Polar S710i

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 08. 02. 2004. 22:30

alar kirjutas:Nonii, pika teema lõpetuseks mul nüüd siis s720i- nädalavahetusel testisin juba Haanjas ja täna panin asja arvutisse. Esialgsete andmete järgi olen väga rahul, rattaga pole veel küll proovind, kuid ehk töötab sama laitmatult. Tänan kõki, kes aitasid mind siin foorumis nõu ja jõuga.
Tegid hea valiku. Soovitan veel kasutajajuhend ka korralikult "läbi käia". Seal on mitu head nõksu, mis mõnikord hädast välja aitavad. Näiteks: kuidas panna HRM stardikoridoris tööle kui 1.5 m raadiuses on mitu töötavat HRM-i.

Kasutaja avatar
oddo
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 31. 03. 2003. 19:22

Postitus Postitas oddo » 09. 02. 2004. 18:51

Hmm.. see pole endalgi meeles. Kuigi päris mitu korda manuali lappand ja lugenud. See lugemine on väga õige soovitus küll. See on küllalt võimalusterohke kell, et kogu info korraga meelde jätta. Ma (taas)avastan ka iga lugemisega midagi uut. Nii veidihaaval õpidki kella korralikult tundma.
Oddo

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 09. 02. 2004. 20:54

Öelge mulle seda, et kas see vöö nagu tavalisel hetkel ei hakka andma signaali kellale vaid asi peab korralikult märg olema, vaid siis hakkab tööle? Ja kas vöö peab olema väga ümber keha (ja kuh kohas täpselt) või kuidas sellega on?

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 02. 2004. 21:04

alar kirjutas:Öelge mulle seda, et kas see vöö nagu tavalisel hetkel ei hakka andma signaali kellale vaid asi peab korralikult märg olema, vaid siis hakkab tööle? Ja kas vöö peab olema väga ümber keha (ja kuh kohas täpselt) või kuidas sellega on?
Oddo pani just 2 postitus tagasi kirja mis nüüd ees seisab. RTFM :!:
vastus on juhendi lk 11. mina sain ingliskeelsele lisaks ka eestikeelse manuali.
kuna lähen kähku higiseks siis elektroode ei niisuta, tean neid kes tatiga kokku teevad.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 09. 02. 2004. 21:08

alar kirjutas:Öelge mulle seda, et kas see vöö nagu tavalisel hetkel ei hakka andma signaali kellale vaid asi peab korralikult märg olema, vaid siis hakkab tööle? Ja kas vöö peab olema väga ümber keha (ja kuh kohas täpselt) või kuidas sellega on?
RTFM (lehekülg A11)! :D 8) Aga juhul kui manuaal kaasa ei tulnud, siis: http://polar.mefo.ee/html/segments/Cycl ... pport.html
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 09. 02. 2004. 23:58

Üldiselt seda RTFM lühendit olen viimasel ajal päris palju kuulnud, kuna ei viitsi sellega tegeleda (üritan ennast parandada) kuid seda küsimust küsides oli just täpselt sesama leht ees, kuid siiski jäi segaseks asi. Samas aga väiksed loomkatsed andsdi mulle piisava hulga informatsiooni selle kohta- nöör peab olema ikka päris pingul.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 10. 02. 2004. 19:52

Oliver kirjutas: Soovitan veel kasutajajuhend ka korralikult "läbi käia". Seal on mitu head nõksu, mis mõnikord hädast välja aitavad. Näiteks: kuidas panna HRM stardikoridoris tööle kui 1.5 m raadiuses on mitu töötavat HRM-i.
Aga see pidavat ju olema mingi oma koodi teema ja ei pidavat segama teda miski või on nii, et kõik need kellad, mis on selle special koodi toega, suudavad lugeda kõiki t-61coded andureid?

Kasutaja avatar
oddo
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 31. 03. 2003. 19:22

Postitus Postitas oddo » 10. 02. 2004. 20:30

Jah, kell suudab lugeda kõiki andureid. See ei ole mingi konkreetse anduriga kokku keevitatud. Igal anduril on oma kood ja kell jälgib ainult selle anduri signaali, mille ta käivitamisel leiab. Ka siis, kui harjutuse käigus tekib lähedusse teisi andureid. Sellepärast ongi vaja kell käivitada teistest eemal, et ta kindlasti sinu anduri signaali fikseeriks. Ma olen niiviisi trenni teinud, et sõbra kell ka minu pulssi luges. Ennem aru ei saanud, kui ta poole trenni peal vaatas, et pulss kuidagi kõrge :)
To Oliver, lugesin veelkord vastavad kohad üle, aga seda, et garanteerida teiste andurite läheduses oma võõ signaali vastuvõtt ei leidnud. Kõik soovitused olid teistest eemale minna. Olen pime? :roll:
Oddo

