spidomeeter

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
biker speed
Rattur
Postitusi: 51
Liitunud: 02. 10. 2005. 09:48

spidomeeter

Postitus Postitas biker speed » 23. 09. 2006. 13:57

kavatsen endale osta siis nüüd uue spidoka kuskil foorumist jäi silma selline asi et pärast sõitu saab arvutisse graafiku ette kiirused ja tõusu meetrid jne... olen ma millestki valesti aru saanud ? :oops:
keegi teab selliseid?
Viimati muutis biker speed, 23. 09. 2006. 14:58, kokku muudetud 2 korda .

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Postitus Postitas matukas » 23. 09. 2006. 14:45

Mitte graafika vaid graafiku :roll:
Soovitavad on sellised Polar toodetest (kõik nad on pulsikellad), mis omavad rattafunktsiooni.
Hinnad on seal seinast seina, nagu omadusedki. Käi ratta- v spordipoodides, sobra tootjate kodulehtedel, et teha kindlaks Sind rahuldavad funktsioonid, nagu see arvutiga ühenduvus jms.
Teiste firmade toodangu kohta oskavad teised kommenteerida.
Mina olen algusest peale Polariga läbi ajanud ja lisaks on veel VDO tavaspidokas lenksu peal.
Keep momentum

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: spidomeeter

Postitus Postitas KristjanS » 23. 09. 2006. 14:48

biker speed kirjutas:kavatsen endale osta siis nüüd uue spidoka kuskil foorumist jäi sima selline asi et pärast sõitu saab arvutisse graafika ette kiirused ja tõusu meetrid jne... olen ma millestki valesti aru saanud ? :oops:
keegi teab selliseid?
kõigepealtkatsumesiiskikasutadakakirjavahemrkejanatukemõeldaennekuipostitame.

Aga teemasse. Suure tõenäosusega pead sa silmas Polari ja Ciclosport-i tooteid.
POLARI kodukas
Ciclosport kodukas
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”