Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Rings
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Postitus Postitas Rings » 25. 01. 2009. 21:16

Olen Polar s625x pulsikella omanik. Kell on 2 aastat vana, seega ilmselt garantii läbi. Patarei olen vahetanud nii kellas kui vöös ühel korral - 2008. juuli alguses Tallinna Postimaja "volitatud" kellassepa juures.

Viimastel nädalatel on mu kell hakanud kummaliselt käituma:

* IrDA ülekanne, mis seni on sadu kordi väga hästi töötanud, ei taha enam töötada (mõnikord ei suuda üldse ühenduda, mõnikord ühendub, aga andmeülekanne katkeb.. andmeid olen suutnud edukalt lugeda ühel korral ligi 20-st katsest)
* IrDA ülekandel muutuvad numbrid kella ekraanil kohati tuhmiks "Infrared COM" menüüs
* Täna läks kellaaeg läks iseenesest tagasi 2004. aasta oktoobrisse
* Kui vajutan ekraani taustavalgustuse nuppu, siis ekraanipilt kas kustub täielikult või lähevad kõik pikslid ekraanil mõneks sekundiks põlema ja siis tuleb tavaline kella pilt ette (nagu teeks restarti)

See kõik paneb mind arvama, et äkki on patarei uuesti tühjenemas. Patareivahetuse hoiatustuli samas ei põle ja patareivahetusest on möödas napilt üle poole aasta (eelmine patarei kestis pea poolteist aastat). Minu trennikoormus on üsna madal (2x nädalas 1h + mingid pikemad matkad vms harva).. mis on ~sama, mis see oli eelmise patareiga.

(jah, ma saan aru, et s625x on sellise koormuse juures overkill :D)

Palun teie hinnangut:

* Kas viga võib olla tühjenevas patareis või näitab selline käitumine mingit muud probleemi?

arnea
Rattur
Postitusi: 1225
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Postitus Postitas arnea » 25. 01. 2009. 21:51

Kõlab küll väga tühja patarei moodi.

Arne

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Postitus Postitas dr Holden » 25. 01. 2009. 22:07

Mul oli oma 725SX-ga kunagi selline keiss, et valgustuse nuppu (vasak ülemine) ei saand üldse vajutada, lõi kõik nulli. Ei mäleta, mis täpne diagnoos oli, aga ühe nupu vajutamine mõjus kuidagi restart nupule :?

Kõige parema diagnoosi paneb hr Enn Raud Mefost (Polari esindaja Eestis). Kuigi siin foorumis on palju seda Polari kontorit kirutud, olen ise alati saanud hämmastavalt hea vastuvõtu osaliseks. Tasuta on vahetatud kella korpus, vöörihm ja vöö patarei, kuna olevat tehase viga.

Soovitan kontakteeruda Uku tänavaga (y)

Rings
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Re: Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Postitus Postitas Rings » 26. 01. 2009. 14:58

Tänud! Nii teengi.

Rings
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 30. 07. 2003. 21:21

Re: Polar s625x käitub imelikult - patarei?

Postitus Postitas Rings » 06. 02. 2009. 15:00

Niih .. saaga sai läbi. Ei olnud patarei, mingi kala oli trükkplaadiga - taustavalgustuse nupu vajutusel tekkis lühis vms ja kell restartis. Näib, et probleem ilmnes ka tavaolekus.. voolutarve oli liiga suur ja selles IrDA mittetoimimine, numbrite vilkumine jne.

Osutus, et 4 päeva oli garantiiperioodi veel järel .. kella müüja et-bike.ee ja Polari garantiiremonti teostav Mefo suhtusid mõlemad asjasse väga konstruktiivselt ja kell sai garantiikorras parandatud.

Kogu saaga ja kiitus neile ettevõtetele siin - http://rings.pri.ee/wp/

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”