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 10. 02. 2004. 20:32

Saatja ja vastuvõtja lepivad selle koodi omavahel kokku kui kellal pulsinäidu tööle paned. Kui ümbruses on teisi saatjaid, võib kelle kokkuleppe teha sellega. Soovituslik on kellal pulsilugemine teistest eemal peale panna, siis ei tule hiljem närvikõdi ja jama.
Enne kui kodeeritud ülekanne tuli, oli nii, et su kell võis hakata näitama kõrvalolija näitu enda oma lisaks ehk siis 240 lööki minutis näiteks.
Kodeeritud ülekandega sellist jama ei ole.
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 10. 02. 2004. 21:16

Öelge, et kas see on loogiline, et alla nädala kasutatud t61-coded vööl on juba aku tühi? Igatahes ei näita ta mulle mingeid lööke- enne töötas korralikult? Kas on midagi teha?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 10. 02. 2004. 21:18

1500h peaks vöö vastu pidama. et ses mõttes "normaalseks" seda küll pidada ei saa, kui nüüd tõesti ta ikka tühi on?

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 10. 02. 2004. 21:34

No igatahes ei tööta, proovisin ka ühe teise polariga, ei tee piiksugi. Kas garantiisse?

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 10. 02. 2004. 22:07

oddo kirjutas:To Oliver, lugesin veelkord vastavad kohad üle, aga seda, et garanteerida teiste andurite läheduses oma võõ signaali vastuvõtt ei leidnud. Kõik soovitused olid teistest eemale minna. Olen pime? :roll:
Ma ei mäleta lehekülge, kuid mõte oli järgmine:
1) lükka kell tavareziimi,
2) pane uuesti tööle nii, et kell ja vööanduri logo on 5cm kaugusel või lähemal,
3) hoia nim. vahemaad, kuni näed pulssi (3...8 sek).

Ja kui mehi/naisi on nii tihedalt, et ikka ei mõju, siis:
1) lükka kell välja,
2) võta vöö 30 sekundiks maha (ei mäleta, kas soovitati ka kuivatada),
3) niisuta vöö ja pane tagasi
4) korda eelmise lõigu punktid 1..3.

Mul on see hästi toiminud, teise lõigu võtteid ei ole veel vaja läinud. Eelmine aasta käisin Tallinna maratonil ja ei teadnud veel seda ning pulss jäi salvestamata -- 5 min proovisin polarile häält sisse ajada, aga ei midagi. Hiljem olen täiesti muretult kella alles koridoris käima lükanud ja vaadanud kuidas odavamate HRMide näit on kõrval üle 200 :)

Alar, vöö peaks 2500 tundi vastu pidama. Kas andurid on ikka märjad ja vöö tihedalt ümber (ja õiges kohas ja õiget pidi)?

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 10. 02. 2004. 22:19

Oliver kirjutas: vöö peaks 2500 tundi vastu pidama. Kas andurid on ikka märjad ja vöö tihedalt ümber (ja õiges kohas ja õiget pidi)?
Kõik oli õige, proovisin ühe t-31-ga 5 sekise vahega, see sai kohe pildi ette.

Oskab keegi öelda, kas igal vööl on kah mingi ainult temale omane seerianumber peale kirjutatud?

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 10. 02. 2004. 22:29

Mu omale on taha suurelt kirjutatud CE 0537 ja N2965. Ja pisikeselt loeb kotka kõrval
BG750
Z
T778J
Signature sucks! Pilt

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 10. 02. 2004. 22:31

huko kirjutas:Mu omale on taha suurelt kirjutatud CE 0537 ja N2965. Ja pisikeselt loeb kotka kõrval
BG750
Z
T778J


Selge, vastus minu küsimusele oli järelikult ei, sest mul täpselt sama info, tänud.

