veic nihkes küsimus aga polar loop vs nike fuelband

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Mestizo
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 10. 11. 2010. 23:45

veic nihkes küsimus aga polar loop vs nike fuelband

Postitus Postitas Mestizo » 11. 02. 2015. 19:56

Kas oskaksite soovitada kumb neist on kasutaja sõbralikum ja kui keegi kasutand siis mis mulje on jätnud

Tänud kes viitsivad ja oskavad vastata.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: veic nihkes küsimus aga polar loop vs nike fuelband

Postitus Postitas erikr » 12. 02. 2015. 06:56

http://lmgtfy.com/?q=polar+loop+vs+nike+fuelband.

Ise olen igapäevaselt loopi kasutanud aasta jagu, sugulased kinkisid.
Kõndimise samme loeb õigesti.
Sobivat pulsivööd mul pole, seega rattatrennist saadav info on rohkem kui puudulik Loopi enda veebilehelgi on kirjas, et näitab tegeliku pingutusega võrreldes vähem "samme".

Minu arvates sobib istuva-lösutava eluviisiga inimesele, keda huvitab eelkõige tagasiside selle kohta, kas ta on päeva jooksul piisavalt liikunud, kas on normikohased "sammud täis saanud". Une kvaliteedi osas saab ka üsna rahuldavat tagasisidet, igasugune rapsimine ja vähkremine fikseeritakse ära.

On Flow portaal ja androidi ja õuna äppid info vaatamiseks ja "analüüsiks". Eeldab flow konto loomist.

Trenniks kasutan "päris" asja.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
kaaler
Rattur
Postitusi: 215
Liitunud: 24. 08. 2010. 22:56

Re: veic nihkes küsimus aga polar loop vs nike fuelband

Postitus Postitas kaaler » 15. 03. 2015. 22:12

Ma tänaseks üle 3a Nike Fuelbandi kandnud 24/7. Tore ja lõbus, eriti abiks näitamaks hetkesid, kui sa laisaks muutud ja punasesse lähed. Ta mind sellega päris sageli õhtuti jooksma ajanud, eriti esimestel aastatel. Rattasõidul temast vähe tolku, rohkem jooksmiseks sobilik, kuivõrd paikneb käe peal ja rattasõidul pole suurele pingutamisele vaatamata eriti midagi mõõta. Hea vaadata oma igapäevast liikumisaktiivsust pikema perioodi jooksul. Fun, kestab ühe laadimisega mitu nädalat, süngib juhtmevabalt, näitab vajadusel ka sammusid/kaloreid/jmt, näeb nähtamatu välja. Kui ära laguneb, siis uut asemele ei osta, kuna viimase poole aasta jooksul pole jälginud muud kui kellaaega. Paremat klienditeenindust kui NIKE pole kogenud, olen 3 aasta jooksul 2 korda tasuta uue seadme saanud - 1 korral lõhkusin ise ära, teisel korral oli garantiijuhtum.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”