Garmin Training Center

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 25. 01. 2013. 18:41

Nimelt mure siis antud programmiga. Tegemist siis Garmini arvutipõhise treening programmiga. Kuna IT - ei ole minu tugevaim külg siis teen aeg-ajalt backup Garmini failidest, sest kunagi ei tea kuniks mõni elektrooniline vidin oma tööpäeva lõpetab ja seda igaveseks.

File rippmenüüst annab otse valida kohe Backup"antud kasutaja". Varemalt on kõik toiminud aga hetkel enam mitte - annab mingi error vea teate. Sain kuidagi salvestatud kaustade kaupa History - tehes Export"mingi kaust" ja siis salvestasin selle. Samas proovisin siis seda History faili üles laadida Garmin Conect ehk siis treening päeviku interneti versiooni - kohati laadis üles ja kohati mitte. Samas ma ei ole kindel kui peaksin näiteks Garmin Training Center ümber tõstma teise arvutisse siis puhtalt see history ei liigita ilmselt korralikult eraldi kaustadesse jooks/ratas jne. Jääb terve hunnik faile lihtsalt läbisegi ja mingi pooleaasta treeninguid uuesti käsitsi ümber tõstma vastavatesse kaustadesse on ikka paras kosmos.

Oskab keegi mingit nõu anda või on see backup teema lihtsalt ajutine kuni tuleb softi uuendus ja hakkab uuesti toimima?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas erikr » 25. 01. 2013. 19:19

Just proovisin, toimis nagu kulda. Versioon 3.6.5
Veidi alla sekundi aasta treeningud backupitud 20 MB failiks

Hirmsasti oleks abiks anda teada see "mingi error vea teade", saaks oletada vea reaalset põhjust.

Veel teen "backupi" *.fit failidele, millised kopeerin mingi aja tagant Garminist arvutisse. Et kui "andmebaas" läheb sõlme ja sama jama on juhtunud backuppides, on vähemalt originaalfailid võtta ja neist taastada.
Lisaks kõigest sellest mudast koopia teises arvutis ja ka välisel kõvakettal, mida ei hoia kodus. Nii
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 25. 01. 2013. 21:23

Nii katsusin selle vea teate kuidagi salvestada - no just ei õnnestunud kõige paremini aga vast saab aru midagi. Versioon tundub samuti olevat 3.6.5.

Üldiselt toksin kilplase kombel saadud info Polari ProTraineri käsitsi ümber, kuna sealne lahendus tundub meelepärasem. Aga sellegi poolest lahterdan ka Garminis alad eraldi kuude ja nädalate kaupa. Tagant järgi Garminis väga lihtne võrrelda mahtusid näiteks aasta taguse ajaga.

Proovin selle vea teate pildi siia panna - ehk on abiks mingil moel.
Pilt

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas erikr » 25. 01. 2013. 21:45

Suht arusaadav veateade ju.

The system cannot find the path specified.
Path: E:\Polar ProTrainer backup failid\

Garmini soft ei leia seda kataloogi üles. On ta sul statsionaarsel kõvakettal või USB seadmel?
Vaata Exploreriga, kas ja kus ta sul on. Peab olema esimese tasandi kataloog mingil kettal.

Ise kasutan SportTracksi. Meenutab funktsionaalsuselt Polarit, talle on hunnik pluginaid. Kasutajaliidesega ja programmi loogikaga kohanemine võtab muidugi omajagu aega. Garmini soft on suht nudi treeningute analüüsiks
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 25. 01. 2013. 21:55

Aga kurb on see, et mul ei olegi E ketast. Kui selle välise ketta järgi panen(usb) on see hoopis H. Seejärel pakub ta Browse ja kui sinna vajutada, et uus koht siis valida see H ketas siis - tuleb järgmiseks see veateade.
Kui internet on järgi siis pakub võimaluseks, et saada vea teade Garmini tegelastele ja vajutades no thanks viskab kogu programmi kinni. Kui netti pole siis pakub sellise võimaluse nagu pildil näha.
Talupoja loogika ütleb, et topiks niipalju seadmeid järgi, et lõpuks see väline ketas oleks E ning loota, et Garmin siis leiab selle üles... kuigi tundub apsurd veidi.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 25. 01. 2013. 22:14

Talupoja loogika ei tööta, sest siis ei olnud arvuteid :D isegi kui kõik usb pordid seadmeid täis toppida ja viimasena väline ketas panna kus asub siis see kadunud kaust on see ketas ikkagi H mitte ei lähe tähestiku järgi edasi.

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas siim_s » 25. 01. 2013. 22:19

1) Kas kuskilt seadetest seda kataloogi muuta ei saa? Mul backup varianti pole (kuna kasutusel maci versioon), aga File -> Export all data ja export activities annavad mõlemad valiku, kuhu kausta ma tahan neid faile panna.
2) Miks üldse eraldi seda backuppida? Kui info pärast kardad, siis mõistlik ju kõik info kuskile välisele kettale sünkroniseerida.
3) Training Center on üsna kasutu programm - Garmini põhiaur on ikka veebipõhisele Connectile läinud, mis järjest paremaks on muutunud ja mulle täitsa meeldib juba.
4) Koopiate mõttes on minul näiteks nii, et loomulikult teeb arvuti kõigest vajalikust välisele kettale koopia, aga lisaks on kõik olemas Garmin Connectis (eeldan, et sealt asjad iseenesest ära ei kao) ja sealt omakorda sünkroniseerin info ka Sportlyzerisse (seda oskab ta ka ise teha automaatselt) ja Endomondosse. Kokku siis info viies kohas: Garmin Training Center, väline kõvaketas, Gamin Connect, Sportlyzer, Endomondo. Tõsi, ühe ropsuga ja mugavalt algfaile taastada/kopeerida saab vist ainult esimesest kahest.

