Soovitage häid rattapükse

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
Kert1800
Rattur
Postitusi: 204
Liitunud: 24. 10. 2010. 12:25

Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas Kert1800 » 23. 06. 2016. 23:46

Tere!

Soovitage hea firma rattapükse(traksidega ning "pampersiga", mis oleks küllaltki mugavad ning ei tekitaks ebamugavusi.

Praegu ei ole rattapükstega üldse vedanud - Mitu paari pükse, ning kõigiga on üks mure = Ebameeldiv pehmendus.
Sõidu ajal hakkab pehmendus väga häirima, kuna ei taha üldse jalgevahega koostööd teha, ning kui sadulast püsti tulla ja kiirendada, siis tagasi istudes peab päris palju nihelema, et enamvähem mugava asendi saaks, kohati küllaltki ebamugav.
Olen märganud, et mõnedel pükstel see pehmenduse laius ja pikkus erineb.

Rattariideid saab pesta suhteliselt tihti, ning aluspükse ei kasuta :wink:

On kellegil soovitusi, kuidas leiaks endale sobivad rattapüksid, millel pehmendus sobiks minuga kokku? :roll:

Kasutaja avatar
fuzzz
Rattur
Postitusi: 115
Liitunud: 22. 04. 2004. 15:00

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas fuzzz » 23. 06. 2016. 23:57

No see on vägagi individuaalne nagu ka sadul.
Pakun välja et liiga suur number kui niheled....mul tuttav tellis kuskilt CHINA riided ja oma arust õige suuruse tegelikkuses püks veidi lokkis jalas ja oli igati lõtv ja muudkui niheles sadulas...astu rattapoodi ja proovi....njah igas poes õiget soovitust ei saa kahjuks...minul alati väikseim number ja kenasti kõik pingul ja pampers ei liigu jalge vahel.
Pedaalin nagu jaksan...

raamimurdja
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 11. 01. 2008. 20:19

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas raamimurdja » 24. 06. 2016. 14:38

suurus on üks asi, aga pehmendus peab ka õige koha peal paiknema. On juhtumeid kus sama tootja, sama mudeli ja sama suuruse pükstel on pehmendused erinevate kohtade peal.
Tule või mine poest läbi ja proovi pükse reaalselt jalga.

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 184
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas Nominative » 25. 06. 2016. 23:55

Siin paar aastat sõitsin Doltcini pükstega ja algaja nagu ma olen polnud mul õrna aimugi kuidas õige on. Kuna millegipärast hiljuti hakkasid need kanni hõõruma ja ma hakkasin ka uusi pükse muretsema. Haarasin kiiruga Hawaiist Castellid ja no perkele. Vahe oli mäekõrgune. Doltcini pehmendus oli nagu vanaema langevarjud võrreldes Castelliga, mille pehmendus istus mu kanni vahele täiesti ideaalselt. Ei olnud kuskilt midagi kortsus, lõtv ega rullis ja sõites on väga head.
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

ProtoMatic
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 23. 02. 2008. 22:16

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas ProtoMatic » 26. 06. 2016. 19:30

Võid ka meie valikust rattapükse proovida. Meie toodetel on erinevad patenteeritud pehmendused (ei kasuta kolmandate tootjate pehmendusi), mis sobilikud näiteks pikemateks sõitudeks (matkamiseks) või siis võistlemiseks (eest õhem). Kindlasti tasub proovima tulla.
http://rattariided.com/tootekategooria/rattapuksid/

Keevitaja
Rattur
Postitusi: 16
Liitunud: 11. 07. 2013. 21:48

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas Keevitaja » 28. 06. 2016. 13:38

Rattariided.com riietega tasuks ettevaatlik olla ,võivad värvi muuta.Pärast oled ise loll.

ProtoMatic
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 23. 02. 2008. 22:16

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas ProtoMatic » 29. 06. 2016. 11:01

Keevitaja kirjutas:Rattariided.com riietega tasuks ettevaatlik olla ,võivad värvi muuta.Pärast oled ise loll.
Andres,
Teiega sai põhjalikult suheldud antud pleegituse teemal. Meil ega tehasel pole ühtegi probleemi olnud "värvi muutvate riietega". Samuti on enne müüki välistatud olukord, kus riided seisavad päikese käes pakis.
Kui me kauba vastu võtsime, ei avastanud me ühtegi defekti ning teie ka seda ostes ja kandes. Probleem ilmnes ju peale kuu ajast kandmist ja peale pesu. Tõime ka võimalikud variandid välja, kuidas see pleekimine tekkida võis.

Meil on kahju ja vabandame, et selline olukord tekkis ning omalt poolt teate te, kuidas saate kasutada -50% allahindlust. Kontrollime alati kõiki riideid väga kriitilise pilguga ning kui on ilmnenud mingi meiepoolne puudus, oleme alati ka asjad ümber vahetanud.

Parimate soovidega,

Kasutaja avatar
Kert1800
Rattur
Postitusi: 204
Liitunud: 24. 10. 2010. 12:25

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas Kert1800 » 29. 06. 2016. 20:34

Lisaks veel juurde, et reielihased on keskmisest veidi suuremad.
Eile sai mitmes rattapoes pükse proovitud( jah, võtsin maanteeratta ka kaasa), suurusest M kuni XXXL ja õiges suures püksid leiab ilusti, aga kuna reielihased on küllaltki suured, siis pehmendus jääb kõigil ebamugav - Mis oleks lahendus, kas otsida püksid millel see pehmendus kitsam tavapärasest?

arnea
Rattur
Postitusi: 1213
Liitunud: 02. 06. 2008. 17:04

Re: Soovitage häid rattapükse

Postitus Postitas arnea » 29. 06. 2016. 20:52

Kas ebamugav, kuna paksu pehmenduse jaoks pole piisavalt ruumi jalge vahel? Soovitaks triatloni jaoks mõeldud pehmendust proovida. Need on väga õhukesed, et joostes egamugav poleks.

Siin on ühe spetsialiseerunud pampersitootja asjakohane leht: http://www.elasticinterface.com/products/triathlon/ Neid pehmendusi kasutavad hästi paljud tuntud firmad - Specialized, Pearl Izumi, Assos, jne, jne.

Ise kasutan Super Tri L patja - see on ainult 5mm paks, aga mulle hästi mugav. Talvepükstel lasin ka pehmenduse ära vahetada selle vastu. 10 tundi sellega sõita pole probleem.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”