Garmini abi, probleemid, mured

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Omiar » 31. 05. 2013. 11:12

Kas kellegil on olnud probleeme Garmini puhul pulsivöö liiga kerge "katki" minemisega ja et Spd/Cad andurilt ei saa ühte või mõlemat signaali kätte? Kompuutriks on Edge 500.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas erikr » 31. 05. 2013. 11:26

Olen Edge 800-ga 2 pehmet vööd ära pidanud 1,5 aastaga, nüüd ostsin "jäiga". Eks näis kas peab paremini.
cad/spd andur on ok olnud, aga kuna kiirust mõõdab ka GPS kenasti, olen kodaramagnetist loobunud. Cad andur töötab normaalselt originaalpatareiga.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Omiar » 31. 05. 2013. 17:33

Vöö eluiga siis umbes sama nagu sul.
Ostsin enda oma augusti kuus ning kuni novembri lõpuni oli ok. Nii kui hakkasin suusatamise puhul ka Garmini kasutama, hakkas pulsinäit valetama. Pulss kas jäi mingile numbrile "kinni" või kukkus ebanormaalselt madalaks ja jäi sinna "kinni". Uuesti niisutamine trenni käigus ei aita. Sama probleeme nüüd ka soojade ilmade puhul. Kui panen Polari vöö (Garmini anduriga), siis näitab õigesti.

Ok, vöö katki, pole hullu. Aga nüüd ratta peale tagasi pannes, kiiruse näit ei tööta. Panin ka uue patarei aga ei midagi. Cadence näitab korrekselt. Ega tast tolku pole ja saaks GPS-i kasutada aga no asjad võiks siiski töökorras olla selle raha eest.
Samas tuleb meelde, et talvel sai vist ka Edge 500 enda soft uuendatud.

Alfonze
Rattur
Postitusi: 349
Liitunud: 11. 07. 2003. 11:02

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Alfonze » 21. 06. 2013. 15:59

Hiljuti tuli veel uus soft (3.2), võid proovida, kuigi mul käib ka eelmisega (3.0) suht veatult kõik. Uue softi puhul muidugi hoiatus, et Garmini foorumis inimesed kurdavad pisut probleemide üle...

Kasutaja avatar
Henno
Rattur
Postitusi: 724
Liitunud: 07. 08. 2009. 09:01

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Henno » 21. 06. 2013. 16:29

Garmin 500 alates kevad 2011 tihedas kasutuses joostes, suusatades ja rattaga sõites, siiamaani kõik toimib ideaalselt.

Kiiruse/kadentsianduri kiiruse näidu puudumise vastu aitab kodaramagneti asendi korrigeerimine ... mul ka aegajalt kadus see näit ära, kuid kodaramagneti liigutamine aitas alati
Jalgratturid omavahel: kuidas Cube käratab? :)

Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Omiar » 25. 06. 2013. 20:59

Nii, sai uus vöö muretsetud. Vaatame kas viga püsib või mitte.
Henno kirjutas:Kiiruse/kadentsianduri kiiruse näidu puudumise vastu aitab kodaramagneti asendi korrigeerimine ... mul ka aegajalt kadus see näit ära, kuid kodaramagneti liigutamine aitas alati
Mul pole viga selles. Peale resetti peaks andur vilgutama punast ja rohelist tuld magneti möödumisel aga mul vilgutab ainult kadentsimagneti puhul.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Kuldar » 14. 07. 2013. 20:16

nii, lgp. küberneetikud
kas Garmini vöö tuleb peale patarei vahetamist kuidagi uuesti kodustada? mingi reset vmt.
Või on vöö lihtsalt kutu? mingi aeg pulsinäit hangus ära ära ja siis enam vabsee ei näidanud. Panin vööle uue patarei aga ikka tumm.
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas erikr » 14. 07. 2013. 21:39

Kuldar kirjutas:nii, lgp. küberneetikud
kas Garmini vöö tuleb peale patarei vahetamist kuidagi uuesti kodustada? mingi reset vmt.
Või on vöö lihtsalt kutu? mingi aeg pulsinäit hangus ära ära ja siis enam vabsee ei näidanud. Panin vööle uue patarei aga ikka tumm.
Pehme vöö, st klemmid tekstiilist rihmal.
Kui uus paaritamine ei toimi, on vöö kutu. Kirjeldus kisub sinnakanti. Mul endal läks samuti. Kolmanda vöö hankisin "jäiga".
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

ivoSKP
Rattur
Postitusi: 130
Liitunud: 03. 08. 2012. 21:03

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas ivoSKP » 06. 01. 2015. 18:37

Ons veel kellegil Edge 500 LCD ekraaniga muresid esinenud?
Nt. kui 1/4 ekraanist on muutunud loetamatuks seoses kergest vaibale kukkumisest tekkinud mikromõrade ja "tindi" laialivalgumise tõttu?
Ons keegi abi saanud garantiiteenindusest sellisel puhul?
Tänud vastajaile.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas KaupoR » 10. 02. 2015. 19:00

