riided ja garantii

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

riided ja garantii

Postitus Postitas tp » 28. 07. 2005. 13:05

mõtlesin et kysin kaasvõitlejate arvamust antud juhtumi kohta nimelt soetasin endale HE 1,5 kuud tagasi uue (väidetavalt järgmise aasta mudeli)cannondale sõiduvormi . tundus igat ok olevat aga peale 7-8 sõitu ja käsipesu on pykstel mitmestkohast õmblysed lahti ja mitte ainult lahti võid hargnenud kohatadel on riie auklik. õnneks ei visanud vanu pükse minema nyyd sõidan jälle nendega. (vanad on 4 aastat kasutuses olnud õmblused kõik terved ainult riie on juba viledaks kulunud.) probleem lihtsalt selles et tseki viskasin minema sest eeldasin et sellises hinnaklassis asi peaks kestma(pükste hind oli miski 1100 või nats peale) niisama ilma tsekita on vist poodi suht mõtetu õigust nõudma minna?

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 28. 07. 2005. 13:21

Cannondale'i vorme minu teada mujal ei müüda, kui HE-s. :?: Eks see ole müüjapoolse suhtumise küsimus, kas ta tahab probleemist osa saada või mitte, on siis tsekk alles või mitte.

Kõigil tootjatel tuleb kvaliteediprobleeme ette, müüja peab lihtsalt läbi naksama, kas tegu on korduva tehnoloogilise probleemiga (praakpartii) või juhueksempleriga ja vastavalt reageerima.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 28. 07. 2005. 13:25

ei oska küll garantii kohta kahjuks midagi öelda ja ei tea konkreetselt sinu case, kuid õmblused ja riie kipuvad kiiresti rebenema, kui püksid natuke väiksevõitu.
samuti käsipesu ei pruugi olla parim, kui pükse pärast pesu tugevalt väänata.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 28. 07. 2005. 13:28

Ega küsija suu pihta lööda. Võta riided poodi minnes kaasa ja räägi mure ära. Kui HE's sinu ostu mäletatakse siis mingi lahendus kindlasti pakutakse. Ma vähemalt usun, et päris pikalt ikka ei saadeta. Sama müüjaga asja ajada on muidugi iseenesest mõistetav.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
sqber
Rattur
Postitusi: 285
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas sqber » 28. 07. 2005. 13:30

omal enam-vähem sama asi. Ostsin HE-st mai alguses Sportfuli Anaconda püksid ja juuni lõpus (~2 kuud hiljem) avastasin, et jalgevahelt õmblused läbi kulunud ja hargnevad. Ja samuti oman õnneks veel ka vanu pükse, mis on ~4 aastat sadulat maitsenud ja jalgevahelt 100% terved (väike õmbluse hargnemine oli sääre peal). ka mul pole uute püskte ostut?ekki alles ja väga kehv maik on man, sest suhteliselt suur raha sai pükste eest välja käidud ja lootsin ikka pikemat kestvust (need 4 aastat kestnud püskid on Rudy'd, mis omal ajal maksid 299 krooni). Ma mingil juhul ei süüdista praegu HE'd, pigem on see kivi Sportfuli kapsaaeda.
Oleks mul vaid kallim ratas, küll siis sõidaks!

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 28. 07. 2005. 13:47

kaardimakse puhul on ju "jälg" hanza.net`is olemas. See peaks olema minu teada samaväärne ostut?ekiga. Või eksin?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 28. 07. 2005. 13:49

Andrus K kirjutas:kaardimakse puhul on ju "jälg" hanza.net`is olemas. See peaks olema minu teada samaväärne ostut?ekiga. Või eksin?
Tõestad, et ostsid midagi. Aga mida?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 28. 07. 2005. 13:56

veiko kirjutas:
Andrus K kirjutas:kaardimakse puhul on ju "jälg" hanza.net`is olemas. See peaks olema minu teada samaväärne ostut?ekiga. Või eksin?
Tõestad, et ostsid midagi. Aga mida?
Kaardimaksekviitung ise ei ole miski, kuid kas ei ole võimalik seda siduda ostutsekiga (mingite numbrite järgi vms)? Ja tsekkide osas ju peetakse arhiivi? Seega tahtmise korral viib vast otsad kokku.
SK kirjutas:Eks see ole müüjapoolse suhtumise küsimus, kas ta tahab probleemist osa saada või mitte, on siis tsekk alles või mitte. Kõigil tootjatel tuleb kvaliteediprobleeme ette, müüja peab lihtsalt läbi naksama, kas tegu on korduva tehnoloogilise probleemiga (praakpartii) või juhueksempleriga ja vastavalt reageerima.
Kuigi jah garantii osas vist sõltub palju ka kaupmehest. Nt õnnestus mul omal ajal vahetada vanas heas Giacomellis ühed rattapüksid, kuna nende pampersi õmblus hõõrus metsikult. Suutsin tõestada, et see õmblus oli oluliselt robustsem (ja seega sobimatu) kui mitmel teisel püksil.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”