Edit: Muide, Garmin Connectist saab kõike korraga alla laadida selle lehe abil: http://www.sideburn.org/garmin/ Proovisin - aega võttis, aga lõpuks tekkis mulle arvutisse kataloog, kus on palju tcx faile. Seega paistab, et toimib.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 25. 01. 2013. 23:07

Üldiselt siiani kuni see backup toimis oligi nii, et valisin backup ja siis sain sealt veel uuesti valida avanevast aknast Browse ning seejärel juba sinna kuhu iganes ma seda siis ka ei tõstaks - tavaliselt siis sinna usb välisele kettale. Aga hetkel kui võtan browse siis ei tule lahti see tavapärane valikute aken vaid hoopis kohe see vea teade.

See File - Export on ka mul olemas aga siis ta teeb selle faili lihtsalt history failiks ja ma kardan, et kui ma peaksin nullist hakkama taastama Garmin TC siis ta ei pane enam kataloogi vaid viskab kaustad ritta nagu siis kui treeningut esailgu alla laadides.

Garmin Conect on jah hea asi aga jama selles, et mul ei ole koguaeg internetti ja ma ei oska enam sealt tagasi Training Centre seda infi laadida. Lisaks muidugi on netiversioonil korralik Google põhine kaart kus ikka tänavad ja asjad ka peal. Selles TC on mul põhimõtteliselt suured magistraalid ja hall maalapp. Kuna väline ketas ka ei ole pidevalt järel siis mingit auto sünkrooni ka nagu teha ei saa. Selleks olengi siis aegajalt backup teinud juhuks kui midagi kokku jookseb.

Üldiselt kasutan Polar ProTrainerit treeningute analüüsiks ja salvestamiseks - õnneks hetkel sellega kõik korras sai kõik duubeldatud aga kuna treeningutes kasutan jälle Garmini seadet siis olen ka TC lisaks teatud moel andmeid salvestanud ja lahterdanud. Nüüd ongi väga nukker, et ei tea mis teha - tavaliselt kui juba mingeid erroreid viskama hakkab siis ei ole see total crash ka enam kaugel. Praegu üritangi siis leida lahendust kuidas saada backup tööle või siis enam mitte hetkel juurde treeninguid salvestada. Teha uninstall ja siis pool aastat mis on viimasest backupist möödas lihtsalt paar päeva vaeva näha ja andmeid uuesti lahterdama hakata. Vastasel juhul kui ma praegu lahendust ei leia siis hiljem on juba andmeid veel rohkem mis kuskil ripakil.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas erikr » 26. 01. 2013. 00:09

Kas muud programmid näevad seda USB seadet?
Saavad sealt lugeda või sinna kirjutada?
Rebooti oled proovinud?
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas -common- » 26. 01. 2013. 00:29

Jah muidu ei ole probleeme selle välise seadmega. Saab lugeda, kirjutada jne. Kuna just tegigi arvuti omast vabast tahtest shut downi siis tõstsin kõik vajaliku välisele kettale ja hakkasin backup tegema. Kõik teised asjad mis vaikselt arvuti C kettale ja desktopile kogunevad sai probleemideta tõstetud aga ainukesena Garmin peab võitlust.

Rebooti ei ole proovinud.

Kas on võimalik, et kondab kuskil süsteemis mõni viirus/troojan või kuida neid kutsuda mis blockib mingit moodi siis seda Garmini programmi. Kuigi tundub veidi sürr, et mingi viirus peaks olema orjenteeritud nii mõtetule progele. Ülejäänud asjad kõik toimivad - paar iseseisvat sulgemist on teinud. Läheb vist maru hitimehe valdkonda teema ära juba. :?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas erikr » 26. 01. 2013. 06:37

Tee reboot ka ära.
Kui peale seda on sama seis, pöördu ehk hinnavaatlus.ee foorumisse. Oleks lootust, et sealt saaks kiiremini lahenduse.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
dnq
Rattur
Postitusi: 180
Liitunud: 16. 09. 2010. 12:26

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas dnq » 26. 01. 2013. 13:01

Kui siin juba jutt Garmin Connecti peale läks siis minu poolt üks küsimus ka selle kohta.
Kas ma saan õigesti aru, et endiselt ei ole Connectis võimalik saada koondvaadet erinevates pulsitsoonides veedetud aja kohta?
siim_s kirjutas: 3) Training Center on üsna kasutu programm - Garmini põhiaur on ikka veebipõhisele Connectile läinud, mis järjest paremaks on muutunud ja mulle täitsa meeldib juba.
Glory is earned, not given.

Kasutaja avatar
siim_s
Rattur
Postitusi: 1117
Liitunud: 03. 04. 2006. 07:58

Re: Garmin Training Center

Postitus Postitas siim_s » 26. 01. 2013. 14:02

dnq kirjutas:Kui siin juba jutt Garmin Connecti peale läks siis minu poolt üks küsimus ka selle kohta.
Kas ma saan õigesti aru, et endiselt ei ole Connectis võimalik saada koondvaadet erinevates pulsitsoonides veedetud aja kohta?
Seda infot näitab väga kenasti Sportlyzer, mis omakorda oskab GC'st automaatselt sünkida trenne.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”