Kas WearLink või T31

Pulsokast computrainerini
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Eiffel
Rattur
Postitusi: 96
Liitunud: 22. 08. 2004. 04:09

Kas WearLink või T31

Postitus Postitas Eiffel » 06. 02. 2006. 17:25

Tervist!
Olen kahe vahel, kas osta Polari pulsokas RS100 või RS200. Huvitab just erinevus vööde osas kas võtta RS100 kus on vöö T31 või siis RS200 millel on vöö WearLink. Andke teada oma kogemusi, mõteid ja arvamusi nii negatiivset kui positiivset.

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Postitus Postitas matukas » 06. 02. 2006. 17:53

Mina soovitaks WearLink vööga tooteid. Esimene põhjus oleks kodeeritud vöö. Teine põhjus aga mugavus keha ümber. Kasutamisel on küll nüanss, mida Polar juhendis pole maininud. Nimelt tuleb WearLink vööl aeg-ajalt saatja kontakte vaseliinitada, et nad korralikult ikka käiksid. Tavaliselt avavad inimesed vaid ühe poole ja teine pool hakkab oksüdeeruma ning ei anna kontakti. Halvimal juhul ei saa seda poolt ilma lõhkumata enam üldse lahti.
Keep momentum

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 02. 2006. 18:26

esimest korda, kui wear i ümber keha panin, siis ära ei saanud seda tükk aega :) eelmine vöö oli t61 ja polnud tal ka häda midagi st. polnd midagi ebamugav võrrelduna weariga. ilmselt selle mugavuse vahe saavad paremini omal nahal tundma peenikese kehaga sportlased. patarei vahetusvõimalus mind samuti ei huvita, sisseehitatud variandil see piisavalt pikk. muret teeb mulle hoopis see et weariga kaasasolnud kummipael on liiga lühike minu jaoks, pigistab ka max asendis liialt. t61 oli ses osas ok ja tundus et pael oli ka nati kitsam. võrdlen sama suurusjärgu paelu (m-xxl).

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 06. 02. 2006. 18:38

Minul suri wearlink anduri vöö ära ca 1a jooksul. See junn, milles elektroonika sees töötab perfektselt. Aga rihmas on mingi ühendus ära väsinud ja ei anna enam kontakti. Nüüd ostsin uue vöö. Eks näis, kaua see kestab.

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Postitus Postitas matukas » 06. 02. 2006. 19:24

maxspeed kirjutas:esimest korda, kui wear i ümber keha panin, siis ära ei saanud seda tükk aega :) eelmine vöö oli t61 ja polnud tal ka häda midagi st. polnd midagi ebamugav võrrelduna weariga. ilmselt selle mugavuse vahe saavad paremini omal nahal tundma peenikese kehaga sportlased. patarei vahetusvõimalus mind samuti ei huvita, sisseehitatud variandil see piisavalt pikk. muret teeb mulle hoopis see et weariga kaasasolnud kummipael on liiga lühike minu jaoks, pigistab ka max asendis liialt. t61 oli ses osas ok ja tundus et pael oli ka nati kitsam. võrdlen sama suurusjärgu paelu (m-xxl).
T61 on ka mugav, kuid jutt on valiku tegemisel kelladest, millest ühel on T31 ja teisel WearLink. Mina ilma koodita vööd praeguste teadmiste juures ei ostaks. Lisaks tundub, et WearLink on häirete suhtes kindlam, kui T61. WearLink ja T61 peaksid minu andmetel sama kaua ühe patarei najal toimima. Aga kinni/lahti protseduur saab üsna kiiresti selgeks ning T61 sama protseduur ei olnud sugugi kiirem (loe: sama kiired mõlemal vööl). Siin rohkem infot WearLink vöö kohta.

EDIT: vaatan, et RS100-l on ka kaasa koodiga T31 pakkuda
Keep momentum

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 06. 02. 2006. 23:08

Mina kasutan RS200 ja Wearlinki, probleeme pole küll vööga mingeid olnud, ei häiri ka teised jooksjad-sportijad oma signaalidega.

Ainult tuleks arvestada, et vähemasti RS200 ei ole mõeldud töötama alla -10 ja (vist) seetõttu on kaks korda suusatades pildi tasku visanud.

kreebu
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 05. 05. 2005. 15:31

Postitus Postitas kreebu » 07. 02. 2006. 17:35

erkki kirjutas:Ainult tuleks arvestada, et vähemasti RS200 ei ole mõeldud töötama alla -10 ja (vist) seetõttu on kaks korda suusatades pildi tasku visanud.
Kas ta on sul nö kokku jooksnud - ekraan tardunud? Sel juhul ei tohiks see olla küll külmast tingitud. Sel mudelil pidi tarkvara veits vigane olema.

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 07. 02. 2006. 22:48

nii tardunud kui alglaadimise teksti ette visanud .. aga garantiisse läheb ta mul niikuinii varsti, sest LCD pealt on üks rida lihtsalt kustunud (juba paar nädalat peale soetamist) - ja vigastada pole kell saanud.

Kasutaja avatar
alar
Rattur
Postitusi: 507
Liitunud: 03. 01. 2004. 21:48

Postitus Postitas alar » 09. 02. 2006. 23:27

kreebu kirjutas:Sel mudelil pidi tarkvara veits vigane olema.
See tarkvara jama pidi polaril viimasel ajal olema jah, sest tegemist on allhankega kuna neid mikroskeeme polar ise ei valmista oma tehases Soomes. Garantii võtab selle vastu küll ja panevad uue softi.

Vasta

Mine “Treeningu tehnilised abivahendid”