Naviion Pro rattakompuuter?

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Naviion Pro rattakompuuter?

Postitus Postitas mart » 02. 03. 2007. 17:45

Tekitas huvi selline erilaadne rattakompuuter. Eriti elevile ajab sõidetud radade kaardile kandmise võimalus.
http://www.cyclingreviews.com/reviews/naviion_pro.php
http://www.naviion.com/us/
Polar-i ja GPS-i omanikud - valgustage mind pimedat.
PS! Uurisin, et vidin peaks estooniasse tulema ca 2500eeguga.
Viimati muutis mart, 02. 03. 2007. 19:19, muudetud 1 kord.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 02. 03. 2007. 18:06

polari poolt vaadatuna on puudu pulsoka funktsioonid, GPS poolt vaadatuna on puudu GPS funktsioon. mina ostma ei tõtta.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 02. 03. 2007. 18:15

Kole näeb välja ju, maitseasi muidugi. Sõidetud radu võimaldab ka FRWD kaardile panna (google map), egas seal midagi uut pole. Esimesed paar korda on huvitav. Kui tahad sõidetud radu kaardile saada, võin Sulle laenata/müüa oma FRWD. Nimetatud isendil on muidugi päris suur ekraan, mis reaalajas profiili jms näitab aga kas sel ka praktilist väärtust on?! Palju sa seal sõiduajal ikka analüüsida ja surfata jaksad. Neid asju kiikad ikka peale sõitu enamasti. Ma ootan kuni see aparaat ka TV-d näitama hakkab, siis hea sõiduajal AK uudiseid piiluda ;). Polari vastu seda veel välja ei vahetaks.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 02. 03. 2007. 21:55

Miks küll keegi ei paku läppari kinnituskomplekti lenksule ?
Saaks Polari, FRWD, GPS'i jne. infi korraga ekraanile kuvada ja sõidu ajal jälgida. Maanteel sõites, kus miskit huvitavat nagu pole, saaks ju velo.clubbers.ee'st viimaseid uudiseid lugeda jne, jne. :lol:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”