Mis värk Garminil on treeningute nimetamisega? Jutt Forerunner 620 mudelist. Tallinnas treenides on vaikimisi trenni nimi "Upinniemi Cycling" ja nüüd Otepääl nimetab automaatselt trenni "Печоры Cycling". Kas Upinniemi ja Petseri on kaks lähimat Garminile teada-tuntud asustatud kohta, mille järgi mind positsioneeritakse? Saab seda asukoha fiitchöd kuidagi välja lülitada?
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
dh
Rattur
Postitusi: 687
Liitunud: 22. 03. 2005. 14:14

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas dh » 10. 02. 2015. 19:49

KaupoR kirjutas:Mis värk Garminil on treeningute nimetamisega? Jutt Forerunner 620 mudelist. Tallinnas treenides on vaikimisi trenni nimi "Upinniemi Cycling" ja nüüd Otepääl nimetab automaatselt trenni "Печоры Cycling". Kas Upinniemi ja Petseri on kaks lähimat Garminile teada-tuntud asustatud kohta, mille järgi mind positsioneeritakse? Saab seda asukoha fiitchöd kuidagi välja lülitada?
Olen ka tähele pannud (Fenix 2 siin) - mulle topitakse rootsikeelseid termineid treeningunimeks, sõltumata sellest kus ma trenni teen. Ei ole leinud kohta kust seda timmida saaks. Samas pole ka piisavalt probleemiks, nagunii panen alati ise uue nime.

Rain
Rattur
Postitusi: 220
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Rain » 10. 02. 2015. 20:01

KaupoR kirjutas:Mis värk Garminil on treeningute nimetamisega? Jutt Forerunner 620 mudelist. Tallinnas treenides on vaikimisi trenni nimi "Upinniemi Cycling" ja nüüd Otepääl nimetab automaatselt trenni "Печоры Cycling". Kas Upinniemi ja Petseri on kaks lähimat Garminile teada-tuntud asustatud kohta, mille järgi mind positsioneeritakse? Saab seda asukoha fiitchöd kuidagi välja lülitada?
Märkasin ka üllatusega ca kuu aega tagasi, et trenni nimetusse on ilmunud miski Upinniemi. Pole siiani süvenenud, kust see tekkis ja mida see tähendab aga meeleldi loobuks sellest kui keegi ütleks kuidas seda teha. Mul on seadmeks Forerunner 405, seega seadmest vist ei olene?

ivoSKP
Rattur
Postitusi: 130
Liitunud: 03. 08. 2012. 21:03

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas ivoSKP » 10. 02. 2015. 21:33

Ons veel kellegil Edge 500 LCD ekraaniga muresid esinenud?
Nt. kui 1/4 ekraanist on muutunud loetamatuks seoses kergest vaibale kukkumisest tekkinud mikromõrade ja "tindi" laialivalgumise tõttu?
Ons keegi abi saanud garantiiteenindusest sellisel puhul?
Tänud vastajaile.
Ise küsin, ise vastan.
Ei korva garantii ekraanivahetust. Pm ja ilustamata öeldes saadab Garmin su pimedasse paika. Niipalju kui uurisin siis see on tal üldine policy või nii. Ja miks ma sellest teema üldse tõstsin on selles, et kui ratta reisarvesti suisa kergest põrkest sisemise vigastuse saab ja ilma et väliskestal kriimukestki oleks, siis see viitab seadme siseelu nõrkusele ja peaks olema õiglustundele vastavalt garantiijuhtum. Aga see on puhtalt minu arvamus, aga nii et hoidke oma garmineid kui si__a pilpal.

ivoSKP
Rattur
Postitusi: 130
Liitunud: 03. 08. 2012. 21:03

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas ivoSKP » 10. 02. 2015. 21:39

"Печоры Cycling".
Mul tuleb Samolva (Tartumaal), mis on idas üle Lämmijärve mingi külake.... Õnneks saab Stravas Garmini keskkonnaga linkida ja Strava on hoopis mõnusam koht jälgida-toimetada.

Omiar
Rattur
Postitusi: 416
Liitunud: 13. 07. 2011. 21:38

Re: Garmini abi, probleemid, mured

Postitus Postitas Omiar » 12. 02. 2015. 10:03

ivoSKP kirjutas:
Ons veel kellegil Edge 500 LCD ekraaniga muresid esinenud?
Nt. kui 1/4 ekraanist on muutunud loetamatuks seoses kergest vaibale kukkumisest tekkinud mikromõrade ja "tindi" laialivalgumise tõttu?
Ons keegi abi saanud garantiiteenindusest sellisel puhul?
Tänud vastajaile.
Ise küsin, ise vastan.
Ei korva garantii ekraanivahetust. Pm ja ilustamata öeldes saadab Garmin su pimedasse paika. Niipalju kui uurisin siis see on tal üldine policy või nii. Ja miks ma sellest teema üldse tõstsin on selles, et kui ratta reisarvesti suisa kergest põrkest sisemise vigastuse saab ja ilma et väliskestal kriimukestki oleks, siis see viitab seadme siseelu nõrkusele ja peaks olema õiglustundele vastavalt garantiijuhtum. Aga see on puhtalt minu arvamus, aga nii et hoidke oma garmineid kui si__a pilpal.
Mul on 2-3 korda maha kukkunud, kuid ei ekraan ega siseeelundid pole teist nägu selle peale teinud. Ei ole ka mujal tähele pannud, et nõrkuse üle kurdetakse. Pigem üksik õnnetus juhus.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”