Kasutaja avatar
oddo
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 31. 03. 2003. 19:22

Postitus Postitas oddo » 10. 02. 2004. 23:27

Kui tõesti korralikult proovisid, andur õigetpidi, piisavalt pingul ja kontaktid märjad ning ei töötanud, siis peaks ju garantii korras ringi vahetama. Ah jaa, ega sa seda vööd liigselt painutanud pole? Selle eest hoiatati ka kusagil.
Muideks, polari uus andur on vahetatava patareiga. Uute kelladega panevad ka selle komplekti.
Oddo

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 11. 02. 2004. 14:35

oddo kirjutas:Muideks, polari uus andur on vahetatava patareiga. Uute kelladega panevad ka selle komplekti.
Tore uudis. Ku kell ei tööta korralikult, siis saab enese rahustuseks alati esimese asjana patareivahetust proovida;)

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 11. 02. 2004. 15:19

Arbo kirjutas:
oddo kirjutas:Muideks, polari uus andur on vahetatava patareiga. Uute kelladega panevad ka selle komplekti.
Tore uudis. Ku kell ei tööta korralikult, siis saab enese rahustuseks alati esimese asjana patareivahetust proovida;)
Mis tähendab see uus? millal seda tootma hakati ja kas anduril on mõni märge kah selle kohta, et tegu vahetatava patareiga anduriga?

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 11. 02. 2004. 15:23

Kui end vähegi liigutada viitsiksid, siis leiaks info päris lihtsalt ja kiirelt ülesse. Viited Polari avalehel olemas jne..
Täpsema info leiab muidu siit -> http://polar.mefo.ee/WearLink.html

Kasutaja avatar
huko
Rattur
Postitusi: 556
Liitunud: 24. 02. 2003. 00:46

Postitus Postitas huko » 11. 02. 2004. 15:24

Uued Polarid on mainitud topicus viewtopic.php?t=3154
:wink:
Signature sucks! Pilt

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 12. 04. 2005. 20:15

probleem,mure vms.Et kuna sai soetatud "uus" ja parem mudel siis sooviks nüüd "uuel" mudelil näha treeningu kogutunde ja sõiduks kulunud aega. Olen asja uurind ja puurind aga kuskilt ei leia võimalust :roll: :shock: Kilometraasi saab ilusti kõik ära määratud aga tundidega tekib probleem. Ehk mõni asjatundja aitaks vmt. Umbkaudseid märksõnu pole vaja. Konkreetselt:kes teab see ütleb kes ei tea see ootab õiget vastust :wink:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 12. 04. 2005. 20:51

veloman32 kirjutas:probleem,mure vms.Et kuna sai soetatud "uus" ja parem mudel siis sooviks nüüd "uuel" mudelil näha treeningu kogutunde ja sõiduks kulunud aega. Olen asja uurind ja puurind aga kuskilt ei leia võimalust :roll: :shock: Kilometraasi saab ilusti kõik ära määratud aga tundidega tekib probleem. Ehk mõni asjatundja aitaks vmt. Umbkaudseid märksõnu pole vaja. Konkreetselt:kes teab see ütleb kes ei tea see ootab õiget vastust :wink:
Mul kogemusi 720i ja 810i kelladega. Mõlemal neil näeb kogu treeningu aega, kui võtad viimase salvestatud faili lahti ja hakkad kas ülesse või alla klõpsutama. Sealt tulevad järjest samples (mille mõttest pole ma veel aru saanud), laps, odometer (720i ainult), Rid. time (720i) ja siis Tot. time, seejärel Kcal teema ja aeg erinevates tsoonides.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 12. 04. 2005. 21:07

alar kirjutas: Sealt tulevad järjest samples (mille mõttest pole ma veel aru saanud), laps, odometer (720i ainult), Rid. time (720i) ja siis Tot. time, seejärel Kcal teema ja aeg erinevates tsoonides.
Samples asja mõte seisneb et kui sul pole arvutit või võimalust kella ühendada arvutiga saad ise oma graafikud joonistada ;)
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 12. 04. 2005. 21:09

erikr kirjutas:jutt on mulle vanainimesele arusaamatu millest parem mudel on milline ja mille kohta sa küsid? 710i kohta küsid vöi?
710i jah.Vaata,asi selline, et soovin uuel kellal taastada eelmise kella näidud.Antud juhul siis total time ja ride time.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 12. 04. 2005. 21:38

veloman32 kirjutas:
erikr kirjutas:jutt on mulle vanainimesele arusaamatu millest parem mudel on milline ja mille kohta sa küsid? 710i kohta küsid vöi?
710i jah.Vaata,asi selline, et soovin uuel kellal taastada eelmise kella näidud.Antud juhul siis total time ja ride time.
taastamine on nüüd küll vist vale sõna. pigem sisestamine/muutmine vms. ma ka taolist varianti ei leidnud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 29. 07. 2006. 18:16

