Endomondo store. Kvaliteetne?

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud ostu- ja müügikuulutused kustutatakse. Kuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Pelle
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 18. 02. 2012. 13:58

Endomondo store. Kvaliteetne?

Postitus Postitas Pelle » 18. 02. 2012. 14:11

Otsin suveks rattariideid ja sattusin ka Endomondo poodi kiikama. Paistab, et seal hetkel allahindlused ja saaks kogu komplekti (püksid+särk) suhteliselt soodsalt kätte aga...

...pelgan, et kvaliteet pole hea või tellin endale vales suuruses asjad. Ehk siis siit ka küsimus(ed):

Kas kellelgi on kogemust Endomondost ostetud riietega, on nad kvaliteetsed (hobikorras harrastaja jaoks) ja kas julgete soovitada? Kas sealset mõõtude tabelit võib usaldada, a la et kui mul on rinnaümbermõõt 102-103cm siis võin endale julgelt L suuruses särgi osta? Ja kas üleüldse tasub netist endale riideid tellida (nagu põrsast kotis) või oleks mõistlikum ikkagi lähimasse spordipoodi tootevalikuga tutvuma minna?

Pelle
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 18. 02. 2012. 13:58

Re: Endomondo store. Kvaliteetne?

Postitus Postitas Pelle » 03. 03. 2012. 09:52

Ise küsin, ise vastan. Võtsin julguse kokku ja tellisin ära ning kahetsema ei pea.
Suurused on õiged ja kvaliteet tundub hea.

Väinz
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 02. 03. 2013. 09:10

Re: Endomondo store. Kvaliteetne?

Postitus Postitas Väinz » 03. 03. 2013. 19:25

Pelle kirjutas:Ise küsin, ise vastan. Võtsin julguse kokku ja tellisin ära ning kahetsema ei pea.
Suurused on õiged ja kvaliteet tundub hea.
LAHE .. mul oli/on täna just sama küsimus päevakorral .. tundub, et sain vastuse (y)

Läänlane
Rattur
Postitusi: 406
Liitunud: 10. 09. 2012. 12:19

Re: Endomondo store. Kvaliteetne?

Postitus Postitas Läänlane » 03. 03. 2013. 19:40

Tellisin ka sealt riided. Hind tuli kokku parasjagu niipalju, et transa tasuta. Mida aga ei tulnudki on riided.
Endomondo lehelt lugedes selgus, et tasuta transport on tava postipakk trackimise võimaluseta. Paypal`i kaudu sain raha tagasi, aga kindluse mõttes tasuks tellida tasulise transpordiga.

Kui varem netist tellides ainult positiivsed kogemused, siis viimase 3 kuu jooksul olen pidanud juba 2 korda Paypali kaudu raha tagasi küsima.

ahtikas
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 02. 10. 2011. 19:43

Re: Endomondo store. Kvaliteetne?

Postitus Postitas ahtikas » 07. 03. 2013. 13:36

Ma tellisin sealt jooksuriided sellisess mahus (üle 75€), et transport oli tasuta. Väga kvaliteetsed ja hea hinnaga ja kiiresti tulid kohale. Tellin ilmselt kunagi veel midagi, sest mujalt nii soodsalt ei saa.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”