Garmin Edge 705

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas MarttiM » 09. 01. 2011. 15:03

kuidas teil õnnestub seda vidinat kasutada suusatamisel? minu oma valetab km ja kalorite kohapealt kõvasti, km näitab vähem ja kaloreid rohkem. kuidas teil lood ja mis seadistusi peaks muutma?
ps. mul on pandud jalakäija reziimi.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas meelisxxx » 11. 01. 2011. 08:02

MarttiM kirjutas:kuidas teil õnnestub seda vidinat kasutada suusatamisel? minu oma valetab km ja kalorite kohapealt kõvasti, km näitab vähem ja kaloreid rohkem. kuidas teil lood ja mis seadistusi peaks muutma?
ps. mul on pandud jalakäija reziimi.
Mina kasutan suusatamisel ja harva ka (pikemal) jooksmise treeningul. Seade on siis seljataskus. Kalorite kohapealt ei oska kahjuks öelda, kuna ma neid pole jälginud eriti. Distantsi näitab suusatamisel tõesti vähem, midagi hullu ei ole aga ikkagi. Ma ise olen arvanud, et see viga tekib kõrguste vahest aga ma pole muidugi mingi spetsialist :) Kui mul on seade kuskil taskus, kus peale pikemat suusatamist läheb ehk natukene niiskeks, siis ei saagi seal ju kõrgust õigest arvutada. Kui kaardi peal läbitud distantsi vaadata, siis see on üldiselt ikka nii nagu sai liigutud.
Rattaga sõites on seade lenksul ja sellist probleemi peaaegu ei esine.

valts
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 06. 10. 2008. 13:52

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas valts » 16. 01. 2011. 12:06

Pole küll päris teemasse, aga seotud just selle seadmega.
Nimelt suusakinnastega kasutades on kuidagi saladuslikul kombel jalga lasnud kaardipesa kate. Sellega seoses küsimus suurele ringile: ega kellelgi pole utiilset Edge't, millelt leiaks asendust?
Vastused privasse.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas -common- » 08. 02. 2011. 18:27

Mul ka sama jama kilomeetrite ja kaloritega - proovisin hoida seadet treeningu ajal niiskuskindlas kotis aga selline tegevus ei toonud loodetud tulemust. Samas mingi viis trenni tagasi mõõtis kilomeetreid suhteliselt tõetruult - vähemalt ei tekkinud kahtlust, et midagi võiks paigast ära olla! Mida veel proovida,et tulemus veidi täpsemaks muutuks või vähemalt endiseks?

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas MarttiM » 27. 03. 2011. 18:46

mida teha siis, kui connecti trenni andmeid allalaadides uploading ei lõppegi....

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas Veiko V » 27. 03. 2011. 18:55

MarttiM kirjutas:mida teha siis, kui connecti trenni andmeid allalaadides uploading ei lõppegi....
Eks sul ole seal liiga palju trenne all, sellel juhul ta jookseb kokku, tee puhastust, kui sa just ei vaja neid Garminis :) :D
Kasuta manual upload`i saad kordades kiiremini :)))
Tiguliikur :)

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas meelisxxx » 22. 04. 2011. 13:20

On kellegil sellist jama ka olnud, et Garmin 705 näitab peale trenni pulsiandmeteks keskmist nt 204 ja max 246? Seda mitte siis kuskil kõrgepingeliini all vaid jooskvalt, minul näiteks teist nädalat järjest juba. Ei tahaks uskuda, et mu mootor nii "võimsaks" talvega on treenitud :)
Talvel suusatamisega tegeledes oli kõik ok, kui suusad pööningule tõstsin vahetasin ka pulsokal patarei ära (on õige). Nüüd olen kaks nädalat jooksnud ja rattaga sõitnud, ning pulss stabiilselt üle 200 :)

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas -common- » 05. 05. 2011. 09:44

Minul on sellist asja juhtunud kui tuulega särk vastu rinda taob - nt kiirel laskumisel siis samuti on visanud pulsi mingi 250 peale. Joostes tugeva tuulega ka sama jama - kui tuulekas kloppima kipub siis tasub pulssi vaadata et mega numbreid ei näitaks. Sõidusärgi olen tavaliselt sellisel hetkel pükste traksi vahelt läbi surunud hoiab rohkem trimmis ja seejärel pole pulssi enam valesti lugenud. Samuti tasub treeningu algul vaadata, et aparaat õieti loeks - vahel kipub liialdama pulsiga siis panen tatti juurde ja liigutan vööd siis olen paika saanud näitajad.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas meelisxxx » 05. 05. 2011. 09:56

Ma vahepeal sain juba jälile milles asi. Nimelt pulsokavöö patarei pesa tihend oli ära väsinud ja niiskust läbi lasknud, ning niiskus oli koos patareiga vöö sisemuses piisava pahanduse teinud, et enam sellest vööst asja pole.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas MarttiM » 27. 05. 2011. 10:37