Mure järgmine. Nimelt on kella "aju" vist natuke korrast ära. Hakkab teine hulluks minema. Alt vasakpoolset nuppu vajutades viskab ekraanile ette File/Options/.../...See on üks asi. Teine asi on see, et aegajalt kell keeldub reageerimast kui vajutada ükskõik mis nuppu, seda just siis, kui on salvestamas treeningut. Kell töötab (saab andmed kätte ja väljastab need) aga nupuvajutustele ei reageeri. Täna oli juhus, kus alles 10 peale sõitu sain raisa kinni panna ja nupud jälle töötasid.
Siit küsimused-kas see on normaalne? kas see on ebaromaalne? kas on kellegil veel miskit juhtunud? saab mefost abi? (viimase küsimuse peale ei oota ma vastust ala "helista mefosse ja küsi järgi"). Maaletoojale helistan siis, kui siit abi ei saa.

Tänan tähelepanu eest!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Nero
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 13. 03. 2004. 19:55

Postitus Postitas Nero » 29. 07. 2006. 21:38

Kella põhja all on väike nupp, kust saab kella aju resettida. Rekordid jäävad alles, aga ratta ja enda andmed kustuvad. Kui viga ei lahku, vii kell sinn, kust ostsid ja las saadavad kella Soome ekspertiisi. Kui mingi kella viga on, asendavad meelsasti uuega. Mul sai kell vett(käisin ujumas, mida tegelt ei tohi teha, nagu pärast teada sain :roll: ) läks ramonti ja vahetati veekahjustuste pärast välja. Tasuta muidugi 8) soovitati mitte enam ujuma minna :wink:

nero
rtfm...

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 29. 07. 2006. 21:54

Nero kirjutas:Kella põhja all on väike nupp, kust saab kella aju resettida
...
nero
rtfm...
kena ja konkreetne vastus. Miks ei võiks selliseid foorumis rohkem olla? Asun kohe seda re-set nuppu testima...
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 29. 07. 2006. 22:22

Nero kirjutas:Mul sai kell vett(käisin ujumas, mida tegelt ei tohi teha, nagu pärast teada sain :roll: ) läks ramonti ja vahetati veekahjustuste pärast välja. Tasuta muidugi 8) soovitati mitte enam ujuma minna :wink:
Kui mina kella ostsin, siis reklaamiti seda just kui ujumiseks sobilikku (see oli ka kasutajajuhendis). Ainsa piiranguna keelati vee all nuppe vajutada.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 07. 2006. 23:25

mul on ka vahel segast pannud, eriti punase nupu funktsioonid. on aidanud kord-paar kellaga dushi all käimine või kraani all lobistamine. tolm läheb nuppude ja korpuse vahele ning takistab nupu normaalset liikumist.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 30. 07. 2006. 10:46

Ajapikku olen täheldanud, et mu Polar S720i ja PPP ei saa asjadest ühtemoodi aru. Nimelt - kui kella peal on sõidu distants nt. 53,7 km (minu eilse Otepää sõidu näit), siis peale andmete PPP-se tõmbamist näitab viimane raja pikkuseks 54,1 km. Ratta ümbermõõt on nii kellas kui PPP-s sama!! Olen ka varem sellist anomaaliat täheldanud ja alati on PPP-s distants kübeke suurem. Samas on ka kordi kus distants kellas ja PPP-s on sama ehk siis mingit kindlat mustrit nagu ei ole. Kas ma olen ainus kellel selline asi või mis ma valesti teen? See ei tohiks ju normaalne olla? Mitte, et see alla 1% erinevus mind hirmsasti häiriks aga lihtsalt huvitab, et mis värk on.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 30. 07. 2006. 12:01

Loen teemat ja täielik deja vu.
Vesi läks sisse, käis tasuta remondis.
Kell näitab nt 50km, pärast arvutis aga ca 1 km rohkem.

Ju ta siis peabki nii olema, leppigem asjadega, mida me muuta ei saa. :wink:

PS, mul küll kell numbriga 725, aga põhimõte ju sama.

