas fuzzz » 28. 04. 2004. 21:43

ole hea seleta tiba võhikule :oops: kuidas see online tellimine käib?
postkasti paluks

surfar
Rattur
Postitusi: 300
Liitunud: 09. 06. 2003. 15:16

Postitus Postitas surfar » 28. 04. 2004. 21:50

Oliver kirjutas:Siis sul on akuga midagi väga halvasti. Kas sa räägid ikka sellisest komplektist? 20w lambi reflektor on "kergelt hajutav" (nagu viidatuld pildiltki näha), mis annab just ühtlase, laia ja suunatud valgusvihu.
Sigma akud on väga head: peavad kaua, säilivad kaua ja on ilma mäluefektita.
Räägin jah samast komplektist, aga usun et minu aku komplektiga pole midagi väga halvasti. Kui loed mingeid nightriderite arvamusi, siis väidetakse sama, et kahte tuld korraga pole mõtet järgi panna (mõtlen 5W+20W), kuna valgusvoog läheb viletsamaks. See 20W lambi reflektor on tõesti kergesti hajutav, aga keskmine punkt on siiski nii ere, et tekib selline täistuledega lumesajus sõitmise efekt. Kui suunad ta kaugele (milleks ta mõeldud tegelikult ongi), siis on käänulisel teel jällegi ninnaesine liiga hämar ning pead hakkama tulesi mingil hetkel ümber lülitama. Sellest tulenevalt olengi pannud kaks 5W tuld, millest üks näitab tiba ette poole ja teine valgustab lähemat ümbrust. Akude vastupidavus on nii nagu ikka - alati võiks rohkem, aga üldiselt on tehase näitajad enam vähem. 5W ca 3 tundi ja 20W ca 1 tund sõitu. Säilivust ei oska väga kommenteerida, aga see mäluefekt puudub küll st. et võid ka akut poole pealt laadida, kartmata, et ta järgmine kord ainult pool laebki. Üldjuhul soovitan siiski enne igat kindlat pimedas sõitu aku korralikult täis laadida, siis pole vaja karta, et kuskil poolel teel pimedasse jääd.
- Väntan visaduse levialas -

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 29. 04. 2004. 08:14

surfar kirjutas:Kui loed mingeid nightriderite arvamusi, siis väidetakse sama, et kahte tuld korraga pole mõtet järgi panna (mõtlen 5W+20W), kuna valgusvoog läheb viletsamaks.
Mul on endal sama toode ja kannatab 45min sõita 5+20 reziimis, ennem kui hakkab väsimuse märke andma. Ja kui annab ja 20 watist välja ei lükka, siis on ka 5 minutiga päris pime (samas 5 watisega saab veel pool tundi sõita). tean ühte meest veel kellel on Mirage ja ka temal töötab 5+20 ilma probleemideta.

Samuti pimedas metsas valgustab ainult 20w väga hästi nii 3-e kui ka 30-e meetri peale (ca 50 m on väga hästi nähtav). Ise sõidan enamasti ainult 5-ega, 25..30 km tunnis liikumiseks on piisav. See on isiklik kogemus, mitte netist loetu. Kuna pime hooaeg on läbi, siis võib sügiseni teema sulgeda.

karuohakas
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 03. 05. 2004. 20:52

Postitus Postitas karuohakas » 05. 05. 2004. 13:11

Sooviks osta samuti Sigma Mirage + Mirage X lambikesi. Aga Eestis neid siis vabamüügis pole...?
Kui kellegil plaan neid kuskilt veebist tellida, siis telliks parem koos..võib-olla... :P

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 05. 05. 2004. 13:39

karuohakas kirjutas: Sigma Mirage + Mirage X lambikesi... vabamüügis ?
Lambikesed saabuvad ntx Pärnus Ringi tn. poodi järgmine nädal 8) . Poe tel. 4431359
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

karuohakas
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 03. 05. 2004. 20:52

Postitus Postitas karuohakas » 05. 05. 2004. 23:24

mart kirjutas:
karuohakas kirjutas: Sigma Mirage + Mirage X lambikesi... vabamüügis ?
Lambikesed saabuvad ntx Pärnus Ringi tn. poodi järgmine nädal 8) . Poe tel. 4431359
ohhoo.. njah... tore, et siiski... maksab see lõbu mingi ligi 800 eeku, kuiühte sügisest posti lugeda: viewtopic.php?t=2696&highlight=sigma+mirage#24481 :)
..või..?

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”