-common- kirjutas:Minul on sellist asja juhtunud kui tuulega särk vastu rinda taob - nt kiirel laskumisel siis samuti on visanud pulsi mingi 250 peale. Joostes tugeva tuulega ka sama jama - kui tuulekas kloppima kipub siis tasub pulssi vaadata et mega numbreid ei näitaks. Sõidusärgi olen tavaliselt sellisel hetkel pükste traksi vahelt läbi surunud hoiab rohkem trimmis ja seejärel pole pulssi enam valesti lugenud. Samuti tasub treeningu algul vaadata, et aparaat õieti loeks - vahel kipub liialdama pulsiga siis panen tatti juurde ja liigutan vööd siis olen paika saanud näitajad.
mul on viimasel ajal sarnast anomaaliat esinenud, seda just õhukese särgiga ja kiiresti sõites. Laskumistel viskab pulsi üle 200 ja Hobukat Nõmmel võtan 50-ga:) Paksemate riietega on jällegi kõik vinks-vonks.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas MarttiM » 27. 05. 2011. 10:42

viimasel ajal on probleemiks, et trenne ei ole võimalik arvitisse laadida. Kõik justkui toimib, kuid tulemiks on kirje: "No new activities to upload." Samas seadme ajaloost vaadates on trennid olemas ja puha! On kellegil sama jama esinenud?

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas Veiko V » 27. 05. 2011. 11:00

MarttiM kirjutas:viimasel ajal on probleemiks, et trenne ei ole võimalik arvitisse laadida. Kõik justkui toimib, kuid tulemiks on kirje: "No new activities to upload." Samas seadme ajaloost vaadates on trennid olemas ja puha! On kellegil sama jama esinenud?
Kas ei leia neti versioon või TC arvutis?
Tiguliikur :)

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas MarttiM » 27. 05. 2011. 12:18

Veiko V kirjutas:
MarttiM kirjutas:viimasel ajal on probleemiks, et trenne ei ole võimalik arvitisse laadida. Kõik justkui toimib, kuid tulemiks on kirje: "No new activities to upload." Samas seadme ajaloost vaadates on trennid olemas ja puha! On kellegil sama jama esinenud?
Kas ei leia neti versioon või TC arvutis?
Tõrge on mõlemaga.

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas -common- » 31. 01. 2012. 00:48

Mingi imelik häda tuli külge - tundub olevat sama jama nagu eelmisel postitajal. Treening on seadmes ilusti olemas, kuid arvuti jaoks on fail vigane. Kustutasin viimase treeningu ära, et äkki sellel miski jama aga ei tunne ühtegi treeningut ära mis seadmes varemalt on salvestunud. pm history kausta ei lase üldse avada ütleb: the file or directory is corrupted and unreadable.
Kellelgi sama mure? Eelmise postituse autor leidis mingi lahenduse? Kogu vana treeningmälu seadmest maha kustutada?

-common-
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 08. 10. 2009. 22:39

Re: Garmin Edge 705

Postitus Postitas -common- » 31. 01. 2012. 17:13

-common- kirjutas:Mingi imelik häda tuli külge - tundub olevat sama jama nagu eelmisel postitajal. Treening on seadmes ilusti olemas, kuid arvuti jaoks on fail vigane. Kustutasin viimase treeningu ära, et äkki sellel miski jama aga ei tunne ühtegi treeningut ära mis seadmes varemalt on salvestunud. pm history kausta ei lase üldse avada ütleb: the file or directory is corrupted and unreadable.
Kellelgi sama mure? Eelmise postituse autor leidis mingi lahenduse? Kogu vana treeningmälu seadmest maha kustutada?
Eile tekkis siis selline mure - täna sain sellele lahenduse. Panen selle siia ka üles ehk abiks teistelegi.

- Connect 705 to PC
- Open My Computer (if it dosnt do so itself)
- Identify your Garmin Edge drives - there are 2! if you have the SD map card also.
- If in doubt witch is witch, open the Safely Remove Hardware icon on your bottom right Windows desktop - it will show your Edge device (internal memory) as "Garmin Edge 705 Flash USB Device", and the SD card as Garmin Edge 705 SD Card USB Device"
- Find the relevant drive mentioned after Garmin Edge 705 Flash USB Device, in my case H: in Windows MyComputer
- Right click on the drive
- Choose Format (OBS: be darn sure its your 705 internal memory you format, and NOT you SD Card! - if in doubt pull the SD Card out of the device before you start anything)
- Press Start.

Thats it. Everything showed up again when I connectet the 705 one more time - inclusive a dummy History file. And Both WebUpdater and TrainingCenter recognizes the device. Incredible....

Lühidalt siis. Tegin copy paste kõikidest folderitest mis on seadmes välja arvatud History siis My Computer ja Format seadmele enne eemaldasin SD mälukaardi. Hiljem tõstsin puudu olevad kaustad tagasi sealt kuhu nad salvestasin. Seejärel mälukaart sisse tagasi test treening ja töötab! Miinuseks on see, et kogu treeningu ajalugu muidugi kaob seadmest. Minu puhul siis 1 treening kuna enamjaolt iga päev sisestan treeningud arvutisse seega kui väga pikk alla laadimise vahemik ei ole siis täitsa ok lahendus.

Kogu arutelu kus selle lahenduse leidsin on 5 leheküljel: https://forums.garmin.com/showthread.php?t=4976&page=5

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”