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 30. 07. 2006. 13:49

erikr kirjutas:mul on ka vahel segast pannud, eriti punase nupu funktsioonid. on aidanud kord-paar kellaga dushi all käimine või kraani all lobistamine. tolm läheb nuppude ja korpuse vahele ning takistab nupu normaalset liikumist.
Ongi nii,et nupp jääb sisse ja teised nupud ei toimi enne kui probleemi lahendad.Alguses olin hirmus nõutu ja kõvasti hädas,enne kui aru sain milles viga.Koukisin tugevama paberiga liivateri vahelt välja,ükskord võtsin isegi ?iletitera appi.Mõni mees on öelnud,et hambahari pidi päris tõhus olema.
Tark ei torma!

M
Rattur
Postitusi: 27
Liitunud: 15. 04. 2004. 21:50

Postitus Postitas M » 01. 08. 2006. 13:10

PPP-s arvutatakse andmed uuesti treeningfailis olevate andmete põhjal.

Kellas toimub info uuenemine 1-2 sekundi järel, tõenäoliselt iga südamelöögi järel. Selle infoga update'takse kella mälus olevat distantsi väärtust, aga seda väärtust tarkvarasse üle ei kanta. Tarkvarasse ülekantav info salvestatakse kas 5, 15 või 60-sekundilise intervalliga.

Sellepärast võivad erineda ka kellas olev ja tarkvaras olev maksimaalse südame löögisageduse või maksimaalse kiiruse väärtus. Kui maksimumväärtus ei satu salvestamishetkele, ei ole seda hiljem tarkvaras failist näha.

Kui tempo on ühtlane, on viga väike, samuti kui salvestus on sagedasem. Seega valides salvestamissageduseks 60 sekundit ja tehes intervalltreeningut saad treeningu järel kellas ja tarkvaras läbitud distantsi vaadates suurema erinevuse.

PPP-s ei ole võimalik määrata ratta ümbermõõtu. Kella mälus on salvestamishetkede kiirus, selle põhjal arvutab PPP vastavalt 5, 15 või 60-sekundilise lõigu jooksul läbitud vahemaa ja liidab selle kokku treeningul läbitud vahemaaks.
sqber kirjutas:Ajapikku olen täheldanud, et mu Polar S720i ja PPP ei saa asjadest ühtemoodi aru. Nimelt - kui kella peal on sõidu distants nt. 53,7 km (minu eilse Otepää sõidu näit), siis peale andmete PPP-se tõmbamist näitab viimane raja pikkuseks 54,1 km. Ratta ümbermõõt on nii kellas kui PPP-s sama!! Olen ka varem sellist anomaaliat täheldanud ja alati on PPP-s distants kübeke suurem. Samas on ka kordi kus distants kellas ja PPP-s on sama ehk siis mingit kindlat mustrit nagu ei ole. Kas ma olen ainus kellel selline asi või mis ma valesti teen? See ei tohiks ju normaalne olla? Mitte, et see alla 1% erinevus mind hirmsasti häiriks aga lihtsalt huvitab, et mis värk on.

tauno
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 26. 07. 2003. 10:27

Postitus Postitas tauno » 01. 08. 2006. 14:09

Punase nupu vahelt saab sodi kätte küll. Elektroonika puhul võiks alustuseks proovida õhuga puhastada.
Külje nuppudega olen käinud mefos remondis. Viga oli selles, et klemmid olid kella "sisule" liiga lähedal ja ka väga kerge nupu puudutus andis ühendust. Samas stoppi vajutades liikus kella sees sisu õige vähe, kuid piisavalt palju üles paremale ja aktiveeritakse seal oleva nupu tegevus. Lahendus oli klemmide eemale painutamine kruvikeerajaga. Mina sain asjad tööle mefos ja mitu aastat pole sellega probleemi olnud.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

IrDA

Postitus Postitas wylde » 12. 08. 2006. 13:58

Kuidas arvutiga ühendada - kas kasutate ainult Polari tarkvara? Arvutipoest kaks infrapuna anduri ostnud, aga kuna karp avatud, siis tagasi ka ei osteta. Kolmandaks nüüd polarit osta, tuleb kokkuvõttes juba väga krõbe hind. Tegemist on tavalise laua arvutiga, windows xp, polari manuaali lugedes, siis ta teisi andureid peale polari enda IrDA ei toetagi, kas ongi lugu nii? Esmaspäeval kolleeg lubas häkkida, aga äkki on mõttetu vaev? Pealegi ainus koht kust seda osta ongi Uku 4, mujal spordipoodides pole sellisest asjast kuuldutki -v.a HX, kes ütles et andmebaas näitab et ei ole üheski kaupluses.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 12. 08. 2006. 17:11


Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”