Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Belka
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 24. 07. 2006. 11:12

Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Postitus Postitas Belka » 11. 11. 2008. 11:30

Olen antud isendi rahulolev kaustaja juba üle aasta. Viimasel ajal on läinud ka pikemateks otsadeks ujumises, kuid pole julgenud vöö ja kellaga basseini hüpata. Kellelgi on kogemusi/ teadmisi, et kas tasuks üldse proovida ujumist selle vidinaga?

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Postitus Postitas Villem T » 11. 11. 2008. 12:28

Jahedamasse keskkonda sattudes jahtub kella sees olev õhk ja tekib alarõhk, see aitab veel kella sisse minna. Kui tihend on korras (puhas) siis ei tohiks midagi juhtuda. Ma olen ühest Sigma PC14-st jagu saanud üle jõe ujumisega, Onyx Pro läks vihmaga joostes seest uduseks.. ja hiljem kadusid paar vedelkristallirida ära. Aga tihendi vahel oli kõntsa ja selle eemaldasin enne garantiisse saatmist.

Belka
Rattur
Postitusi: 8
Liitunud: 24. 07. 2006. 11:12

Re: Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Postitus Postitas Belka » 11. 11. 2008. 13:20

Aitähh info eest :)

Ühesõnaga, kui just väga uus kell pole, siis ei ole mõtet igaksjuhuks suplema minna, pärast vaja äkki uus kell muretseda.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Re: Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Postitus Postitas LauriA » 11. 11. 2008. 14:15

Kas see on mingi pulsokate konstruktsiooni eripära, et need ujumist ei kannata? Enda mingile kiviaegsele Casio tavakellale ei ole ei bassein ega meri midagi teinud :shock:
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

jannar
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 22. 05. 2005. 18:30

Re: Sigma Onyx Fit´iga ujuma?

Postitus Postitas jannar » 11. 11. 2008. 14:20

Villem T kirjutas: Onyx Pro läks vihmaga joostes seest uduseks.. ja hiljem kadusid paar vedelkristallirida ära. Aga tihendi vahel oli kõntsa ja selle eemaldasin enne garantiisse saatmist.
Endal sarnane kogemus Onyz Fit'i kellaga. Paari kuu eest õnnestus ka paar rida tabloolt ära kustutada. Sõitsin suht jaheda vihmaga ja kell oli lenksul. Rohkem polnudki vaja. Tihend oli välisel vaatlusel korralik.

Eelnevale toetudes, ma päris ujuma vist ikka ei läheks sellega. Aga muidu ju hea veekindel - sisse laseb, aga välja enam ei lase! :)

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”